Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse

Zdar chlapi. Mohl by se semnou někdo podělit o své zkuženosti z revíru D5. Zajímá mne vsecho. Od navnady, přez nepovolené zavážení až k ubytování....moc by mi to pomohlo. Zatim děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: D.O.K. - Profil , 1.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Mitchell Profil + Horda Profil

Která ze tří nádrží a proč?

A) Dyje 530%

B) Dyje 611%

C) Dyje 743%

D) ani jedna.....16%

Od 5.2.2009 hlasovalo 1666 čtenářů.

Nkanic - Profil | Út 27.10.2009 20:28:31

kakr >> tak,tak,ale potom toto opatření ztrácí smyls

    Nkakr - Profil | Út 27.10.2009 20:28:13

    syny >>
    Hezkýýý:-))

      Nkakr - Profil | Út 27.10.2009 20:27:37

      kanic >>
      Musel bys mít na jednoho rybáře jednoho porybnýho:-))

        Nsyny - Profil | Út 27.10.2009 20:27:01

        kakr >> kam by přišlo lovcovo ego,není nad to dát najevo svou nadřazenost nad zvířenou...

          NDAVISS - Profil | Út 27.10.2009 20:25:35

          kakr >> sakra nedotknout se srnčí svíčkové? :-)))

            Nkanic - Profil | Út 27.10.2009 20:24:37

            kakr >> budeš se divit,ale kapři 70+ na V1 jsou a po roční zkušenosti s dělenou mírou už uvažuji o zrušení.Tolik upytlačených,potažmo ,nezapsaných kaprů 70+ jsem nečekal

              Nkakr - Profil | Út 27.10.2009 20:22:03

              DAVISS >>
              Proč blbost, pro valnou většinu chyťapusťáků je fotka taky jedinou vzpomínkou (důkazem).
              Fotopuška má výhodu, nemusíš se úlovku vůbec dotýkat.

                NDAVISS - Profil | Út 27.10.2009 20:16:16

                kakr >> trofeje na A4? To je taky blbost :-)

                  NSla - Profil | Út 27.10.2009 20:15:42

                  syny >> zaslouzi nebo nezaslouzi. je to o rozumne represi ze strany rs-kdyz bude fungovat tak bude i poradek, ryby ve vode. uvidime za rok kdy se budou projednavat nove navrhy na zmenu řádu-snad se podari prosadit lov nonsop aspon v nekolika mesicich-ja bych byl pro. A rybari si snad casem uvedmi ze bordel se odvazi a ryby se vetsinou pousti.

                    Nkakr - Profil | Út 27.10.2009 20:14:27

                    syny >>
                    Co tak fotopuška:-))

                      Nsyny - Profil | Út 27.10.2009 20:13:35

                      DAVISS >> no jo,jenže s flintou zase nemůžeš chlastat a ani zastřel a pusť by nemělo moc vert...

                        NDAVISS - Profil | Út 27.10.2009 20:11:37

                        syny >> je tedy třeba infiltrovat se do jiné společnosti. Třeba takoví myslivci ... :-))

                          Nsyny - Profil | Út 27.10.2009 20:08:17

                          Sla >> nemyslím,nebo jsem o tom spíš přesvědčen,jen mě vždycky dostanou ty skazky my jsme slušní rybáři,všechno pouštíme atd.,ale ten bordel u vody z nebe nespadl,ryby sami neodešli na soukromáky nebo do kuchyní,za vším je člověk(rybář)Tato společnost si taková privilegia,jako je lov non-stop nezaslouží.

                            NKsk - Profil | Út 27.10.2009 20:07:00

                            A už je to tu zase :-))))))))))))))))))))))))))))

                            Nonstop , 3 klacky ve vodě, bivaky, RS ;-)))
                            Myslim že to nemá cenu

                              NSla - Profil | Út 27.10.2009 20:01:19

                              syny >> myslis si ze by se masarilo o tolik vic kdyby byl nonstop?? ja teda ne. pokud nekdo chce tak ted muze v klidu vzit co ho napadne.

                                Nsyny - Profil | Út 27.10.2009 19:48:00

                                kordos88 >> to je ale to samé..

                                  Nkordos88 - Profil | Út 27.10.2009 19:46:39

                                  syny >> tak sory napsal sem to spatne chtel sem poznat pro nas CHyt a pust

                                    Nsyny - Profil | Út 27.10.2009 19:45:38

                                    kordos88 >> a jak se takový slušný rybář pozná,podle udic,stojanu bivi...?je na to nějaká definice?

                                      Nkordos88 - Profil | Út 27.10.2009 19:40:43

                                      Masari jsou a budou a nezmeni to nic je uplne jedno jestli se bude chytat no-stop nebo 2hodiny ale pro nas slusne rybare si myslim by bylo dobre chytani no-stop

                                        NKose - Profil | Út 27.10.2009 19:24:02

                                        Non stop = daleko vic rybaru a masaru u vody a jeste vic odnesenych ryb

                                          Červené karty: MrKos, rover, block21, Eda003, pánvička, vaughn, keltt, Bond001, Marleso, Refkař