Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse

Zdar chlapi. Mohl by se semnou někdo podělit o své zkuženosti z revíru D5. Zajímá mne vsecho. Od navnady, přez nepovolené zavážení až k ubytování....moc by mi to pomohlo. Zatim děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: D.O.K. - Profil , 1.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Mitchell Profil + Horda Profil

Která ze tří nádrží a proč?

A) Dyje 530%

B) Dyje 611%

C) Dyje 743%

D) ani jedna.....16%

Od 5.2.2009 hlasovalo 1666 čtenářů.

Nnej.vydra - Profil | Út 27.10.2009 19:18:50

DAVISS >> V pohodě, beru :-) Já jsem jenom reagoval na poznámku Moravodreama. Jinak je to hrozná škoda, že na nejlepší kaprové vodě v republice neplatí horní míra. Ten kapr je ukázkovým příkladem toho, že kdyby byla zavedená h. míra, tak tam plave dále. Samozřejmě nejde uhlídat všechno a některé lidi nezměníš. Než takovou rybu vyndal ven, sešlo se tam na čumendu několik lidí. Kdyby tam to pravidlo h. míry bylo, tak by je tam šoupnuli oba dva a k tomuhle odvezení nedošlo.

    Nkordos88 - Profil | Út 27.10.2009 19:08:20

    syny >> že neni non-stop pruty mi az tak nevadej stacej mi2 ale ten non-stop by to chtelo

      Nsyny - Profil | Út 27.10.2009 18:39:49

      kordos88 >> a co ti vadí víc,že není ,ten non-stop nebo tři baldy ?

        Nkordos88 - Profil | Út 27.10.2009 18:37:48

        skoro Všude se muže chytat na 3udice a non-stop jen unas ne my musime byt vzdycky ti nej co maji nejake vyjimky

          Nsyny - Profil | Út 27.10.2009 18:32:07

          kordos88 >> přece vůbec nejde o ryby ,ale o rybáře,aby si mohli řádně odpočinout,je to nastavené od bolševika aby rybář byl schopen 100% plnit plán pětiletky,kdo neplni,byl nemilosrdně z kolektivu vyloučen..:o)

            Nkordos88 - Profil | Út 27.10.2009 18:26:19

            me reknite jaky klid potrebuje ryba kdyz nebude chtit brat tak nebude tak nevidim duvod proč by se nemohlo chytat non-stop všude jinde ryba klid nepotrebuje jen unas asi mame nejake divne ryby

              NDAVISS - Profil | Út 27.10.2009 18:22:43

              kakr >> no jasně ale tady by se za nos měl chytit někdo jinej. Já, jako Moravák - patriot, jsem se tý ''nej.vydře'' musel ozvat ... :-)

                Nkakr - Profil | Út 27.10.2009 18:16:06

                DAVISS >>
                Je to učebnicový příklad jak by to být nemělo, moc by mně zajímalo zda se tam alespoň 1ks vyskytuje :-))

                  NDAVISS - Profil | Út 27.10.2009 18:11:57

                  kakr >> potom máš po záběru jistotu, že pojede buď doprava nebo doleva. Nikdy ne rovně :-)

                    Nkakr - Profil | Út 27.10.2009 18:09:20

                    DAVISS >>
                    Na revíru Velička 1 je K70 jako vyšitý. Takový kapr, když se bude chtít otočit, bude muset couvnout.
                    (20km - 5.45ha)

                      Nsyny - Profil | Út 27.10.2009 17:58:16

                      lojd >> jsi ještě příliš mlád a o životě rybím,toho zjevně pramálo víš...

                        Nlojd - Profil | Út 27.10.2009 17:54:14

                        syny >> Jestli myslíš klid tak jsem myslel od půlnoci do 4 že mají relativni klid a ne ze je bude nekdo bobmbardovat cele dny v kuse nejakyma bobulema

                          NDAVISS - Profil | Út 27.10.2009 17:53:23

                          nej.vydra >>
                          461009 Buchlovický potok 1
                          461316 Buchlovický potok 1M
                          461012 Cézava 1A
                          461016 Cikhájský potok 1
                          461021 Dyje 3A (Včelín)
                          461023 Dyje 4A
                          461040 Chvojnice 3
                          461306 Jihlava 1M
                          461056 Jihlava 7-8
                          461068 Křetínka 1
                          461194 Kyjovka 2E
                          461078 Markovka 1
                          461103 Morava 13C
                          461084 Morava 4A
                          461177 Morava 4C
                          461086 Morava 6
                          461087 Morava 6A
                          461088 Morava 7
                          461089 Morava 7A
                          461090 Morava 8
                          461091 Morava 8A
                          461105 Okluka 1
                          461110 Olšava 2A (Ordějov)
                          461129 Sázava 17
                          461130 Sázava 18
                          461131 Sázava 19
                          461138 Svratka 2A
                          461152 Velička 1

                          Tohle jsou revíry MRS s horní mírou kapra (70cm). Takže my na Moravě jsme se už zamysleli ...
                          PS : nejdřív si zjisti fakta ...



                            Nsyny - Profil | Út 27.10.2009 17:48:51

                            lojd >> a čo si predstavuješ pod hen takým klid...?

                              NKončan - Profil | Út 27.10.2009 17:42:38

                              Jo je to tak dokud bude na soukromákách poptávka po velkých kaprech tak sa budů pořád odvážat a čím víc tím líp pro někoho.Zitra jedu kolem pětky na kole na výlet tak uvidím jak to tam vypadá.

                                Njudas.d - Profil | Út 27.10.2009 17:29:25

                                Panové to je a bude dokut je poptávka tak budou takovy dacani

                                  Nlojd - Profil | Út 27.10.2009 17:29:14

                                  syny >>na tri palice to uz je troskum moc.bohate staci dve.A to provozuji chyt a pust.Stim nonstop by to nebyxlo spatne,ale nadruhou stranu potreb ujou ti supouni nejakej klid i kdyz ne moc dlouhej.Ale myslm si ze sposta rybaru to uz ted nedodrzuje a zato bych valil ty nejvetsi postihy

                                    Nsyny - Profil | Út 27.10.2009 17:23:56

                                    jen by mě zajímalo,kolik takovej masař,pod kterým si každy představuje bobkaře s teleskopem a pingpongáčem pod hůlkou respektive důchodce,takových ryb 80+ do roka chytí ?vody od trofejáků neplundrujou masaři a důchodci ale kvázi chyť a poušťáci co vehementně bojují za lov non-stop a na 3 baldy...

                                      Nlojd - Profil | Út 27.10.2009 17:19:24

                                      nej.vydra >> bohužel to unás není.a zrovna na rovinu říkám ,že staří masaři nebodou uznavat nejakou htanici.To vim i z vlastni zkusenosti.Kdyz ti duchcoce prijde k vode chytne 38cm kapra a pak nanej slape aby mel tech unas mirovejch 40 tak nevim co si otom mam myslet.

                                        Nnej.vydra - Profil | Út 27.10.2009 17:15:58

                                        Moravadream >> U nás na Labi už máme od 65 cm. Ale u vás na Moravě se nad tím zamyslete.

                                          Červené karty: MrKos, rover, block21, Eda003, pánvička, vaughn, keltt, Bond001, Marleso, Refkař