Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse

Zdar chlapi. Mohl by se semnou někdo podělit o své zkuženosti z revíru D5. Zajímá mne vsecho. Od navnady, přez nepovolené zavážení až k ubytování....moc by mi to pomohlo. Zatim děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: D.O.K. - Profil , 1.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Mitchell Profil + Horda Profil

Která ze tří nádrží a proč?

A) Dyje 530%

B) Dyje 611%

C) Dyje 743%

D) ani jedna.....16%

Od 5.2.2009 hlasovalo 1666 čtenářů.

NDAVISS - Profil | Ne 1.11.2009 15:55:07

c@rpmaniak >> no voda měla už jen 10°C, ve čtvrtek, pak už jsme to neměřili

    Nsyny - Profil | Ne 1.11.2009 15:53:35

    c@rpmaniak >> sedmička už to má pomalu zasebou,pár velkejch ryb tam ještě je,jinak je to samej týfus kolem 10-14 kg,propracovat se přez ně na něco solidního je oříšek,těžká ryba se dá chytit před třením,potom je to už jen o výběru místa a počasí,myslím ,že právě to počasí má rozhodující vliv,ostatně jako i na zbylých dvou jezerech...

      Nc@rpmaniak - Profil | Ne 1.11.2009 15:47:56

      DAVISS syny >> je to tam nějaký zakletý, seděli jsmne tam loni s klukama a krom pár malých kaprů se nám nic taky nepovedlo, přitom ty místa na vodě tam vypadají úplně nádherny:o((((

        NDAVISS - Profil | Ne 1.11.2009 15:44:19

        syny >> správně

          NDAVISS - Profil | Ne 1.11.2009 15:43:40

          c@rpmaniak >> to vážně nevím, čtrnáct dní je pro mě daleko

            Nsyny - Profil | Ne 1.11.2009 15:42:10

            DAVISS >> podle fotky předpokládám,že jste to tahali k tomu bordelu na koryto ?

              Nc@rpmaniak - Profil | Ne 1.11.2009 15:41:09

              DAVISS >> nechystáš se tam tak cca za 14dní(na křetínku)?

                NDAVISS - Profil | Ne 1.11.2009 15:26:54

                nestálo to za nic. Kosa, ve třech od čtvrtka JEDEN cejn. Projížděli jsme to echolotem a bylo tam pusto. To Křetínka by určitě nezklamala - 20.9., 71cm, 7 kg

                  Nc@rpmaniak - Profil | Ne 1.11.2009 15:09:17

                  DAVISS >> ahoj zadařilo se? Mám se tam v plánu ukázat zanedlouho... A co jinak jak se vede? byli jste na křetínce?

                    Nc@rpmaniak - Profil | Ne 1.11.2009 15:07:36

                    jej:o(

                      NDAVISS - Profil | Ne 1.11.2009 15:06:58

                      Dneska ráno D7... -4°C

                        Nsyny - Profil | Ne 1.11.2009 15:04:34

                        Na příští týden značně nepříznívá předpověď...

                          Nc@rpmaniak - Profil | Ne 1.11.2009 14:51:02

                          syny >> no třeba Šermování na Novomlýnských nádržích, aneb ptáci na stromech:o))))Kdo koho první zapíchl se dozvíš v pokračování:o))))

                            Nsyny - Profil | Ne 1.11.2009 14:48:26

                            c@rpmaniak >> za málo,třeba bude tvoje koncovka ještě slavná,když se objeví v nějakém pornožurnálu....:o)))))))))))))

                              Nc@rpmaniak - Profil | Ne 1.11.2009 14:46:31

                              syny >> ne děkuji:o))))))))))))))))

                                Nsyny - Profil | Ne 1.11.2009 14:43:46

                                c@rpmaniak >> třeba tam právě čekal na to,až budeš vykonávat tu potřebu,germoši a všechna ta chamraď s nima spřízněná jsou děsní uchyláci,takže kdoví co za ptáka fotil...:o)))

                                  NMitchell - Profil | Ne 1.11.2009 14:42:03

                                  syny >> to vis eura hybou svetem a kor v Cr

                                    Nc@rpmaniak - Profil | Ne 1.11.2009 14:39:18

                                    syny >> nejsou to nějací ochranáři nebo tak? Jednou když jsme seděli na hrázi D5, tak jsem si musel odskočit a při výkonu služby jsme zahlédl jednoho pána v křoví zakrytýho haluzema co si fotil nějakýho dravce na stromě:o))))))bohužel v mám směru toaletování:o))))))))byl zaházenej větvema u toho kanálu co tam teče:o)))Pak tam zase neháněl jednoho čápa:o)))

                                      Nsyny - Profil | Ne 1.11.2009 14:34:21

                                      Tulo >> profi RS to nebude,ta jezdí zásadně v noci..

                                        NTulo - Profil | Ne 1.11.2009 14:32:20

                                        syny >> profi RS používá spz rakouska z duvodu utajení)))

                                          Červené karty: MrKos, rover, block21, Eda003, pánvička, vaughn, keltt, Bond001, Marleso, Refkař