Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse

Zdar chlapi. Mohl by se semnou někdo podělit o své zkuženosti z revíru D5. Zajímá mne vsecho. Od navnady, přez nepovolené zavážení až k ubytování....moc by mi to pomohlo. Zatim děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: D.O.K. - Profil , 1.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Mitchell Profil + Horda Profil

Která ze tří nádrží a proč?

A) Dyje 530%

B) Dyje 611%

C) Dyje 743%

D) ani jedna.....16%

Od 5.2.2009 hlasovalo 1666 čtenářů.

NSalmon - Profil | Ne 1.11.2009 19:36:31

syny >> ???

    NKsk - Profil | Ne 1.11.2009 18:39:33

    V akátech, na levo.

      NDussy - Profil | Ne 1.11.2009 18:32:36

      Ksk >> a v jaké části ste byli?

        NKsk - Profil | Ne 1.11.2009 18:31:25

        Tomajo >> Možná se tam zapoměli podívat :-))))

          NTomajo - Profil | Ne 1.11.2009 18:29:15

          Ksk >> že by soudruzi udělali někde chybu???

            NKsk - Profil | Ne 1.11.2009 18:28:12

            Dnes v noci nás navštívili soudruzi z RS, ale na soukromé pozemky se zase neodvážili. Čím to asi bude.

              NHermis_s - Profil | Ne 1.11.2009 18:00:10

              Dussy >> dost uz tech utoku na branici:)

                NDussy - Profil | Ne 1.11.2009 17:33:13

                syny >> někteří to docela umí - chytají na kuku na vlasu, hácky ta vel.1, olovo 40g a vyváží těch cca 200m, kapry standardně 5-15kg občas do 20kg, letos se jim nedaří a tak si někteří koupili echolot - k tomu, aby kontrolovali jestli jsou tam ryby :-D

                  Nsyny - Profil | Ne 1.11.2009 17:26:36

                  Dussy >> co na to říct,jsou to ňoumové a vandráci,nejenže to jsou největší hovnochyti jaký znám,ale když už náhodou něco chytnou,tak všechno odnesou...

                    NKsk - Profil | Ne 1.11.2009 17:23:21

                      NKsk - Profil | Ne 1.11.2009 17:23:11

                        NKsk - Profil | Ne 1.11.2009 17:22:57

                          NKsk - Profil | Ne 1.11.2009 17:15:48

                          Úplně ten stejný případ jak daviss, s tím rozdílem že sme od čtvrtka lapli ve třech 4 cejny a dnes ráno byla teplota -5°C.

                            NDussy - Profil | Ne 1.11.2009 17:08:31

                            syny >> ghetofishing je náhodou super, nějáky nervy o povoleku nehrozí a navíc se dá skvěle pokecat s místníma masařkama o rybách. Teďka říkali, že jsou letos mlýny mrtvá voda a že letos nemají ani deset pořádných kaprů...

                              Nsyny - Profil | Ne 1.11.2009 17:03:27

                              Dussy >> ájé,další obyvatel karavancity,každopádně ani těch 200 metrů nikdo nenahodí...

                                NDussy - Profil | Ne 1.11.2009 16:59:19

                                syny >> tam kde chytám "se nestříhá" protože "on" tam byl za posledních 10 let asi 2x, na 400m sem vozil jednu na kterou sem toho kapra dostal a ty dva sem ztratil na 200m kvůli těmto vlascům... ;-)

                                  Nsyny - Profil | Ne 1.11.2009 16:51:08

                                  Dussy >> na 400 metrech už ani není tolik potrhaných vlasců,jako spíš ustříhaných právě od těch,co to na ty 400 metry nesmyslně vozí...

                                    NDussy - Profil | Ne 1.11.2009 16:41:28

                                    Od středy do dneška na D5, 3 záběry - během jediných 3 hodin vln, na břeh sem dostal jen jednoho ani ne desetikiláča, kvůli potrháným vlascům..... Jízda na seahawkovi s ledovou krustou na povrchu 400m od břehu v noci parádní zážitek...

                                      Nsyny - Profil | Ne 1.11.2009 15:58:17

                                      Tulo >> možná na Tovačově,i když tam se zapíjí i desítka ... :o)))

                                        NTulo - Profil | Ne 1.11.2009 15:55:43

                                        syny >> 14kg je good.Lepší než drátem do oka.

                                          Červené karty: MrKos, rover, block21, Eda003, pánvička, vaughn, keltt, Bond001, Marleso, Refkař