Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse

Zdar chlapi. Mohl by se semnou někdo podělit o své zkuženosti z revíru D5. Zajímá mne vsecho. Od navnady, přez nepovolené zavážení až k ubytování....moc by mi to pomohlo. Zatim děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: D.O.K. - Profil , 1.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Mitchell Profil + Horda Profil

Která ze tří nádrží a proč?

A) Dyje 530%

B) Dyje 611%

C) Dyje 743%

D) ani jedna.....16%

Od 5.2.2009 hlasovalo 1666 čtenářů.

Nsyny - Profil | Út 10.11.2009 22:48:18

Mitchell >> kdybych byl malíř,tak nejsem rybář a to by byla světová kaprařská veřejnost připravena o jednoho velikána

    NMitchell - Profil | Út 10.11.2009 22:41:42

    syny >> tys mel byt malir krasne obrazky ;-))

      NKose - Profil | Čt 5.11.2009 21:01:31

      Pepin >> jak se jmenuje ten z pavlova?

        NPepin - Profil | Čt 5.11.2009 20:55:48

        Kose >>

          NPepin - Profil | Čt 5.11.2009 20:54:27

          Kose >> Občas jezdím ke známému do Pavlova, má tam taky chalupu. Ryby pěkné!

            NKose - Profil | Čt 5.11.2009 20:38:30

            Pepin >> par fotek tu mam se podivej zpatky nic velkyho nej 96cm:)

              NKose - Profil | Čt 5.11.2009 20:36:10

              Pepin >> letos nic:) jezdil jsem na d5... Na stary fleky kde jsem chytal pred 10-15roky mam chalupu na pavlove tak mam informace od mistnich jestli to bere:)

                NPepin - Profil | Čt 5.11.2009 20:31:09

                Kose >> Letos jsme byly z jara spolu na stejném místě. V loni jsme tou dobou byly v Maďarsku, tak jsem tam nemohl být. A co se ti podařilo chytnout na d6?

                  Nsyny - Profil | Čt 5.11.2009 20:27:52

                  No nic,jdu na jedno euro pivi,než nám ho zdraží...

                    NPepin - Profil | Čt 5.11.2009 20:22:49

                    syny >> To jsme dva,taky se jezdím k vodě odreagovat od práce, ale bez záběru by mě to nebavilo :o)))

                      Nsyny - Profil | Čt 5.11.2009 20:19:52

                      Pepin >> já taky nejezdím na ryby ale k vodě a hlavně si odpočinout,vo tom je rybařina.
                      ale když se tak koukám na tvoje rekordy,tak ke mě ses ještě zdaleka nepříblížil,tak to asi nebude místem :o)

                        NKose - Profil | Čt 5.11.2009 20:18:43

                        Pepin >> jo hned prvni flek ale to tam byl loni prvne sam pak se k nemu pridal otec... Mozna jsi tam pak dojel, kamaradu tam za nim dojelo dost:) letos jsem na d6 nechytal...

                          NPepin - Profil | Čt 5.11.2009 20:16:53

                          syny >> Tak to máš pěkně vyčištěný. To tam ale asi moc ryb nebude... :o)

                            NPepin - Profil | Čt 5.11.2009 20:14:26

                            Kose >> Jo, on je z Liberce, ale jezdíme spolu na ryby. Kde jsi chytal, uzávory nebo kde? Já tam trávím každý měsíc týden, tak si ty ksichty už všechny nepamatuju :o)

                              Nsyny - Profil | Čt 5.11.2009 20:13:00

                              Pepin >> když píšu bez vázek,tak tím myslím bez vázek a doufám že už to dneska píšu naposledy,není žádný během zdolávání,prostě je tam čisto a punktum 5 fotbalovejch hřišt vedle sebe ,stačí..

                                NPepin - Profil | Čt 5.11.2009 20:07:07

                                syny >> Já jsem o silonu nic nepsal. Chtěl jsem tím říct, že když chytáš mimo vázky, tak není vyloučené, že se ti ryba do ní během zdolávaní nemůže dostat. Tak to mám na mysly. Sám lovím na čistých místech, ale už jsem taky několikrát musel pro rybu jet člunem.

                                  NKose - Profil | Čt 5.11.2009 20:07:03

                                  Pepin >> tvuj kolega je wrc? Ja se s nim znam byl jsem vedle neho loni na d6:) pozdravuj... Tam jak jste na jare nachytali:)

                                    NTulo - Profil | Čt 5.11.2009 20:05:48

                                    Pepin >> tak to potom asi píšeš řeči jiného kmene)))))

                                      NPepin - Profil | Čt 5.11.2009 20:03:06

                                      Tulo >> Přečti si první celou diskuzi, a pak něco piš! Já jsem o tloušťce silonu vůbec nic nepsal!! Sám chytám na odhoz na catanu 0,25mm.

                                        Nsyny - Profil | Čt 5.11.2009 19:58:35

                                        Pepin >> tak kdo nemá silon jak prase,nechytá ve vázkách tak nemůže vytáhnout velkou rybu,nemá se cenu s tebou o tom bavit

                                          Červené karty: MrKos, rover, block21, Eda003, pánvička, vaughn, keltt, Bond001, Marleso, Refkař