Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse

Zdar chlapi. Mohl by se semnou někdo podělit o své zkuženosti z revíru D5. Zajímá mne vsecho. Od navnady, přez nepovolené zavážení až k ubytování....moc by mi to pomohlo. Zatim děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: D.O.K. - Profil , 1.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Mitchell Profil + Horda Profil

Která ze tří nádrží a proč?

A) Dyje 530%

B) Dyje 611%

C) Dyje 743%

D) ani jedna.....16%

Od 5.2.2009 hlasovalo 1666 čtenářů.

Nsyny - Profil | Ne 1.11.2009 14:28:40

Je to focený na velkou vzdálenost....

    Nsyny - Profil | Ne 1.11.2009 14:26:40

    Mě by jen zajímalo,kde tihle frajeři s rakouskou SPZ vzali klíče od závor...

      Nc@rpmaniak - Profil | Ne 1.11.2009 14:15:35

      syny >> :o))

        Nsyny - Profil | Ne 1.11.2009 14:15:17

        c@rpmaniak >> hodně naivní..))

          Nc@rpmaniak - Profil | Ne 1.11.2009 14:12:54

          syny >> :o))))tak tak. Dlouho jsem tam te´d nebyl, Naposled snad v červnu, zařekl jsem se že jestli tam pojedu, tak až touhle dobu až tam bude minimum lidí. Opět se má připravit s dalekohledem, jak tam bezmyšlenkovitě sypou hromady krmení po vaničká? Nebo došlo k průlomu:o)))))) a něco se zmněnilo:o))(teda pokud to není moc naivní myšlenka:o)))

            Nsyny - Profil | Ne 1.11.2009 14:07:38

            c@rpmaniak >> pořád stejný,někdo chytá a někdo jen jezdí krmit ryby,ale i tací jsou potřeba,aby nám selátka pěkně tloustla a ve zdraví přečkala zimu..:o)

              Nc@rpmaniak - Profil | Ne 1.11.2009 13:48:07

              syny >> Ahoj budou jak doberu prášky:o)))) Ale dobré oživení ;o) nemáte někdo aktuální info z NM?

                Nfishmen17a - Profil | Ne 1.11.2009 13:34:31

                brrrr, zima

                  Nsyny - Profil | Ne 1.11.2009 13:30:17

                  Vase zprava

                    Nfishmen17a - Profil | Ne 1.11.2009 13:18:24

                    uz dlouho tu nepribyla fotka, nebyla by nejaka aktualni? mozno i s ulovkem :)

                      Njudas.d - Profil | So 31.10.2009 23:09:31

                      c@rpmaniak >> už nám došel plyn v topení takže dělame from by bodycaunt

                        Njudas.d - Profil | So 31.10.2009 21:19:07

                        c@rpmaniak >> zapomněl jsem dopsat team!takže ncf team!

                          Njudas.d - Profil | So 31.10.2009 21:13:01

                          c@rpmaniak >> čím asi může topit notorcarpfiching!!jedině božkovem!ale je už tuze málo!-)marta už byl zas na vodě a vyřízl to ale už nám na vše jde namraza!-(ale bojujem !

                            Nc@rpmaniak - Profil | So 31.10.2009 20:49:39

                            judas.d >> no to má z toho že lape na .....:o) Jen bojujte kluci,,,, čím tam prosímtě topíte?

                              Njudas.d - Profil | So 31.10.2009 20:46:01

                              c@rpmaniak >> Jen tel.:-)

                                Njudas.d - Profil | So 31.10.2009 20:44:04

                                c@rpmaniak >> no jo ale pak by jse ti to zas tak nelíbylo!:-)tět mam v biwi 20cel.luxus marta zavaží takže klid jo a chytl cejna přes 50sát

                                  Nc@rpmaniak - Profil | So 31.10.2009 20:38:56

                                  judas.d >> vy máte notebook na Tovačově???? že jste takhle v kontaktu? Pořár sem lezu že se dozvím nějaké novinky z Mušova a zatím jen zprávy z tovačova:o))))))

                                    Nc@rpmaniak - Profil | So 31.10.2009 20:28:54

                                    judas.d >> no jo no, kdyby jsi mě na tu mez netáhl a já byl nahoře a ne dole tak bych nenastyd:o))))))))))

                                      Njudas.d - Profil | So 31.10.2009 20:27:02

                                      c@rpmaniak >> To víš kdybys nesouložil na mezi!tak jsi mohl chytat snami co to video?:-(

                                        Njudas.d - Profil | So 31.10.2009 19:07:48

                                        c@rpmaniak >> však jsme ho to naučili:-)

                                          Červené karty: MrKos, rover, block21, Eda003, pánvička, vaughn, keltt, Bond001, Marleso, Refkař