Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse

Zdar chlapi. Mohl by se semnou někdo podělit o své zkuženosti z revíru D5. Zajímá mne vsecho. Od navnady, přez nepovolené zavážení až k ubytování....moc by mi to pomohlo. Zatim děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: D.O.K. - Profil , 1.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Mitchell Profil + Horda Profil

Která ze tří nádrží a proč?

A) Dyje 530%

B) Dyje 611%

C) Dyje 743%

D) ani jedna.....16%

Od 5.2.2009 hlasovalo 1666 čtenářů.

Nkanic - Profil | Po 5.10.2009 10:33:14

judas.d >> zlepšení je evidentní,ale to málo přestupku je zase složitější k řešení

    NSla - Profil | Po 5.10.2009 9:13:52

    judas.d >> ted uz se spatne hlida od 10 az do 6:)

      Njudas.d - Profil | Po 5.10.2009 9:03:56

      kanic >> že by už rybaři začaly dodržovat bp:-)

        Nkanic - Profil | Po 5.10.2009 8:51:56

        judas.d >> něco ano,ale převážná většina byla v pořádku

          Njudas.d - Profil | Po 5.10.2009 8:49:46

          lindomira >> Ahoj jak se vede?pozdravuj richarda

            Njudas.d - Profil | Po 5.10.2009 8:48:13

            kanic >> A uloviliste něco:-)

              Nkanic - Profil | Po 5.10.2009 8:38:39

              Kose >> jo,máš pravdu,o víkendu jsme se pohybovali na D 5,6,7

                Nmarty101 - Profil | Po 5.10.2009 7:40:37

                lindomira >> Pokud chceš chytat na Velké laguně, tak je to o těch rostlinách. Ale můžeš být v kempu a chytat na velké nádrži, to není problém. My jsme vždycky ráno chytali na laguně, než dorazili koupáči a pak jsme se přestěhovali na jezero:))))

                  NSla - Profil | Po 5.10.2009 7:07:09

                  lindomira >> aha, tak to ti neporadim. byl jsem v kempu jen v tom merkuru. ale ted na podzim uz by to s tema rostlinama ve vode nemuselo byt tak spatne.

                    NKose - Profil | Po 5.10.2009 6:06:40

                    D5 reno v patek i v sobotu jezdil a sbiral:)

                      Nlindomira - Profil | Ne 4.10.2009 22:39:04

                      Sla >> myslela jsem zda je tam někde poblíž jiný kemp, který by byl na rybařinu lepší jak kemp Merkur, nebo je to vše stejné? dík

                        NPepin - Profil | Ne 4.10.2009 21:46:55

                        Tempus >> Kéž by jsi měl pravdu. Ale realita je jiná. Vyvážet můžeš jen na sumce na D5 a D7. Na D6 nemůžeš nic, ani se koupat.

                          NTempus - Profil | Ne 4.10.2009 21:41:52

                          Pepin >> to jsou krasne ryby :)
                          a z otazky: ono tam neni povoleno zavazeni? ja mel pocit ze kdyz jsem projizdel knizkou s reviry ze tam bylo napsano ze je povoleno... mam v umyslu to tam pristi rok zkusit :)

                            NSla - Profil | Ne 4.10.2009 21:01:55

                            lindomira >> nerozumim otazce:))

                              NPepin - Profil | Ne 4.10.2009 20:33:43

                              Malda512 >> Jaká buzerace? Kdo a za co tě tam buzeroval?

                                NMalda512 - Profil | Ne 4.10.2009 18:06:08

                                Pepin >> Já na 5 a někdy na 7. Na 6 jsem jezdil jen z jara. Brali tam velcí amuři ale i kapři. Na 6 už nejezdím vadí mně tam buzerace ze strany RS.

                                  Nlindomira - Profil | Ne 4.10.2009 17:56:37

                                  Sla >> děkuji a něco lepší ho , jak je kemp, ale někde blízko vody?

                                    NSla - Profil | Ne 4.10.2009 17:39:55

                                    lindomira >> hodne podvodnich rostlin, tudiz problem se zdolanim kaprů-chce to člun.

                                      NSla - Profil | Ne 4.10.2009 17:39:09

                                      lindomira >> plati tam normal povolenka JM.

                                        Nlindomira - Profil | Ne 4.10.2009 17:35:08

                                        Ahoj! chtěla jsem se zeptat na nějaké zkušenosti o autokempu Merkur? platí tam svazová povolenka nebo si musíme koupit na místě? děkuji za info

                                          Červené karty: MrKos, rover, block21, Eda003, pánvička, vaughn, keltt, Bond001, Marleso, Refkař