Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse

Zdar chlapi. Mohl by se semnou někdo podělit o své zkuženosti z revíru D5. Zajímá mne vsecho. Od navnady, přez nepovolené zavážení až k ubytování....moc by mi to pomohlo. Zatim děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: D.O.K. - Profil , 1.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Mitchell Profil + Horda Profil

Která ze tří nádrží a proč?

A) Dyje 530%

B) Dyje 611%

C) Dyje 743%

D) ani jedna.....16%

Od 5.2.2009 hlasovalo 1666 čtenářů.

Nkanic - Profil | Čt 5.11.2009 18:17:48

syny >> takže připustíš možnost,že když tě nechám stáhnout udice a máš na vlasu gumičku,že je to usvědčující důkaz o zavážení ???

    NKose - Profil | Čt 5.11.2009 18:16:06

    syny >> jj moje řeč:) kolik nejvíc?

      Ndosec - Profil | Čt 5.11.2009 18:13:51

      syny >> dívám se,že používáš helikoptéry,myslíš,že jsou vhodné,když vezmu možnost přetržení vlasce?

        Nkanic - Profil | Čt 5.11.2009 18:11:59

        syny >> znáš to pořekadlo o tom džbánu ???

          Nsyny - Profil | Čt 5.11.2009 18:10:20

          kanic >> neboj,vím o co gou,i já to umím zatáhnout hóóódně daleko..:o)

            Nkanic - Profil | Čt 5.11.2009 18:06:01

            Kose >> důvody se tady již několikrát řešily

              NKose - Profil | Čt 5.11.2009 18:04:42

              proto jsem psal že mi to vadí že se nemůže zavážet jinak nic všechno bych nechal jak je

                NKose - Profil | Čt 5.11.2009 18:02:17

                syny >> taky hezky vygumovaný:)

                  Nkanic - Profil | Čt 5.11.2009 17:59:04

                  syny >> s odpadávajícím kamenem se zaváží,s tím se nahodit nedá nebo alespoň ne tak jak by bylo třeba

                    Nsyny - Profil | Čt 5.11.2009 17:56:48

                    Kose >> já ne,já nahazuju s olovama,je to lepší a mnohem dál nahodím..

                      NKose - Profil | Čt 5.11.2009 17:43:04

                      syny >> já taky nahazuju s odpadávajícím kamenem:)

                        Nsyny - Profil | Čt 5.11.2009 17:40:11

                        Kose >> to se moc pleteš kámo,takovej kolovrat abych se dostal na jeden vrz ke korytu,takovej zatím nejni...

                          NKose - Profil | Čt 5.11.2009 17:37:02

                          syny >> od koryta jak jinak...

                            Nsyny - Profil | Čt 5.11.2009 17:33:11

                            Kose >> a japá ty víš,jak já chytám,co ?

                              NKubajz - Profil | Čt 5.11.2009 17:04:54

                              cipa >> Abych řekl pravdu tak na jezera moc nejsem,takže se tam nezdržuju.Jó kdyby dojel pod jezera,to by byla jiná.Bojim bojim:-)

                                Ncipa - Profil | Čt 5.11.2009 16:44:18

                                Kubajz >> ještěrka je nejvíc aktivní když svítí slunko,tak dávej pozor jak se setmí to ještěrka už není aktivní,ale někdo jiný jo:-)))))

                                  NKubajz - Profil | Čt 5.11.2009 16:39:56

                                  dosec >> to s tím volným pádem mě nenapadlo:-)) Ale taky se dá.

                                    Ndosec - Profil | Čt 5.11.2009 16:38:19

                                    Kubajz >> je mě to jasný,stačí nahoře zakopnout a seš dole na to tata,ale RS by jsi to asi těžko vymluvil :-))

                                      NKubajz - Profil | Čt 5.11.2009 16:35:52

                                      dosec >> jsem rychlej jak ještěrka:-) manipuluji v mžiku

                                        Červené karty: MrKos, rover, block21, Eda003, pánvička, vaughn, keltt, Bond001, Marleso, Refkař