Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse

Zdar chlapi. Mohl by se semnou někdo podělit o své zkuženosti z revíru D5. Zajímá mne vsecho. Od navnady, přez nepovolené zavážení až k ubytování....moc by mi to pomohlo. Zatim děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: D.O.K. - Profil , 1.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Mitchell Profil + Horda Profil

Která ze tří nádrží a proč?

A) Dyje 530%

B) Dyje 611%

C) Dyje 743%

D) ani jedna.....16%

Od 5.2.2009 hlasovalo 1666 čtenářů.

Nslavina - Profil | Po 5.10.2009 14:43:03

kanic >> na mušov jezdím celkem často,ale vedne jsem tam kontrolu nikdy nezažil.jen po době lovu s přesností na pár minut.

    NM!S@ - Profil | Po 5.10.2009 14:42:26

    kanic: náhoda?..ale musíš uznat, že valná většina kotrol je, tak jak jsem psal níže..

      NMartin M. - Profil | Po 5.10.2009 14:41:58

      kanic >> podle mne to nahoda neni. NM by mely byt nejstrezenejsim revirem MRS a to i pres den. Na Dalesicich jsem kontrolovan tak kazdou druhou dochazku.

        Nkanic - Profil | Po 5.10.2009 14:38:38

        Michal Pavelka >> M!S@ >> ani s tímto nesouhlasím,sám jsem kontrolu přes den dělal naposled v pátek

          NM!S@ - Profil | Po 5.10.2009 14:38:27

          slavina: JJ :-D

            Nslavina - Profil | Po 5.10.2009 14:37:51

            kanic >> M.Maták chytá vedne tak vás nemohl nikdy potkat.-))) V tom to asi bude.-)))

              NM!S@ - Profil | Po 5.10.2009 14:37:31

              Martin M. - máš pravdu..RS jezdí pouze pro povolenky..po době lovu apod..."profi sběrači povolenek"..přes den nepotkáš nikoho..

                Nkanic - Profil | Po 5.10.2009 14:36:17

                Martin M. >> to nemyslíš vážně,RS je tam každý týden a to,že jsi neměl žádnou kontrolu je jenom náhoda

                  NMartin M. - Profil | Po 5.10.2009 14:33:38

                  kanic >> ano, jsem. Vzdyt tam stejne RS nejezdi - aspon podle toho, co vidim kolem sebe a take proto, ze jsem za poslednich minimalne 10 let nemel ani jednu kontrolu a to jsem tam tak 20x rocne.

                    Nkanic - Profil | Po 5.10.2009 14:31:43

                    Fery >> po dlouholeté praxi už to patří k výbavě auta

                      NTempus - Profil | Po 5.10.2009 14:27:53

                      Pepin >> jen na sumce?? :-O

                        Nkanic - Profil | Po 5.10.2009 14:23:01

                        Martin M. >> ty jsi šéfredaktor tohoto webu ???? máš podivné názory

                          Nkanic - Profil | Po 5.10.2009 14:16:35

                          bylo tam pohozeno několik kusů,bohužel dva kousky zůstaly v pneu.Pneumatika se opravila ,ale nedovedu si představit co by se stalo pokud na to někdo šlápne.

                            NFery - Profil | Po 5.10.2009 14:15:44

                            Martin M. >> to jsi neměl takhle veřejně:-))..teď aby sebou kluci vozili pákovky a nebo rozbrusku:-)

                              NMartin M. - Profil | Po 5.10.2009 14:14:19

                              kanic >> prilis slozite, staci dal na prijezdovou zavoru druhy zamek ;-)

                                NFery - Profil | Po 5.10.2009 14:08:41

                                kanic >> je to drsný..tohle je moc..obvzlášť když vím,že tam jezdí celé rodiny s dětmi na kolech..jsou to volové..

                                  NFerda77 - Profil | Po 5.10.2009 14:02:03

                                  kanic >> Tak tohle už ty hovada přeháněj. Nemáte to jednoduchý.

                                    Nkanic - Profil | Po 5.10.2009 13:41:27

                                    nejnovější způsob jak poškodit RS při výkonu kontroly - toto bylo nalezeno přímo na cestě po hrázi na D 5 od Šakvic

                                      Nkanic - Profil | Po 5.10.2009 12:28:23

                                      jwkriz >> těm končila platnost povolenky,takže to zkusili a nevyšlo jim to

                                        Njwkriz - Profil | Po 5.10.2009 11:52:02

                                        kanic >> a co na tom sjíždaku u benzinky v milovicich, ti jeli v sobotu dom, takze to byla asi tutovka co

                                          Červené karty: MrKos, rover, block21, Eda003, pánvička, vaughn, keltt, Bond001, Marleso, Refkař