Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse

Zdar chlapi. Mohl by se semnou někdo podělit o své zkuženosti z revíru D5. Zajímá mne vsecho. Od navnady, přez nepovolené zavážení až k ubytování....moc by mi to pomohlo. Zatim děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: D.O.K. - Profil , 1.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Mitchell Profil + Horda Profil

Která ze tří nádrží a proč?

A) Dyje 530%

B) Dyje 611%

C) Dyje 743%

D) ani jedna.....16%

Od 5.2.2009 hlasovalo 1666 čtenářů.

Njudas.d - Profil | Po 5.10.2009 21:52:40

Wright >> A zhruba tušíš kdy začne a jak dopadne transfomace?

    NKocháč - Profil | Po 5.10.2009 21:51:22

    tomtom >> hele, co vím, tak si vzal Jirka Hrazdil za krk mluvčího, ale nemá to jednoduchý. Jestli jim to přeposlal a věřím že ano, oni to hrotit nebudou a odpoví na to po svém jako vždy. Nic jsem si od toho nesliboval. Jen chci, aby lidi věděli co se děje, co dělají a jak to dělají.

      Nkanic - Profil | Po 5.10.2009 21:51:00

      Kocháč >> lidí,kteří by šli do sporu o nějakou věc je málo,každý před problémem uhne

        Njudas.d - Profil | Po 5.10.2009 21:50:55

        Tomajo >> veř tomu že nepomohlo

          NTomajo - Profil | Po 5.10.2009 21:47:55

          jediné co by možná pomohlo, jít držet hladovku před ministerstvo

            NWright - Profil | Po 5.10.2009 21:47:10

            CRS a MRS uz v podstate zanikly, jenom o tom ještě neví. Alespoň tedy co se týká formy. Jde jen o to jak rychle proběhne transformace a s jakými důsledky pro nás všechny.

              NTulo - Profil | Po 5.10.2009 21:47:04

              Brněnská defenestrace.)))

                NKocháč - Profil | Po 5.10.2009 21:46:52

                kanic >> jasný, většina členů na to prdí z vysoka, ale i to málo lidí co chodí na schůze nebo se zajímá o chod je docela darda lidí. Sledoval jsem to na členské schůzi, spousta lidí přijde na ten párek, ale je tam dost takových co je dění a směr zajímá. A u nás třeba i starší ročníky myslí docela progresivně a hodně zdejších kaprařů by se divilo, kdo třeba u nás navrhuje chránit trofejní ryby. Ti naši důchodci by strčili zdejší rádobykapraře křiklouny do kapsy.
                Ale mám trochu pocit, že z centrály jde trochu strach a moc se lidi z výborů MO do konfliktu nebo názorových střetů nehrnou. Chtějí klid, ale to nejde.

                  Njudas.d - Profil | Po 5.10.2009 21:45:54

                  tomtom >> no teť po tom brku začínam veřit na zelení mužíky:-)nemyslím tím bursíkovce

                    Ntomtom - Profil | Po 5.10.2009 21:44:36

                    Kocháč - ® : Petře, jim je to úplně jedno, hlavně že kape, sice pomalu, ale jistě.....
                    Nějaký Stanovy?? Práva a povinnosti?? Nějakých 70 tisíc členů?? No neblázni, přeci "na světě je lidí jako sra*ek!!"........nějakej § 29 Informování členstva??? a nedej bože, když se někdo zeptá jako tady : http://forum.mrsbrno.cz/viewtopic.php?f=1&t=666, to je fakt, holá pravda, žádná fikce !!

                      Njudas.d - Profil | Po 5.10.2009 21:41:19

                      Kocháč >> Tět jde jen o ryby ale když jsi každej večer divaš na zpravy co dělaj ty naše politický špičky... to jsou praví sračky!!jedina možnost nedat se a to ty dělaš.

                        Nkanic - Profil | Po 5.10.2009 21:40:17

                        Kocháč >> informovanost členů mají v rukou výbory MO,jak se k tomu staví je věc jiná.Na druhé straně je pravdou to,že velká většina členské základny nemá zájem,stačí když se jim vysadí ryby a oznámí kdy,kde a kam

                          NKocháč - Profil | Po 5.10.2009 21:38:40

                          Nějakých drobných aktivit už proběhlo víc, třeba Ladničáci a jejich aktivita s nonstopkou,...atd.

                          Ale to je podle mě chyba. Měli bychom se zaměřit na systém. Sere pes nějakej lov nonstop, horní míry a podobný "blbosti" podstata problému je někde jinde, jinde je zakopanej pes. A samostatných nasraných lidí co o tom ví víc, je v různých MO spousta a nejedná se jen o členy, ale předsedy, hospodáře a další činovníky výborů MO. Ještě před dvěma lety jsem hustil do pár kámošů a ti stáli za svazem, ale dnes na některý zaměstnance svazu nemohou najít to správné a přesné jméno. Lidi jsou nasraní a jestli se nepletu, tak předseda už skoro předsedou nebyl. Vždyť jak dopadl poslední sjezd v roce 2008? :o)

                            Ntomtom - Profil | Po 5.10.2009 21:37:10

                            judas.d - ® : Kamile, ty jsi ateista?? no tak díky bohu!! :-))

                              Ntomtom - Profil | Po 5.10.2009 21:35:01

                              Kocháč - ® : jak říkáš, dělají to přímo výtěčně, soudruzi z ČLR se můžou učit, takovej pseudokomunismus kdyby u nich zavedli, tak se z toho blahem pokakaj do vejšky......

                                NKocháč - Profil | Po 5.10.2009 21:30:21

                                tomtom >> i dle § 6, odst.1 písm. d) je rada v klidu. Oni prostě řeknou, že to delegátům nebo zástupcům MO řekli a jsou v klidu. A co si budem vykládat, my jako běžní členové se k informacím málokdy dostanem. Jedna z cest je být zadobře s vedením MO a ptát se a ptát se, ale i tak mnohdy vyzískáš neúplné nebo, což bývá častější, nepoužitelné informace. Viz. kachna nebo možná ne se srazem ČRS, MRS a MZe. Informaci mám od člověka z vedení jedné MO a do toho řekl Semeniuk jednomu kamarádu, co mu volal, že to není pravda. A co si chceš myslet? Lže, aby měl klid nebo kde je pravda?
                                Informovanost stojí za hovno, temno, temno, temno...

                                  NKsk - Profil | Po 5.10.2009 21:29:31

                                  judas.d >> Hlavně nehul u vody, za to už se prej taky berou noty :-).
                                  Ti kluci z profi RS museli bejt ve školce asi hodně bití , když je to furt baví :-))))))))))))))

                                    Njudas.d - Profil | Po 5.10.2009 21:24:58

                                    no nic dám si brko ať viďím svetlé zítřky vlady mrs:-)

                                      NKocháč - Profil | Po 5.10.2009 21:21:05

                                      tomtom >> Já nebrečím, to jsou ty plky. Už jsem si zažil dost a vím s kým hrajem a co se tam děje. Oni to dělají "dobře"

                                        Njudas.d - Profil | Po 5.10.2009 21:20:00

                                        tomtom >> Jsem ateista!!věřim jen mrs že to snama mysli dobře:-)

                                          Červené karty: MrKos, rover, block21, Eda003, pánvička, vaughn, keltt, Bond001, Marleso, Refkař