Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse

Zdar chlapi. Mohl by se semnou někdo podělit o své zkuženosti z revíru D5. Zajímá mne vsecho. Od navnady, přez nepovolené zavážení až k ubytování....moc by mi to pomohlo. Zatim děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: D.O.K. - Profil , 1.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Mitchell Profil + Horda Profil

Která ze tří nádrží a proč?

A) Dyje 530%

B) Dyje 611%

C) Dyje 743%

D) ani jedna.....16%

Od 5.2.2009 hlasovalo 1666 čtenářů.

Kocháč - Profil | Po 5.10.2009 16:37:15

kanic >> jedna věc je upozorňovat na to, že to bude těžké a druhá říct na rovinu, že to neklapne protože se nic schvalovat nebude.
Je to stejný jako kdybych ti řekl, že budu usilovat o tvoji dceru a z tebe před svadbou vypadlo, že máš jen syna :o)))

    kanic - Profil | Po 5.10.2009 16:36:50

    zero2 >> dopis došel pouze organizacím .ketré mají revír na Moravě,ale domluva s MRS není zrovna ideální

      kakr - Profil | Po 5.10.2009 16:36:16

      Kocháč >
      MRK nemá s MRS nic společného.
      Ač nejsem příznivcem K70, K80 bych podepsal. To už jsou kapři okolo 12 kilo , na sežrání je tam dost menších. Nevím, zda by to prošlo, nejsem o tom přesvědčen. Dodatek by to určitě eventuálně snesl, o dvě věty víc, nebo méně.....

        Kocháč - Profil | Po 5.10.2009 16:35:25

        kanic >> nerozumím

          kanic - Profil | Po 5.10.2009 16:35:17

          Kocháč >> já jsem tě na to upozorňoval - že to nebude tak jednoduché

            zero2 - Profil | Po 5.10.2009 16:34:03

            kanic >> víš co mi fakt vadí, že se tu věci jako, výsledky kontrol, to že proběhne nějaké jednání mezi svazy o tam tom, že povodí si stěžuje důrazně na vyvážku ap. člověk dozvídá z diskusí tak jako mimochodem, ale svaz o tom prostě neinformuje, pak tu neustále dokola slyšíme nářky bivakářů, nostopářů a já nevím co... myslím že v tomto svaz silně selhává v informovanosti (je mi jasné že to není tvoje vina, ale když to tu tak čtu už jsem se neudržel :))

              Kocháč - Profil | Po 5.10.2009 16:33:06

              kanic >> no myslím si, že ve výborech MO je i tady dost lidí. Rozumím tomu, že mě měli stopnout v první řadě naši činovníci, ale i tak mě sere, že nebyl schopen na tu skutečnost upozornit nikdo zde a že tady těch činovníků z růlzných MO je :o)))

                kanic - Profil | Po 5.10.2009 16:32:43

                Kocháč >> navíc,nevím jestli je možné aby organizace ,která na revíru nehospodaří vyžadovala takové změny.

                  nej.vydra - Profil | Po 5.10.2009 16:31:32

                  Kocháč >> Díky za info. Je to škoda, hlavně ta horní míra. Je to stejné jako u nás. Pokavaď tam budou sedět staré stuktury nic nového neprojde. Jen vydržet, jednou se dočkáme... Ať se daří.

                    kanic - Profil | Po 5.10.2009 16:31:22

                    Kocháč >> řadoví členové namají přístup k informacím,takže je vynech a spíš kritiku obrať na výbor MO.Já jsem tyto informace v mé MO předal a jsou s tím všichni srozuměni.zásadní změny budeme podávat v následujícím roce.

                      Kocháč - Profil | Po 5.10.2009 16:28:20

                      kanic >> no řekl bych, že špatně informovaní jsou všichni tady na MRKu a nebo jsou to svině škodolibé, když nikdo neřek, vyser se na to, stejně se to schvalovat tento rok nebude a nejdřív za dva :o)))

                        kanic - Profil | Po 5.10.2009 16:26:27

                        Kocháč >> není to tak.To,že tyto úpravy nejsou možné je jedna věc,ale SVV postupoval správně.Tyto podmínky byly dány na sjezdu,takže jde o špatné informování vaší MO

                          Kocháč - Profil | Po 5.10.2009 16:23:00

                          nej.vydra >> no tak to se raději ani neptej :o)))
                          Na svazovém výboru to smetli ze stolu, že se teď nebudou tisknout nový BP, ale jen dodatky k BP. Takže nic, zameteno, uklizeno na rok zažehnáno :o))
                          My jsme jak kokoci projednávali návrh na místní skupině MO, potom jsem jako delegát místní skupiny předkládal ke schválení na MO, potom se to předložilo jako návrh na radu, tady se o tom psalo a plkalo x měsíců a ve finále ti řeknou, že se to vědělo dlouho dopředu, že se změny v horních mírách dělat nebudou :o))) prostě fraška...

                            nej.vydra - Profil | Po 5.10.2009 16:19:38

                            Kocháč >> Chtěl bych se zeptat, jak to dopadlo se zavážením a horní mírou 80 cm kapra příští rok na D5.

                              Kocháč - Profil | Po 5.10.2009 16:19:23

                              kanic >> Jakýho zákona? To vyvážení...

                                slavina - Profil | Po 5.10.2009 16:19:02

                                kanic >> Já nechápu, že důchodce může dělat profi RS. už vidím jak letí za pytlákem:-)))

                                  Kocháč - Profil | Po 5.10.2009 16:18:38

                                  kanic >> když ho dva podržíte, tak třetí ho v pohodě prostředkem projede strojkem a zbytek už by oholil sám, přeci by nenosil fósy s mezerou...

                                    kanic - Profil | Po 5.10.2009 16:14:39

                                    Kocháč >> no to si nemůžeme vzít na svědomí,kolega Smolka by ztratil image

                                      kanic - Profil | Po 5.10.2009 16:13:05

                                      i když Povodí Moravy se začíná velmi silně ozývat a nejenom ohledně bivaků na mušově.Obdržel jsem dopis kde nás důrazně upozorňuje na porušování zákona na Moravě ( zavážení nástrah )

                                        Kocháč - Profil | Po 5.10.2009 16:11:17

                                        kanic >> no protože už vás znají, měli by jste se maskovat a p. Smolka by se měl oholit a to by byl mazec. No minimálně by z toho bylo dost lidí v šoku.... :o)

                                          Červené karty: MrKos, rover, block21, Eda003, pánvička, vaughn, keltt, Bond001, Marleso, Refkař