Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse

Zdar chlapi. Mohl by se semnou někdo podělit o své zkuženosti z revíru D5. Zajímá mne vsecho. Od navnady, přez nepovolené zavážení až k ubytování....moc by mi to pomohlo. Zatim děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: D.O.K. - Profil , 1.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Mitchell Profil + Horda Profil

Která ze tří nádrží a proč?

A) Dyje 530%

B) Dyje 611%

C) Dyje 743%

D) ani jedna.....16%

Od 5.2.2009 hlasovalo 1666 čtenářů.

NSla - Profil | Po 5.10.2009 15:50:04

kanic >> jen tak pro zajimavost. co hrozi teda za bivi na hrazi, lov nonstop, popripade člun. odebrani povolenky na 6ku? nebo jeste pokuta? diky za info

    NTomajo - Profil | Po 5.10.2009 15:49:02

    kanic >> jen tak.....osobně si myslím, že min. 80% povolenek bude zabaveno za noční lov. A tyto povolenky jsou zabaveny většinou lidem, kteří ´´vodě nijak moc neublíží´´ ostatní, kteří berou ryby po vagónech a jejich následky mají na vodu fatální vliv většinou zůstanou bez potrestání.

      Nkanic - Profil | Po 5.10.2009 15:46:30

      Sla >> jsou neustále stížnosti na porušování zákona na D6,policie odstraňovala bivaky a lapala pytláky,jenže za týden to bylo stejné a teď o víkendu se přes čas chytalo vesele dál,bylo zadrženo několik povolenek a přivolána opět PČR

        Nkanic - Profil | Po 5.10.2009 15:43:49

        Tomajo >> statistika se nevede,porč by měla ?

          NSla - Profil | Po 5.10.2009 15:42:27

          kanic >> 50 policajtů-to muselo byt docela divadlo. k čemu takova monstrozni akce??

            Nslavina - Profil | Po 5.10.2009 15:42:07

            Kocháč >> to asi neporadil,protože dle přetpokladu se porušuje jenom v noci.-)))

              NTomajo - Profil | Po 5.10.2009 15:41:07

              kanic >> jen pro zajímavost, nešla by vytvořit nějaká statistika důvodů zabavených povolenek na D5,6,7???

                Nkanic - Profil | Po 5.10.2009 15:40:55

                Kocháč >> jak ?? poraď a proč zrovna 72 %

                  Nkanic - Profil | Po 5.10.2009 15:40:10

                  na D6 už proběhla akce PČR v nočních hodinách - 50 policajtů

                    NKocháč - Profil | Po 5.10.2009 15:39:55

                    kanic >> A dobře děláte a ještě bych ti poradil jak zvednout účinnost o minimálně 72% :o)

                      Nkanic - Profil | Po 5.10.2009 15:38:19

                      Kocháč >> jasně,teď přitvrdíme,jak se do lesa volá .........

                        NKocháč - Profil | Po 5.10.2009 15:30:42

                        kanic >> děláte to dobře, pořádně ty jezera hlídejte :o))

                          NM!S@ - Profil | Po 5.10.2009 15:28:31

                          kanic: ok..jen pro zajímavost..díky..otázka je pak které porušení BP a také kým je pro vodu "nejhorší"..ale to už je na další úvahy..díky a ať se daří

                            NDring - Profil | Po 5.10.2009 15:27:27

                            kanic >> a statisticky se predpoklad potvrzuje ?

                              Nkanic - Profil | Po 5.10.2009 15:24:31

                              Michal Pavelka >> M!S@ >> kontroly se dělají tehdy, kdy je předpoklad největšího porušování BP

                                NM!S@ - Profil | Po 5.10.2009 15:19:36

                                kanic: no ten poměr 2:1...

                                  Nkanic - Profil | Po 5.10.2009 15:03:06

                                  Michal Pavelka >> M!S@ >> jakým způsobem ?

                                    NM!S@ - Profil | Po 5.10.2009 14:56:29

                                    kanic: ok, možná to tak opravdu je, i když to tak nevypadá..nikoho nechci hanit..a jaký je tedy důvod, že "profi" RS ke kontolám přistupuje tímto způsobem?

                                      Nkanic - Profil | Po 5.10.2009 14:46:40

                                      Michal Pavelka >> M!S@ >>ve skutečnosti je poměr jedna kontrola ve dne a dvě v noci

                                        Nkanic - Profil | Po 5.10.2009 14:44:45

                                        Martin M. >> to je jednoduché - stráž ne Dalešicích má jen tetnto revír.Na D5,7 by bylo potřeba nejméně pět dašlích stráží aby se to dalo ulídat.

                                          Červené karty: MrKos, rover, block21, Eda003, pánvička, vaughn, keltt, Bond001, Marleso, Refkař