Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse

Zdar chlapi. Mohl by se semnou někdo podělit o své zkuženosti z revíru D5. Zajímá mne vsecho. Od navnady, přez nepovolené zavážení až k ubytování....moc by mi to pomohlo. Zatim děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: D.O.K. - Profil , 1.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Mitchell Profil + Horda Profil

Která ze tří nádrží a proč?

A) Dyje 530%

B) Dyje 611%

C) Dyje 743%

D) ani jedna.....16%

Od 5.2.2009 hlasovalo 1666 čtenářů.

NDring - Profil | Čt 5.11.2009 19:54:29

Pepin >> taky :)

    NTulo - Profil | Čt 5.11.2009 19:53:04

    Pepin >> proč by jako nemohl chytat na 0.25mm vlasec na odhoz? Píše jasně že nechyta u vázek ,tak nevidím jediny problem v tom proč nezdolat kapra 20+??

      NKose - Profil | Čt 5.11.2009 19:50:24

      Pepin >> kolega ma 3,5lb pruty a ma kmen 0,28 a vytahl az ke brehu 19,5kg

        NPepin - Profil | Čt 5.11.2009 19:48:23

        Dring >> To mluvíš asi z vlastní zkušenosti :o)

          NKose - Profil | Čt 5.11.2009 19:47:51

          syny >> co mas za 0,25? Ja letos bojoval se silonama zlutej sufix sel kvalitou dolu tak jsem prubnul dalsi az se zase k nemu vratil...

            NPepin - Profil | Čt 5.11.2009 19:46:32

            syny >> Je vidět, že jsi toho asi moc na mušově nenachytal, když tak mluvíš. Už tě vidím jak tahneš v létě velkýho kapra a hlavně když si chceš vychutnat zdolávání, jak píšeš!

              NDring - Profil | Čt 5.11.2009 19:46:28

              syny >> to je jasny, chrapou nachcani, to se pak kaprum jezdi :-)

                NKose - Profil | Čt 5.11.2009 19:38:56

                syny >> ja se taky do nich neopiram mam 13ft 2,75lb fat boy slim krasna zdolavacka:)

                  Nsyny - Profil | Čt 5.11.2009 19:38:24

                  Pepin >> kam na ty numera chodíte,já žasnu,to snad chytáte ponorky né...

                    NPepin - Profil | Čt 5.11.2009 19:38:10

                    Kose >> A proto nejsou na mušově povoleny bójky. Jeden chytrák tam jebl lešenářskou
                    trubku, jeden surfař se na ni napichl a bylo vymalovaný :o(

                      Nsyny - Profil | Čt 5.11.2009 19:36:27

                      Kose >> kdybych byl schopnej s 2,5 lb prutem hodit to co 3,5 lb,tak si ho klidně vezmu a vychutnám si zdolávačku.Chytám na 0,25 mm silon a nemám potřebu rybám trhat huby a opírat se do vercajku až v něm praští,ůplně v klidu si jí dotahnu ke břehu...

                        NPepin - Profil | Čt 5.11.2009 19:34:11

                        syny >> No jo a když ti zabere větší kapr, tak ten se tě neptá kde je vázka, kde není. Ujede ti klidně 50-100m do strany a jsi ve vázce ani nevíš jak!

                          NDring - Profil | Čt 5.11.2009 19:32:40

                          Kose >> jo vlastne ! :) ale kdyz ti kapř projede nekolika trsy palachu tak je ti kotvicka na dve veci, to samy pres vetve nebo nekolik haluzi, to si pak akorat muzes vyhrnout rukavy

                            Nsyny - Profil | Čt 5.11.2009 19:31:22

                            Kose >> protože to tam neznají,taky mám takový kamarády,ale nadají si říct a nedají....jejich škoda

                              NKose - Profil | Čt 5.11.2009 19:28:56

                              syny >> jasny chapu:) ale jsou lidi co si sednou tam kde je potopenej vinohrad:) a trhaji a trhaji...

                                NKose - Profil | Čt 5.11.2009 19:24:48

                                Pepin >> nejvetsi extrem jsem videl lesenarskou trubky zapichlou ve vode

                                  Nsyny - Profil | Čt 5.11.2009 19:23:25

                                  Kose >> ty vole,tak já už nevím,jak ti to mám napsat,někde jsem tvrdil,že tam nejsou vázky,já psal,že v nich nechytám,to je snad rozdíl..

                                    NKose - Profil | Čt 5.11.2009 19:21:57

                                    Dring >> kotvicku s lanem

                                      NPepin - Profil | Čt 5.11.2009 19:20:40

                                      Kose >> Já jsem chytal na pětce a odstrňoval jsem "zapomenutou" bójku z PETflašky, která byla přivázaná silným provazem k malířskému 3kg kbelíku, který byl pro jistotu plný betonu. Když jsem to vytahoval, tak mě to málem převrátilo aji s člunem :o)

                                        NKose - Profil | Čt 5.11.2009 19:20:35

                                        syny >> na d5 ze nejsou vazky? Ale prosim tebe:)

                                          Červené karty: MrKos, rover, block21, Eda003, pánvička, vaughn, keltt, Bond001, Marleso, Refkař