Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse

Zdar chlapi. Mohl by se semnou někdo podělit o své zkuženosti z revíru D5. Zajímá mne vsecho. Od navnady, přez nepovolené zavážení až k ubytování....moc by mi to pomohlo. Zatim děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: D.O.K. - Profil , 1.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Mitchell Profil + Horda Profil

Která ze tří nádrží a proč?

A) Dyje 530%

B) Dyje 611%

C) Dyje 743%

D) ani jedna.....16%

Od 5.2.2009 hlasovalo 1666 čtenářů.

syny - Profil | Čt 5.11.2009 18:41:59

Kose >> no a polovina bobkařů má poloprázdný cívky od toho jak furt trhají :o)

    syny - Profil | Čt 5.11.2009 18:40:41

    dosec >> no zrovna ty asi né,dělám si je sám...já se nerozčiluju,ale takových řečí už jsem slyšel,není to šetrné k rybě atd,možnost přetržení je samozřejmě vždycky,ale to bys potom nemohl používat ani závesky od Foxe a jiných výrobců,kteří dávají do obratlíku pojistku proti vytržení

      Hermis_s - Profil | Čt 5.11.2009 18:39:24

      dosec >> taky jsem helikopteru ulozil do sine zapomeni...

        kanic - Profil | Čt 5.11.2009 18:39:20

        Kose >> není

          Kose - Profil | Čt 5.11.2009 18:38:00

          kanic >> a ještě jsem slyšel že jste někde na d7 zapadli s autem do díry je to pravda?

            Kose - Profil | Čt 5.11.2009 18:33:27

            syny >> prázdná cívka:)

              dosec - Profil | Čt 5.11.2009 18:33:19

              syny >> dyť se nerozčiluj,já se jen ptal,já používal zrovna ty co máš na foto,ale už mě leží pár roků v regále.Možnost přetržení si nepřipouštíš,ale je tam :-))

                syny - Profil | Čt 5.11.2009 18:30:45

                Kose >> no mím odhadem asi okolo 600metrů

                  syny - Profil | Čt 5.11.2009 18:29:12

                  kanic >> jóó to bejvávalo,teď vyvážím opravdu jen v nouzi,ale i na tohle existuje fígl,možná ho někdo už taky používá,ale je to můj vynález..(žádné PVA a podobné nesmysly)

                    Kose - Profil | Čt 5.11.2009 18:28:49

                    kanic >> já to nevím ani mě to nezajímá

                      kanic - Profil | Čt 5.11.2009 18:28:28

                      Kose >> a který důchodce to je ???

                        kanic - Profil | Čt 5.11.2009 18:27:16

                        Kose >> a kdy pojedeme ?

                          syny - Profil | Čt 5.11.2009 18:27:14

                          dosec >> helikoptéry používam odjakživa a ještě dlouho,dokud někdo nevymyslí něco lepšího používat budu a možnost přetržení vlasce si nepřipouštím,jednak vím co dělám a jednak nechytám ve vázkách..

                            Kose - Profil | Čt 5.11.2009 18:25:54

                            kanic >> já nic proti RS nemám ale na všechny stejnej metr......... a ještě něco jak může jeden důchodce vědět kdy pojedete v noci na kontrolu? Hm? Trošku unikají informace....

                              kanic - Profil | Čt 5.11.2009 18:25:08

                              Kose >> není to pravda,sám jsem v tom úseku několikrát kontroloval,kolegové také a několik rybářů tam došlo o povolenky

                                kanic - Profil | Čt 5.11.2009 18:23:11

                                Kose >> to zajímá jen ty členy RS kteří mají na tento revír rozšířenou působnost

                                  Kose - Profil | Čt 5.11.2009 18:23:10

                                  kanic >> a co úsek věstonice-pavlov to je taky nehlídatelná oblast pro RS

                                    Kose - Profil | Čt 5.11.2009 18:21:38

                                    kanic >> ale měla by co jsem viděl tak tam jezdí přes den porybnej z mikulova takže zajímá RS

                                      kanic - Profil | Čt 5.11.2009 18:19:59

                                      Kose >> d6 mně nezajímá z hlediska RS

                                        Kose - Profil | Čt 5.11.2009 18:18:29

                                        kanic >> i na d6 se zaváží o 106 a je to přírodní rezervace...

                                          Červené karty: MrKos, rover, block21, Eda003, pánvička, vaughn, keltt, Bond001, Marleso, Refkař