Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse

Zdar chlapi. Mohl by se semnou někdo podělit o své zkuženosti z revíru D5. Zajímá mne vsecho. Od navnady, přez nepovolené zavážení až k ubytování....moc by mi to pomohlo. Zatim děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: D.O.K. - Profil , 1.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Mitchell Profil + Horda Profil

Která ze tří nádrží a proč?

A) Dyje 530%

B) Dyje 611%

C) Dyje 743%

D) ani jedna.....16%

Od 5.2.2009 hlasovalo 1666 čtenářů.

NTH - Profil | Po 16.11.2009 21:26:07

cipa >> jj ať se vrátí,docela mě tu chybý ty diskuse mezi váma,kaprař nejsem,ale rád jsem to tu pročítal.Navíc je zakladatel otázky a nemá to tu kdo moderovat.

    NMoravadream - Profil | Po 16.11.2009 21:25:02

    cipa >> někdo na něj dotíral?

      Ncipa - Profil | Po 16.11.2009 21:25:01

      judas.d >> to víš kámo pechfogl:-))))spíš ho...o chyt:-)))),příště jedeš se mnou ať v tom nejsem sám;)

        Ncipa - Profil | Po 16.11.2009 21:22:40

        TaH >> TH >> neboj se Ondra(D.O.K) žije ;)a odhlášení na mrku měl své důvody a bylo to jeho rozhodnutí proč tu nechce už být zaregistrovaný škoda,že odešel :(((( tak sem dám aspoň jednu jeho fotku kapra 16kg co chytnul po odchodu tady z mrku na D5,doufám že se nebude zlobit;)Ondro vrať se nám ;)

          NTH - Profil | Po 16.11.2009 19:17:03

          Horda >> nazdárek,prosim tě,kde zmizel DOK.Celkem to tu žilo,když jste tu byli a teď nic.Proč se odhlásil?

            NČenda22 - Profil | Po 16.11.2009 18:37:24

            syny >> na pěknou svazovku kde žijí krasní kapři ale je těžké je ulovit jak ovšem potrvdí moji kolegové:-))))))

              Nsyny - Profil | Po 16.11.2009 18:11:54

              Čenda22 >> tak moment,tak snadno ti to neprojde,jednou ses sem vetřel,tak nám pěkně prozradíš,kam chodíš na západě na mastodontí....

                NČenda22 - Profil | Po 16.11.2009 18:09:41

                syny >> sem si popletl otázku
                at to prosim někdo smaže

                  Nsyny - Profil | Po 16.11.2009 18:07:27

                  Čenda22 >> ten Kryštof Harant byl od vás ?...

                    NFery - Profil | Po 16.11.2009 18:05:16

                    syny >> to aby jsi věděl:-)

                      Nsyny - Profil | Po 16.11.2009 18:04:06

                      Čenda22 >> a co jako ?

                        NČenda22 - Profil | Po 16.11.2009 18:01:36

                        Západočeské jádro

                          Njudas.d - Profil | Po 16.11.2009 15:31:30

                          cipa >> co naděláš.seš prostě pechfogl:-)

                            Ncipa - Profil | Po 16.11.2009 13:50:35

                            Pvl >> Pavlíku nepřišel;)

                              NPvl - Profil | Po 16.11.2009 13:49:50

                              cipa >> nepřišel

                                Ncipa - Profil | Po 16.11.2009 13:48:20

                                syny >> nebeská jízda radila,vys.... se už letos na to a jet domů:-)))ne měl jsem tam být do úterka,ale malá je nemocná tak jsem to vzdal a jel za ní;)třeba by přišel????

                                  Nsyny - Profil | Po 16.11.2009 13:44:16

                                  cipa >> a co nebeska jizda,radila ?

                                    Ncipa - Profil | Po 16.11.2009 13:41:23

                                    tak pro oživení;)tři dny na D5 voda měla 6°C,krásné sluneční počasí a pokus o posledního letošního kapříka na této vodě vyšel na prázdno,ale zase na druhou stranu nikde nikdo jak za starejch dobrejch časů supr :-))

                                      Nsyny - Profil | St 11.11.2009 7:59:36

                                      Dring >> na pivku ne,probehla ochutnavka letosnich tekutych svestek,musim konstatovat ze byl znacne priznivy rok...

                                        NDring - Profil | Út 10.11.2009 23:53:31

                                        syny >> tys byl zas na pivku ne ? :-)

                                          Červené karty: MrKos, rover, block21, Eda003, pánvička, vaughn, keltt, Bond001, Marleso, Refkař