Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse

Zdar chlapi. Mohl by se semnou někdo podělit o své zkuženosti z revíru D5. Zajímá mne vsecho. Od navnady, přez nepovolené zavážení až k ubytování....moc by mi to pomohlo. Zatim děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: D.O.K. - Profil , 1.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Mitchell Profil + Horda Profil

Která ze tří nádrží a proč?

A) Dyje 530%

B) Dyje 611%

C) Dyje 743%

D) ani jedna.....16%

Od 5.2.2009 hlasovalo 1666 čtenářů.

NDring - Profil | Čt 5.11.2009 19:19:41

syny >> :) tak ted je kapr v pasti a draha bezpecna zaveska ho nemuze zachranit . ja taky chytam na prumer 35 a pak 10-20m 60ky powernylon a kdyz jsem to svinhul nedopatrenim do palachu tak jsem si malem urezal ruku i pres rucnik jak to neslo vypacit, kdyz si tam predstavim kapra tak ma asi pech. Ale vetsinou mam cluna, abych ho dokazal vybabrat, jeste se me nestalo, ze bych to upalil s rybou

    NKose - Profil | Čt 5.11.2009 19:18:41

    Pepin >> mas recht

      Nsyny - Profil | Čt 5.11.2009 19:17:34

      Kose >> hele,ty asi nečteš,co píšu..syny - ® Čt 5.11.2009 18:27:14

        NKose - Profil | Čt 5.11.2009 19:14:57

        syny >> a tvoje montaz do bordelu? S odpadavajicim kamenem nic lepsiho neznam

          NPepin - Profil | Čt 5.11.2009 19:14:16

          Kose >> Vždyť ti píšu, že soudruzi ve vedení nic rozumného nemůžou vymyslet!! Doufám, že ten rybářský převrat nebude trvat dalších 20let...

            NKose - Profil | Čt 5.11.2009 19:11:50

            kanic >> letos jsem oddelavat z vody trhaci bojky od sumcaru abych mohl chytat... Tohle se mi taky nelibi ze tohle muzou zavazat a pak je tam nechaji... 6pet lahvi na kamenu z hraze

              Nsyny - Profil | Čt 5.11.2009 19:08:14

              Dring >> olovo nemá na funkci rostlináře žádný vliv,ale když ti tam chybí tak tady je jedno pro tebe :o))

                NKose - Profil | Čt 5.11.2009 19:06:44

                Je videt ze je konec sezony a vic lidi je tu nez u vody...

                  NKose - Profil | Čt 5.11.2009 19:05:01

                  Pepin >> je to smesny kdyz dravci se muzou zavazet a na kapra ne

                    NDring - Profil | Čt 5.11.2009 19:04:50

                    syny >> ale oluvko tam nemas, takze ta bezpecna zaveska funguje ;-)

                      Ndosec - Profil | Čt 5.11.2009 19:04:22

                      syny >> to máš pravdu,a proto používám jen průběžný montáže,zvlášť když chytám jen na odhozovou vzdálenost :-))

                        NKose - Profil | Čt 5.11.2009 19:03:33

                        syny >> to asi RS nezajima...

                          NPepin - Profil | Čt 5.11.2009 19:02:35

                          Kose >> Neblázni, ty bys chtěl nějaké změny? To je nemožné, přece si soudruzi ve vedení nebudou přidělávat práci a starosti!!

                            Nsyny - Profil | Čt 5.11.2009 18:59:37

                            Nicméně,když už jsme nakousli ty bezpečný montáže,myslím že vloni jsem vyvrátil teorii o nejbezpečnějších závěskách za nejnekřesťanštější prachy,jaký je kdo za ten nesmysl dát,fungují pouze za předpokladu,že se utrhne silon mezi vázkou a rybou,jenže většina těchle lovců v bordelu používá monofily jako kráva,takže se to urve ve spoji.Následek snad každý pochopí i z toho crazy nákresu :o)

                              Nkanic - Profil | Čt 5.11.2009 18:58:05

                              Kose >> žádné změny nebudou

                                NKose - Profil | Čt 5.11.2009 18:52:36

                                Slavia,Sparta........kurva já chcu vidět hokej a ne pražáky v telce

                                  NKose - Profil | Čt 5.11.2009 18:49:16

                                  syny >> kam asi na soukromáky ale ty mě neberou...

                                    NKose - Profil | Čt 5.11.2009 18:48:00

                                    kanic >> bude něco nového pro d5 na příští rok v řádu?

                                      Nsyny - Profil | Čt 5.11.2009 18:47:18

                                      Kose >> proboha bobkaři a přez čáru...?kam ten svět spěje

                                        NKose - Profil | Čt 5.11.2009 18:45:23

                                        syny >> spíš jak řežou před renem pak musím jak blbec kotvičkovat abych si vyčistil flek

                                          Červené karty: MrKos, rover, block21, Eda003, pánvička, vaughn, keltt, Bond001, Marleso, Refkař