Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse

Zdar chlapi. Mohl by se semnou někdo podělit o své zkuženosti z revíru D5. Zajímá mne vsecho. Od navnady, přez nepovolené zavážení až k ubytování....moc by mi to pomohlo. Zatim děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: D.O.K. - Profil , 1.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Mitchell Profil + Horda Profil

Která ze tří nádrží a proč?

A) Dyje 530%

B) Dyje 611%

C) Dyje 743%

D) ani jedna.....16%

Od 5.2.2009 hlasovalo 1666 čtenářů.

NMoravadream - Profil | Po 2.11.2009 13:50:42

Fery >> co tě žere že tam není vidět flek? hezcí kapři v supr kondici

    NKose - Profil | Po 2.11.2009 13:50:00

    Fery >> jo zelená je moje:)

      NKose - Profil | Po 2.11.2009 13:47:51

      a ještě jeden...

        NFery - Profil | Po 2.11.2009 13:45:51

        Kose >> tobě se ty fotky líbí?

          NKose - Profil | Po 2.11.2009 13:42:55

          další o pár dní později...

            NKose - Profil | Po 2.11.2009 13:37:51

            dlouho tu nebyl kapřík... hezká vzpomínka na léto...

              Nfishmen17a - Profil | Ne 1.11.2009 23:24:18

              syny >> ne e :)

                Nsyny - Profil | Ne 1.11.2009 23:16:03

                fishmen17a >> a tys ho nepoznal ?

                  Nsyny - Profil | Ne 1.11.2009 23:15:16

                  Mitchell >> tak mě zbytek hoď do mailu,nechce se mě obtěžovat další lidi :o))

                    NKsk - Profil | Ne 1.11.2009 21:10:59

                    Hned je z něho jinej člověk, ne takovej houmlesák.

                      NKsk - Profil | Ne 1.11.2009 21:10:33

                      že by se oholil???

                        Nfishmen17a - Profil | Ne 1.11.2009 20:58:24

                        ta fotka nize, to je Reno ?? :)

                          Nroman - Profil | Ne 1.11.2009 20:57:08

                          Ksk >> ne, já už mám té buzerace dost a stal se ze mně vláčkař ooo))), na carpy jezdím jinam, ale dnes odpoledne jsem jel kolem....

                            NKsk - Profil | Ne 1.11.2009 20:53:51

                            roman >> Tys tam byl tento víkend?

                              Nroman - Profil | Ne 1.11.2009 20:52:29

                              Ksk >> ne to nemůže být prafda--soudruziz RS tady byli a tvrdily že tam kontrolují ....oooo))))) a orgáni určitě nekecají ....

                                NMitchell - Profil | Ne 1.11.2009 20:38:26

                                syny >> ty vole jsem na konci :-D

                                  Ncarpson - Profil | Ne 1.11.2009 20:24:24

                                  :)

                                    NSalmon - Profil | Ne 1.11.2009 19:39:28

                                    syny >> pak mi to došlo:-) Jdeš na to chytře.

                                      Nsyny - Profil | Ne 1.11.2009 19:38:16

                                      No někde ty lidi sehnat musím,nebo tebe ty další fotky nezajímají..:o)))

                                        Červené karty: MrKos, rover, block21, Eda003, pánvička, vaughn, keltt, Bond001, Marleso, Refkař