Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse

Zdar chlapi. Mohl by se semnou někdo podělit o své zkuženosti z revíru D5. Zajímá mne vsecho. Od navnady, přez nepovolené zavážení až k ubytování....moc by mi to pomohlo. Zatim děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: D.O.K. - Profil , 1.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Mitchell Profil + Horda Profil

Která ze tří nádrží a proč?

A) Dyje 530%

B) Dyje 611%

C) Dyje 743%

D) ani jedna.....16%

Od 5.2.2009 hlasovalo 1666 čtenářů.

Ntomtom - Profil | Po 5.10.2009 22:20:11

Kocháč - ® : svazová progrese?? to spíš ten pseudokomunismus!! nebo znáš jinou lepší formu společenského uspořádání, kde jednotlivec donese zrnko a odnese si pytel mouky?? pro méně bytré frikulíny : 365dnů x 7kg = 2.555kg rybího masa za cenu roční povolenky, no nekup to ))
zarybňování a modní trendy?? a K70 ale fuj, kdo by to žral, mladý masíčko to je pošušňáníčko, strejda má firmu, on to vyrobí, pan hospodář to koupí a vysadí, no a my to zaplatime, ať chceme nebo nechceme........jak jednoduché a jak účinné!!!!!

    Nkanic - Profil | Po 5.10.2009 22:20:10

    judas.d >> uvidíme,nacháme se překvapit

      Nkanic - Profil | Po 5.10.2009 22:19:10

      Kocháč >> jsi idealista,to se ti nepodaří,

        Njudas.d - Profil | Po 5.10.2009 22:19:06

        kanic >> To je muj názor a myslím jsi že to tak dopadne

          NKocháč - Profil | Po 5.10.2009 22:17:18

          kanic >> Stejně jiná cesta nebude, je to asi jediný řešení. Dát dohromady ne bezvýznamnou skupinu.

            Nkanic - Profil | Po 5.10.2009 22:15:10

            judas.d >> nevím dle čeho soudíš,ale zatím žádné náznaky nějaké změny nejsou

              NKocháč - Profil | Po 5.10.2009 22:14:21

              judas.d >> Hele o stojáky se dá MRS celkem jednoduše obrat, to by neměl být problém, ale jde o řeky...Ne že bych to chtěl takto řešit, ale vypovědět MRS Soběšické jako držiteli dekretu smlouvu a zřídit nový revír to jde a strašení s výběrovkama :o))) To bych neřešil. Však už se to děje a svaz přichází o dost vod. A kdyby byly dekrety psané na MO, bylo by to ještě horší, protože nasraných je hodně MO. A co víc, ty vody by fungovaly, byly by jejich a starali by se o ně MO úplně jinak. Teď jsou jen vazalové pár lidí z Brna a to je tvrdá realita.

                NWright - Profil | Po 5.10.2009 22:14:07

                Kocháč >> Mě je to šuma buřt, kupříkladu.

                  Njudas.d - Profil | Po 5.10.2009 22:13:44

                  kanic >> no nemáse krást smilňit atd. a jak to vypadá!když budou chtít jde všechno majitele vod vypoví smlouvu s mrs a uvidíš!první vlaštovka bude plumlov neveřím že se vraťí do mrs!

                    Nkanic - Profil | Po 5.10.2009 22:11:45

                    Kocháč >> velmi málo,max členové výborů a to jenom ti zapálení a obětaví

                      NKocháč - Profil | Po 5.10.2009 22:09:59

                      Mě by třeba zajímalo, kolik by se našlo lidí, kteří by se chtěli zúčastnit nějakého školení ve smyslu fungování svazu a zákonů, za účelem svého vzdělání. Zajímalo by mě, jestli v tom chtějí mít lidi jasno nebo jestli je jim to šuma buřt a tak maximálně vyjádří nespokojenost se současným stavem.

                        Nkanic - Profil | Po 5.10.2009 22:09:04

                        judas.d >> podle sdělení na SVV se revíry sloužící k rybolovu privatizovat nemají

                          Njudas.d - Profil | Po 5.10.2009 22:07:36

                          Kocháč >> Divej ma bít privatizace vod a karty už jsou dávno rozdané

                            NKocháč - Profil | Po 5.10.2009 22:05:41

                            tomtom >> jo to je svazová progrese :o)))
                            Na jednu stranu je to skoro k pláči a na stranu druhou by jsme taky mohli mít při současném zarybňování a módním trendům na kdejaké louži K70 a za to díky právě té liknavosti a molochu :o)

                              Njudas.d - Profil | Po 5.10.2009 22:04:51

                              Wright >> hm já už skoro nepiji!!tak to mně nerozhazí:-)

                                NKocháč - Profil | Po 5.10.2009 22:03:57

                                judas.d >> no tak takhle ne, to by to měli moc jednoduchý, nejsme ovce...

                                  NWright - Profil | Po 5.10.2009 22:01:48

                                  judas.d >> tuším, že pívo podraží.

                                    Njudas.d - Profil | Po 5.10.2009 22:01:19

                                    Kocháč >> no asi tuším jak to dopadne ale bude to snad lepší když se ten moloch rozcupuje ale zas kdo si na tom ohřeje polívčičku?to je snad jasné.ale asi to tak má bít

                                      Ntomtom - Profil | Po 5.10.2009 22:00:34

                                      Kocháč - ® : tak to su klidný..."to jsme v dobrých rukách dobrotivého krále Miroslava" cink a pohádky je konec, pokud se nepletu, tak před 2 rokama (zítra to bude přesně kalendářně 2 roky) viz http://www.mrsbrno.cz/download/sjezd6-usneseni.pdf​ se mimo jiné píše : Příloha A:
                                      Schválené změny Stanov MRS
                                      § 1
                                      Základní ustanovení
                                      1) § 1, odst. 2:
                                      doplnění:
                                      Názvem tohoto sdružení je: Moravský rybářský svaz, občanské sdružení (možné: Moravský rybářský svaz, o.s.) sakra to je ale kalup, ono doplnit, upravit a zveřejnit základní dokument, na to jsou 2 roky hodně krátká doba.........

                                        NKocháč - Profil | Po 5.10.2009 21:57:00

                                        judas.d >> ta transformace už dávno běží :o) Jen bude spousta lidí, přesněji asi 99% čučet jak tele na nový vrata a nebude to dlouho trvat. Max dva, tři roky :o))

                                          Červené karty: MrKos, rover, block21, Eda003, pánvička, vaughn, keltt, Bond001, Marleso, Refkař