Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse

Zdar chlapi. Mohl by se semnou někdo podělit o své zkuženosti z revíru D5. Zajímá mne vsecho. Od navnady, přez nepovolené zavážení až k ubytování....moc by mi to pomohlo. Zatim děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: D.O.K. - Profil , 1.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Mitchell Profil + Horda Profil

Která ze tří nádrží a proč?

A) Dyje 530%

B) Dyje 611%

C) Dyje 743%

D) ani jedna.....16%

Od 5.2.2009 hlasovalo 1666 čtenářů.

NMoravadream - Profil | Út 27.10.2009 16:47:28

máte si prosadit 80+

    Nnej.vydra - Profil | Út 27.10.2009 16:34:53

    Tak nám znovu odjel jeden nádherný kapřík do soukromáku. Kamarád ho v dobré víře pomáhal podebrat. Teď má chudák černé svědomko. Nejsmutnější je že toho kapříka znám, chytil jsem ho loni. Lysec který má fantastické míry 85cm a 17,5 kg. Bohužel už potěší jenom nějaké střevo, které si za to někde zaplatí. Mám zkažené zítřejší volno.

      Njudas.d - Profil | Ne 25.10.2009 8:01:07

      carpson >> narváno je všude:-(

        NDussy - Profil | Ne 25.10.2009 7:55:31

        judas.d >> díky

          Ncarpson - Profil | Ne 25.10.2009 7:54:52

          zdar nevite nekdo jestli je jeste porad na 7ce tak narvano?

            Njudas.d - Profil | Ne 25.10.2009 7:54:39

            Dussy >> kolem 9ti

              NDussy - Profil | Ne 25.10.2009 7:53:10

              Zdar, nevíte někdo kolik má voda na D5 zhruba stupňů?

                Nslavina - Profil | Čt 22.10.2009 18:53:44

                syny >> to je škoda chtel jsem tam jet,ale když tam bude hodně lidí tak na to hodim bobek a pojedu někam jinam. Dik za info:-)))

                  Nsyny - Profil | Čt 22.10.2009 18:51:06

                  slavina >> pokud pojedes v tydnu,tak pohoda,o vikendu se tam jeste par zoufalcu najde,ovsem na tento vikend hlasí jarní teploty,tudíž bude opět nával,doufám,že to Reno nepropásne a na poslední chvíli ještě pár povolenek sebere... :o)

                    Nslavina - Profil | Čt 22.10.2009 18:41:24

                    Zdarec pánové. Tak jak to je na 7 je tam stále hodně lidí nebo je klid?

                      NHorda - Profil | Ne 18.10.2009 13:06:31

                      Pepin >> Doma kapra nechytíš, jen u vody je naděje a ta umírá poslední

                        Nfishmen17a - Profil | Ne 18.10.2009 12:59:06

                        ale to je prakticky vsude

                          NPepin - Profil | Ne 18.10.2009 12:44:05

                          cipa >> To je pravda, ale musíš to tam trochu víc znát a chytat na již odzkoušené montáže a boilie. Pokud tam pojedeš poprvé a na jeden den, a nevíš do čeho jdeš, tak jsi skoro bez šance. Ale bavím se o velkých rybách a ne o lovu na krmítko :o)

                            Ncipa - Profil | Ne 18.10.2009 11:42:47

                            Pepin >> když se trefíš tak za ten jeden den si zachytáš víc jak třeba za celej týden

                              NPepin - Profil | Ne 18.10.2009 11:13:57

                              worech >> worech85 >> Jednodenní výprava na mušov je bezpředmětná, pokud chceš chytit vetší rybu.

                                NKose - Profil | Ne 18.10.2009 10:59:00

                                worech >> worech85 >> neverim ze takhle neco chytnes tohle neni zrovna snadna voda...

                                  NCtvrtek - Profil | Ne 18.10.2009 9:20:49

                                  worech >> worech85 >>Díkec! Letos jsem to už zabalil,došlo volno :o(

                                    Nworech85 - Profil | Ne 18.10.2009 9:18:42

                                    Čtvrtek >> Ctvrtek >> tak dik za rady a hodne stesti.....

                                      NCtvrtek - Profil | Ne 18.10.2009 9:15:31

                                      worech >> worech85 >> Jezdím taky sám a je to paráda,už bych neměnil

                                        Nworech85 - Profil | Ne 18.10.2009 9:14:28

                                        Čtvrtek >> Ctvrtek >> ja bych i jezdil na delsi, ale samotnymu se ne nejak nechce....

                                          Červené karty: MrKos, rover, block21, Eda003, pánvička, vaughn, keltt, Bond001, Marleso, Refkař