Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse

Zdar chlapi. Mohl by se semnou někdo podělit o své zkuženosti z revíru D5. Zajímá mne vsecho. Od navnady, přez nepovolené zavážení až k ubytování....moc by mi to pomohlo. Zatim děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: D.O.K. - Profil , 1.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Mitchell Profil + Horda Profil

Která ze tří nádrží a proč?

A) Dyje 530%

B) Dyje 611%

C) Dyje 743%

D) ani jedna.....16%

Od 5.2.2009 hlasovalo 1666 čtenářů.

Nkakr - Profil | Po 5.10.2009 16:11:16

Kocháč >>
Pokud dodržují, co píší, tak to asi moc velkej kšeft s povolenkama nebude: Platí pro D6

XI. Sankce

1. Nedodržení kterékoliv části tohoto rybářského řádu na revíru Dyje 6 bude kontrolním orgánem řešeno podle závažnosti přestupku domluvou, peněžitou pokutou, nebo odebráním povolenky k lovu.
2. Rybářům, kterým byla odebrána povolenka, již nebude v běžném roce vydána.
3. V případě porušení rybářského řádu, které bude řešeno odebráním povolenky k lovu, bude lovci zároveň odebrán i případný úlovek.
4. Vjezd motorových vozidel do míst, kde je to zakázáno, bude trestán odebráním povolenky k lovu.

    NDring - Profil | Po 5.10.2009 16:11:00

    Kocháč >> musime doufat, ze te kapri neprestanou hned tak bavit, ty bys byl hrozna svina porybne :-)))

      Nkanic - Profil | Po 5.10.2009 16:10:29

      kordos88 >> není to tak,ve dne ti za bivak nikdo nic neřekne

        Nkordos88 - Profil | Po 5.10.2009 16:09:09

        kanic >> JJ to vim ale kazdy den jsou tam desitky bivaku chtel sem se jen zeptat pač tam chci jet tedka na vikend ale jak čtu tak se nato asi pekne vyseru tam aby mel človek strach si prdnout ti vemou povolenku za znečistovani ovzdusi

          Nkanic - Profil | Po 5.10.2009 16:08:43

          Kocháč >> nepřeháněj,to je zajímavé,že se to neděje když tam jsem.Zatím jsem o těchto věcech pouze slyšel.

            Nkanic - Profil | Po 5.10.2009 16:06:33

            kordos88 >> je to CHKO,po skončení rybolovu by tam neměl nikdo zůstávat,zvláště v nočních hodinách

              NKocháč - Profil | Po 5.10.2009 16:05:20

              kanic >> páč si nedáš ještě jedno kolečko, sednu na kolo a jedu zpět :o)))
              Už někdy minulej rok se to tady řešilo. Jednou si vemte ty cyklistický harapes hadřiky, přilby, černý brejle a projeďte se po hrázi jezer. To budete čučet co se tam děje za Božího světla :o)))

                Nkordos88 - Profil | Po 5.10.2009 16:04:48

                jako na D6 uz nesmim bivakovat?? kdyz sem si poprve kupoval povolenku tak sem se nato ptal a ta baba rikala ze to nevadi ze to je zakazane ale ze kdyz rybař nedela bordel tak ti ho nechaj

                  Nkanic - Profil | Po 5.10.2009 16:01:43

                  Kocháč >> stačí jeden zápis a při druhém přestupku je zadržena povolenka.Zatím jsem na takový případ nenarazil.

                    Nkanic - Profil | Po 5.10.2009 15:59:53

                    Martin M. >> to je trochu jinak.Kontrolují tam pouze někteří RS,jen ti,kteří jsou pověřeni akc.společností a jsou odměňováni pouze při zadržení pytláka.Odebrané povolenky se teď řeší stejným způsobem jako v MRS,na KÚ .

                      NM!S@ - Profil | Po 5.10.2009 15:59:31

                      Tomajo: Přesně tak..

                        Nkakr - Profil | Po 5.10.2009 15:58:36

                        Martin M. >>
                        D6 má s MRS společnou jen tu Moravu .......

                          NKocháč - Profil | Po 5.10.2009 15:58:19

                          kanic >> A kdyby jsi mu udělal zápis jeden den ráno a večer zase nebyl u hůlek, tak mu noty zbalíš?

                            NKocháč - Profil | Po 5.10.2009 15:57:21

                            Martin M. >> pokud se nepletu, tak je to kšeft, spousta kluků tam přijde o noty a druhý den si jde koupit nové. Někteří dokonce nekupují dlouhodobé, aby ušetřili, když je stejně lapnou a neplatili zbytečně noci dvakrát :o)))

                              Nkanic - Profil | Po 5.10.2009 15:56:19

                              Kocháč >> ano ,to je fakt.Ale to je postihováno stejně jako jiné přestupky( řešeno zápisem ),minulý týden tam rybář měl napíchnutého úhoře na sumce.Jezdíme tam a já osobně velmi často,jenže to chce kontrolu každý den.

                                NDring - Profil | Po 5.10.2009 15:55:24

                                Martin M. >> na D6 si koupis povlenku, kterou ti odeberou. znamej to delal tak, ze si kupoval povolenku vzdy na den, kdyz mu ji reno sebral za zavazeni druhej den si koupil novou. Taky docela nechapu proc tam kontroluje RS.

                                  NMartin M. - Profil | Po 5.10.2009 15:53:26

                                  kanic >> Nikdy jsem na D6 nechytal, jak to tam je, pokud by mi sebrali povolenku, muzu si koupit novou a chytat dal? Je to regulerni soukromak, nebo to ma neco spolecneho s MRS, kdyz tam kontroluje profi-RS placena ze zdroju MRS?

                                    Nkanic - Profil | Po 5.10.2009 15:52:57

                                    Tomajo >> to je trochu složitější- lov po st.době je porušením zákona,ale rybář který uloví rybu v souladu se zákonem a BP, si s ní může naložit jak chce,tedy i darovat,prodat,pustit nebo zabít

                                      NDring - Profil | Po 5.10.2009 15:52:07

                                      Sla >> za bivi dostanes pokutu op PCR protoze kempujes, lov nonstop to je jasny, ne ?

                                        NKocháč - Profil | Po 5.10.2009 15:51:50

                                        kanic >> těch 72% byl jen hrubý odhad, možná by to vylezlo i na víc%.
                                        Třeba levý břeh Dyje 5 od hráze po Šakvice, tam se stačí projít. Zahrádky, karavany, boudičky a na šutrech za cestou stojí stojany, hůlky nahozený a páni rybáři okopávají zahrádky, škrábou brambory či se koukají na porno. Kdyby se váleli vedle prutů v biwi, tak OK, ale tam ta rybařina funguje jako doplněk víkendových dýchánků u buňky. :o)
                                        A to je jen jedna perlička z mnoha.

                                          Červené karty: MrKos, rover, block21, Eda003, pánvička, vaughn, keltt, Bond001, Marleso, Refkař