Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse

Zdar chlapi. Mohl by se semnou někdo podělit o své zkuženosti z revíru D5. Zajímá mne vsecho. Od navnady, přez nepovolené zavážení až k ubytování....moc by mi to pomohlo. Zatim děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: D.O.K. - Profil , 1.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Mitchell Profil + Horda Profil

Která ze tří nádrží a proč?

A) Dyje 530%

B) Dyje 611%

C) Dyje 743%

D) ani jedna.....16%

Od 5.2.2009 hlasovalo 1666 čtenářů.

Kocháč - Profil | Po 5.10.2009 23:01:26

Wright >> :o)

    judas.d - Profil | Po 5.10.2009 22:58:04

    Ja taky končím jsem na pochibách jak to skončí dobrou noc přatele

      tomtom - Profil | Po 5.10.2009 22:53:30

      judas.d - ® : no ještě že na východě a na jihu to funguje tak jak má ...a proto ve středu odevzdam projekt a valim pryč z civilizace.......

        Wright - Profil | Po 5.10.2009 22:50:41

        Kocháč >> ne, neptal. Stačilo odpovědět ANO nebo NE
        Už do diskuse nebudu zasahovat.

          judas.d - Profil | Po 5.10.2009 22:47:15

          tomtom >> Ty jsi mně nepochopil cs rybolovu zvoní hrana už nebude žadna lidova cena za to těžce zaplatíme ale snad ty služby budou na urovňi:-)

            Kocháč - Profil | Po 5.10.2009 22:45:07

            Wright >> Nemyslím si, že bych rodinu nějak upozaďoval, žiji v klasické době, kdy lítám od rána do večera a žena naštěstí nepatří mezi ty co by raději borce co dělá 8h za 25 000,- hrubého měsíčně a ještě ho to nebaví. Mám dobrou práci co mě baví, na ryby se dostanu a i nějaký čas navíc se dá vyšetřit, když to bude mít smysl a cíl. Moje holky jsou v pohodě a berou mě takového jaký jsem a mám je za to rád. Občas se to snažím vykompenzovat nějakým výletem, hrady, zámky, koupání a tak. Ptal jsi se na tohle? :o)

              tomtom - Profil | Po 5.10.2009 22:39:16

              judas.d - ® : bohužel Kamile, trochu jsi zaspal dobu, oni už nějaký pátek šlapou po krku nejen nám......a starý zlatý časy to si nech pro vnoučátka na dobrou noc.......

                Wright - Profil | Po 5.10.2009 22:37:53

                Kocháč >> nepochopil jsi mou otázku, já se pouze ptám, zda-li tomu chceš věnovat čas, který bys mohl věnovat rodině, dcerušce a svým zálibám. Jestli tvoje ideály jsou silnější než každodenní realita.

                  judas.d - Profil | Po 5.10.2009 22:35:33

                  tomtom >> Dočkej času jak za par let nás budou odírat jak se nám bude stískat po zlatejch časech

                    Kocháč - Profil | Po 5.10.2009 22:33:14

                    Wright >> Omyl, prioritou není rozmrdání svazu, to vypustím z huby jen v nasranosti a beznaději, prioritou je silnej funkční svaz s čistým a progresivním vedením. A mám to s tím svazem stejný jako s našema poslancema. Ať berou měsíčně milióny, ale ať jsou x násobným přínosem. Ať má předseda svazu klidně 100 000,- měsíčně, ať má hlavní hospodář to samé, ale kua ať makají pro svaz! A podstatná věc, rada by měla být pouze servisní organizací samostatných MO, která bude řešit dotace a podobný věci. Dekrety by měla mít MO, co se o vodu stará.

                      judas.d - Profil | Po 5.10.2009 22:32:43

                      Wright >> no to víš kamyle doba je zlá

                        tomtom - Profil | Po 5.10.2009 22:32:40

                        Kocháč - ® : tak tak, západní část Unie o nás říká, že jsme studovali ekonomiku v Turecku, ale jak jsem psal, Číňani se mužou ještě hodně učit......

                          Wright - Profil | Po 5.10.2009 22:30:58

                          judas.d >> už sis dlouho šlofíka nedal viď?

                            judas.d - Profil | Po 5.10.2009 22:27:08

                            Wright >> Já ti to řeknu uplně přesně já když to rozmrdám tak vedšinou jsi pak dám šlofíka:-)

                              Kocháč - Profil | Po 5.10.2009 22:26:51

                              tomtom >> a podívej se jak to nádherně funguje, jak nikomu nevadí, že dotuje pár nenažranců a to je to nejmenší zlo. Na těch pár masařek je vidět a nikdo to neřeší, co potom ty kšefty nahoře, na ty vidět není a když členové neřeší tu nerovnováhu dole, jak by mohli řešit to co se děje nahoře. Původci a motor by měli být předsedové a hospodáři, ti už se s těma praktikama setkali...

                                judas.d - Profil | Po 5.10.2009 22:24:29

                                kanic >> veř mi dnes je doba kapitalismu jde jen o peníze

                                  kanic - Profil | Po 5.10.2009 22:24:26

                                  Kocháč >> nevím jak si to představuješ,ale ani těch 30 zástupců nebude jednoduché sehnat tak aby se projevili tam kde mají

                                    Wright - Profil | Po 5.10.2009 22:22:29

                                    Kocháč >> tvojí prioritou, myslím životní prioritou, je rozmrdání svazu? Máš i plán co po rozmrdání svazu udělat? sorry za ty otázky, ale zajímá mě to.

                                      Kocháč - Profil | Po 5.10.2009 22:22:16

                                      kanic >> :o) no ona ta významná skupina nemusí být 35 500 členů, ale třeba jen 30 zástupců MO, aby se ta lavina utrhla...

                                        judas.d - Profil | Po 5.10.2009 22:20:43

                                        Kocháč >> Do třeti cenové to bych šel a do čtyřky to už teda ne:-)

                                          Červené karty: MrKos, rover, block21, Eda003, pánvička, vaughn, keltt, Bond001, Marleso, Refkař