Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse

Zdar chlapi. Mohl by se semnou někdo podělit o své zkuženosti z revíru D5. Zajímá mne vsecho. Od navnady, přez nepovolené zavážení až k ubytování....moc by mi to pomohlo. Zatim děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: D.O.K. - Profil , 1.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Mitchell Profil + Horda Profil

Která ze tří nádrží a proč?

A) Dyje 530%

B) Dyje 611%

C) Dyje 743%

D) ani jedna.....16%

Od 5.2.2009 hlasovalo 1666 čtenářů.

Nkanic - Profil | Čt 5.11.2009 14:39:52

Kose >> není nikde nijak určeno kde mají být udice

    NKose - Profil | Čt 5.11.2009 11:43:16

    kanic >> Driv to bylo normalni (10let zpatky a vic) a chytal jsem s domorodci na teleskopy polozene na vyplavenych vetvych...

      NKose - Profil | Čt 5.11.2009 11:38:44

      Akorat v dobe kdy se nechyta by tam nemel byt to mi je jasny

        NKose - Profil | Čt 5.11.2009 11:36:03

        kanic >> takze stojan muzu mit dole u vody na kamenech?

          Nkanic - Profil | Čt 5.11.2009 9:42:45

          Kose >> takove narizeni neexistuje

            Nsyny - Profil | Čt 5.11.2009 9:10:28

            Kose >> jediny za co te muzou jebat,je chytani v dirach,co tam maji nadelany domorodci,ale pochybuju,ze by se s tim nekdo obtezoval...
            ...Je zakázáno jakýmkoliv způsobem porušovat kamenné opevnění přemísťováním jednotlivých kamenů, jakož i obsazování takto poškozených míst. Rovněž je zakázáno rozdělávání ohňů na asfaltovém opevnění. Zákaz přechovávání ulovených ryb v odvodňovacích kanálech kolem nádrže. Zákaz instalace bójek, kromě bójek sloužících k lovu dravých ryb (viz lov ryb na bójku).
            Lov z loděk povolen. Povoleno zavážení bójek sloužících k lovu dravých ryb dle Bližších podmínek výkonu rybářského práva. Míra kapra 45 cm, štiky 60 cm, candáta 50 cm.

              NFery - Profil | Čt 5.11.2009 8:53:58

              Kose >> to je nesmysl..

                NKose - Profil | Čt 5.11.2009 8:48:02

                kanic >> zdarec mam mensi dotaz... Co je pravdy na tom ze na d5 musim mit stojan s pruty nahore na kamenite hrazi?

                  Nsyny - Profil | Po 2.11.2009 19:26:30

                  judas.d >> oder die lieber gas :o)

                    Njudas.d - Profil | Po 2.11.2009 19:13:04

                    syny >> reno a komouši raus:-)

                      Nsyny - Profil | Po 2.11.2009 17:43:12

                      Kose >> was ?

                        NKose - Profil | Po 2.11.2009 16:07:41

                        syny >> ja jsem taky budrolog:)

                          Nsyny - Profil | Po 2.11.2009 15:13:20

                          Fery >> to se pletes,da se to poznat a asi vim,kde kose sedel,znam tam kazdy kamen..:o

                            NMoravadream - Profil | Po 2.11.2009 14:24:47

                            Fery >> mě nic;)

                              NFery - Profil | Po 2.11.2009 14:17:16

                              Moravadream >> já jsem se jen zeptal jestli se mu ty fotky líbí a ještě ani ne tebe,tak nevím co žere tebe:-)

                                NFery - Profil | Po 2.11.2009 14:16:18

                                Kose >> tak si sem dávej co chceš..jen jsem chtěl říct,že to vypadá hrozně..jinak vlny do metru nejsou problém a tvuj flek mě nechává naprosto klidným,to mi věř..i kdybych tisíckrát věděl,kde chytáš,tak bych ti tam nesedal..mě rybáři na břehu vadí,takže kotvím vždycky minimálně kilometr od břehu..mě přijde schovávání fleku na vodě jako je D5 komický..i kdyby tam to pozadí bylo,tak nikdy přesně nenajdeš kde jsi seděl podle fotky..

                                  NKose - Profil | Po 2.11.2009 14:07:31

                                  moc kecálků málo fotek..............

                                    NDring - Profil | Po 2.11.2009 14:06:48

                                    ted jsem to chtel napsat :)

                                      Nbill2 - Profil | Po 2.11.2009 14:02:43

                                      Kose >> zapoměl si dát zelený pruh do foto v kartě

                                        NKose - Profil | Po 2.11.2009 13:56:46

                                        Fery >> velký vlny jsou asi problém že na lodi? Nepotřebuju abys ses mi ukotvil na fleku............

                                          Červené karty: MrKos, rover, block21, Eda003, pánvička, vaughn, keltt, Bond001, Marleso, Refkař