Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse

Zdar chlapi. Mohl by se semnou někdo podělit o své zkuženosti z revíru D5. Zajímá mne vsecho. Od navnady, přez nepovolené zavážení až k ubytování....moc by mi to pomohlo. Zatim děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: D.O.K. - Profil , 1.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Mitchell Profil + Horda Profil

Která ze tří nádrží a proč?

A) Dyje 530%

B) Dyje 611%

C) Dyje 743%

D) ani jedna.....16%

Od 5.2.2009 hlasovalo 1666 čtenářů.

Nc@rpmaniak - Profil | So 31.10.2009 17:25:10

judas.d >> výborně on;o) pašák ten kluk;o)

    Njudas.d - Profil | So 31.10.2009 17:02:44

    c@rpmaniak >> lysou dvanactku-(zavolej mu udělaš mu radost-)

      Nc@rpmaniak - Profil | So 31.10.2009 16:45:13

      judas.d >> co lapl?

        Njudas.d - Profil | So 31.10.2009 13:54:11

        c@rpmaniak >> blahopřej martovi zvedl jsi osobaček:-)

          Nc@rpmaniak - Profil | Pá 30.10.2009 15:57:19

          judas.d >> :o)))))PH když pojedem přístě tak ti nějaký koule vemu;o). kdyby te ne té vodě XXX tenkrát věděl, vzal bych ti nějaký navíc, ale nepočítal jsem s tím:o(((( Propříště;o)vím...

            Njudas.d - Profil | Čt 29.10.2009 23:54:18

            c@rpmaniak >> Marťu jsme něco naučily tět už mně má:-(ale nasadil jsem tajnou zbraň ph!:-)

              Nc@rpmaniak - Profil | Čt 29.10.2009 18:00:26

              judas.d >> zdarec, jim kalím na papíry, jak se uzdravím, tak jedu na mušák:o)))) a´t se mě kluci snaží najít:o))))když si pomůžou:o))) Jinak šulínek nestojí, dostává antibiotika a co mě mrzí nejvíc, je že Renova poháru se nezúčastním, protože mám neschopenku:o((((( Rád bych se koukl za Váma, ale nemůžu, ale dejte vědět určitě jak se daří. Budu Vám držet pěsti;o)¨. Judásku a nepi:o) ať se ti taky občas ztopoří:o)))))))))

                Njudas.d - Profil | Čt 29.10.2009 17:26:08

                c@rpmaniak >> nazdar pochvatko co už jseš zdravej a stojí ti?dojeď za nami zhazíš nám už mně nebví přechytavat martina tak vem pruty!ps:hodně štěstí v r.poharu:-)

                  Njudas.d - Profil | Čt 29.10.2009 16:00:21

                  c@rpmaniak >> to víš že ti seberou noty když budou chtít:-)viz.bp

                    Nc@rpmaniak - Profil | St 28.10.2009 22:28:10

                    fishmen17a >> jj bude to v tom, pár kontrol jsem už měl, vše bez problémů, i když párkrát jsem byl o pár vteřin rychlejší:o))))))))

                      Nfishmen17a - Profil | St 28.10.2009 17:17:13

                      c@rpmaniak >> nastesti se mi to nestalo, slysel jsem o tom ze se to deje. nekde tu je i video o rybarske strazi jak kontroluje rybare a tam to je taky. nevim asi zalezi jestli potkame rozumneho cloveka.

                        Nc@rpmaniak - Profil | St 28.10.2009 16:21:12

                        fishmen17a >> was? ty jo o tom jsem ještě neslyšel:o))) můžeš to prosím nějak blíž upřasnit? Tobě se to stalo? Klidně po SZ díky;o)
                        syny- wostrý video:o))))))))))) fakt jsem se od srdce zasmál:o)))))

                          Nfishmen17a - Profil | St 28.10.2009 14:03:05

                          nonstop by nebyl spatny , ale na co by to stejne bylo kdyz se chyta do pulnoci a kdyz leziz ve spacaku v bivaku napr.22:00 tak ti seberou papiry z duvodu ze se na rybach nespi, at uz mam priposlech nebo ne.

                            Nsyny - Profil | Út 27.10.2009 21:15:07

                            No nic,aspoň můžem amíkům závidět jejich sebevědomí :o)))))
                            http://www.youtube.com/watch?v=A9T2tN4UWaQ&feature​=related

                              NKocháč - Profil | Út 27.10.2009 21:01:31

                              kakr >> jj, vím že nejsi zásadně proti a vím kde a jak se to posejří. Jo a rada to nebude, bude to podstatně rychlejší :o)))

                                Nkakr - Profil | Út 27.10.2009 20:52:47

                                Kocháč >>
                                Můj postoj k 24hod je neutrální, nemám problém. Jako mladý a nerozvážný jsem si to taky párkrát zkusil, je fakt, že tehdy nebylo koulís, bivaky, lehátka ani pípáky. Ale nepamatuji si, že bych lapl něco extra.
                                Ale jak znám současné složení SV ,nevím nevím.

                                  NKocháč - Profil | Út 27.10.2009 20:46:07

                                  kakr >> jo, to vím, ale třeba bude záležet brzo na jednotlivých MO, kde budou chtít chytat nonstop a kde ne. A ten argument je myslím dost přesvědčivej. Vždyť uznej, někdo kdo dopustí, aby se mohl nenažranec pakovat by neměl hrozit možným pytlačením. Co jiného než "pytlák" je člověk co si od vody odtáhne všechno co chytí.
                                  Není to o handrkování a slovíčkaření, ale o systému a jasných argumentech.

                                    Nkakr - Profil | Út 27.10.2009 20:38:43

                                    Kocháč >>
                                    Ten argument neberu, je to asi jako vše v naší společnosti, 50 na 50. Zhruba půlka ryby pouští, druhá bere. Fakt je, že existují excesy, jsou borci s 350kg kaprů, nebo okolo 100ks násaďáků.
                                    Oba dobře víme, že o kaprech to není, těch je hafo a není problém je dosadit.
                                    Lov 24 není v kompetenci svazu, to víš stejně jako já.

                                      NKocháč - Profil | Út 27.10.2009 20:32:09

                                      kakr >> Přijde mi to trochu zvláštní. To pytlačení se moc vážně jako argument brát nedá, když svaz toleruje v podstatě oficiální pytláky. Jestliže si může někdo legálně odnést od vod klidně x metráků rybího masa ročně za pár stovek, tak to už nemůže těch pár hodin lovu navíc nějak zásadně posrat :o)))

                                        Nkakr - Profil | Út 27.10.2009 20:29:06

                                        kanic >>
                                        já vím....

                                          Červené karty: MrKos, rover, block21, Eda003, pánvička, vaughn, keltt, Bond001, Marleso, Refkař