Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse

Zdar chlapi. Mohl by se semnou někdo podělit o své zkuženosti z revíru D5. Zajímá mne vsecho. Od navnady, přez nepovolené zavážení až k ubytování....moc by mi to pomohlo. Zatim děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: D.O.K. - Profil , 1.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Mitchell Profil + Horda Profil

Která ze tří nádrží a proč?

A) Dyje 530%

B) Dyje 611%

C) Dyje 743%

D) ani jedna.....16%

Od 5.2.2009 hlasovalo 1666 čtenářů.

Ntomtom - Profil | Po 5.10.2009 21:14:02

judas.d - ® : nerouhej se Kamile, nebo ti to velebníček jednou spočítá :-)

    Njudas.d - Profil | Po 5.10.2009 21:02:46

    To je hlas boži amen

      Ntomtom - Profil | Po 5.10.2009 20:51:31

      Kocháč - ® : brečíš na špatným hrobě, říkám ti to furt, ale ty jsi jako beran, respektive jako býk co mu toreador zamával červeným hadrem před očima....domníval bych se, že ve tvém věku a při tvém intelektu už víš, kudy kam, ale je to marný, je to marný...)) píšeš tady "Pochybuju, pořád jen plky a svazy z nás mají prdel :o)))" přesně tak Petře, nejen, že z nás (cca 70 tisíc členů MRS)mají pr*del, oni si ji s námi přímo vytírají (!!!) a to naprosto veřejně....viz "kanic - ® Po 5.10.2009 16:31:22
      Kocháč >> řadoví členové namají přístup k informacím..." a to je realizace Stanov MRS v praxi !!viz http://www.mrsbrno.cz/stanovy-mrs.php, § 29
      Informování členstva a také § 6
      Práva a povinnosti členů Svazu, odst.1 písm. d)............a tady je něco špatně, hádej co......

        NGimi - Profil | Po 5.10.2009 20:47:51

        Pokud to chcete vidět jak to vypadá se shora ty chaty tak jsou natočeny na mušovských stránkách s rogala a jsou vidět pěkně http://www.musov.info/index.php?link2=video&det=54​​ a http://www.musov.info/index.php?link2=video&det=55​​

          NGimi - Profil | Po 5.10.2009 20:42:22

          kanic >> Dotaz proč muže mít Praha již 9 revírů NONSTOP a u nás na Moravě nic.Pokud mám dobré informace.

            Njudas.d - Profil | Po 5.10.2009 19:49:35

            Kocháč >> To máš pravdu bohumile

              NKocháč - Profil | Po 5.10.2009 19:39:40

              Kdyby tak byl zájem od lidí se sejít osobně. Kolik by se nás asi sešlo na nějakým srazu všech možných skupin, aby si mohli naživo vyslechnout kapraři co sere muškaře a obráceně a našla se rozumná varianta. Kolik už bylo snah a pořád se jen plká. Chodí sem spousta lidí co hodně zná a mohli by ostatní posunout, ale sejdem se někdy? Pochybuju, pořád jen plky a svazy z nás mají prdel :o)))

                Nkanic - Profil | Po 5.10.2009 16:51:56

                kakr >> při momentálním složení rady se není co divit

                  NKocháč - Profil | Po 5.10.2009 16:48:30

                  kakr >> tak a končím a jdu domu, protože si nechci ještě nechat pokazit náladu a celou cestu si budu vychutnávat to teplo ce se mi rozlévá po těle po tvé poslední reakci :o))) Dík.

                    Nkanic - Profil | Po 5.10.2009 16:46:46

                    Kocháč >> já mám výhrady k BP také,jenže není v silách jedince to změnit

                      Nkakr - Profil | Po 5.10.2009 16:46:13

                      kanic >>
                      A to mně právě dost s..e.

                        Nkanic - Profil | Po 5.10.2009 16:45:13

                        kakr >> víš dobře jak to chodí,stačí napsat rada doporučuje nebo nedoporučuje a je to jasné.

                          NKocháč - Profil | Po 5.10.2009 16:44:04

                          kanic >> no tak to jsem zvědavej :o))) Aby potom nevypadlo z naší slavné rady, že tolik změn si vyžádá navíšení objemu stránek o celých 6% a na to nemáme schválený rozpočet :o)))) Vůbec bych se tomu nedivil. A sem by potom ještě někdo klidně napsal, že se v roce 1921 opravdu schválilo, že ten objem nesmí být vyšší než 6% a zakončil to větou, že je potřeba chránit naše lesy :o))

                            Nkakr - Profil | Po 5.10.2009 16:43:33

                            kanic >>
                            Jsem informován dobře, ale K80 na D5 by nikoho neohrozila. D5 a 7 jsou vlajkovou lodí MRS a dobře víš, že návrh přes seminář hospodářů prošel bez výhrad. Opakuji, nejsem přesvědčen, zda by to prošlo přes SV, ale za pokus to stálo. To je prosím můj názor, nic oficiálního.

                              NKocháč - Profil | Po 5.10.2009 16:41:45

                              kanic >> Looby? Ne, pouze snahu a důvěru ve stanovy, rozumnost a progresivnost vedení MRS :o)))

                                Nkanic - Profil | Po 5.10.2009 16:41:33

                                Kocháč >> přehledně sepsaný bude,ale každé dva roky

                                  NKocháč - Profil | Po 5.10.2009 16:40:21

                                  kanic >> jaký guláš proboha? Jsme velkej svaz co má 70 000 členů a stovky vod, tak proč by jsme nemohli mít guláš přehledně sepsanej v BP?

                                    Nkanic - Profil | Po 5.10.2009 16:40:05

                                    Kocháč >> tak to bych měl s tebou slitování a určitě bych na to upozornil dopředu,tedy jenom v přípa´dě nulového věna ,ale předpokládal jsem,že tam máte nějakou looby

                                      NKocháč - Profil | Po 5.10.2009 16:39:15

                                      kakr >> to je mi jasný, že MRK není MRS, ale chodí sem dost informovaných lidí z vedení MO. Já si mohl ten čas a ježdění na schůze MO ušetřit a mohl jsem se třeba koukat na porno a čas tím užít podstatně lépe a efektivněji :o)

                                        Nkanic - Profil | Po 5.10.2009 16:38:33

                                        kakr >> to je pravda,ale potom by organizace měnily podmínky každý rok a byl by v tom obrovský guláš

                                          Červené karty: MrKos, rover, block21, Eda003, pánvička, vaughn, keltt, Bond001, Marleso, Refkař