Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse

Zdar chlapi. Mohl by se semnou někdo podělit o své zkuženosti z revíru D5. Zajímá mne vsecho. Od navnady, přez nepovolené zavážení až k ubytování....moc by mi to pomohlo. Zatim děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: D.O.K. - Profil , 1.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Mitchell Profil + Horda Profil

Která ze tří nádrží a proč?

A) Dyje 530%

B) Dyje 611%

C) Dyje 743%

D) ani jedna.....16%

Od 5.2.2009 hlasovalo 1666 čtenářů.

NPepin - Profil | Ne 4.10.2009 17:02:20

Malda512 >> A kde jezdíš? Já většinou na D6, a tam těch možností moc není. Důležitým faktorem je kvalitní boilies se správným složení.

    NMalda512 - Profil | Ne 4.10.2009 16:55:23

    Pepin >> Tak to pokud foukalo do zad tak to líce perfektně. Jen se zeptám zda to bylo na nějaké hraně a nebo na lavici či u překážek. Jen nevím kde v tuto dobu tyto krasavce hledat. Já jsem to házel na 280 metrů do menšího koryta. a druhou ke keřům. Uspěch žádný. Tak tápu. Jezdím na Mlýny asi 12let, ale poslední dobou nemůžu lokalizovat ryby.

      NPepin - Profil | Ne 4.10.2009 16:51:26

      Malda512 >> Jak jinak? Docela foukalo, tak to lítalo i 370 metrů :o)

        NMalda512 - Profil | Ne 4.10.2009 16:45:47

        Pepin >> Gratuluji k pěkným ulovkům. Jsou z dohozu?

          NPepin - Profil | Ne 4.10.2009 14:29:26

          Vase zprava

            NPepin - Profil | Ne 4.10.2009 14:27:08

            Vase zprava

              NPepin - Profil | Ne 4.10.2009 14:24:33

              Tak jsme se vrátili z týdenní výpravy za pálavskými kapry. Chyceno nezpočet kaprů od 55cm do 90cm.

                Nfishmen17a - Profil | Ne 4.10.2009 13:56:14

                Končan >> brrr, na to je jeste cas,

                  NSalmon - Profil | Ne 4.10.2009 10:07:58

                  kordos88 >> na ty kecy už dávno nedám. Věřím ale lidem, co se s nimi znám roky a co tam jezdí několikrát měsíčně. Taky jsem měl jednou to štěstí, že to nebralo a já zachytal jako král:-) Bohužel to bývá většinou obráceně:-)))

                    NKončan - Profil | Ne 4.10.2009 8:26:28

                    Jedna Zimní

                      NMalda512 - Profil | So 3.10.2009 23:28:37

                      Fery >> Abych řekl pravdu tak já tam jezdím i v říjnu a listopadu. Jedu třeba jen na 5dní ale hlvní rybou je cndát. Viděl jsem i kapraře ale valný uspěch nějak neslavili. Příští rok s chci vypravit hned z jara, než pujdou ryby do tření. Nikdy jsem se tam kvůli pracovním povinostem v jarní dobu nedostal. Vždy až v červnu a to už šli ryby do tření. Nejvíc kaprů kolem 15kg a víše jsem právě ulovil v srpnu, ale postupně se tento termín stává osudným. Zkusím ještě ten podzim a uvidím jak dopadnu.

                        NFery - Profil | So 3.10.2009 23:20:51

                        Malda512 >> v listopadu jsem zatim moc nejezdil,ale to chci změnit..uvidíme,jak bude počasí..nejvíc me vždycky odrazovala doba lovu a moc dlouhý hlídání..v říjnu jezdim,ale na Pálavě jsem ještě nebyl..chytám tam teprv druhou sezonu a loni mi sebrali noty už v srpnu a nějak mi rybařinu znechutili..letos se jim chci pověnovat do zámrzu,tak uvidíme..myslím,že ty nej teprv přijdou..

                          NMalda512 - Profil | So 3.10.2009 23:17:14

                          Fery >> Jezdíš i v těchto měsících na delší výpravy?
                          Já jsem vždy nachytal v srpnu a někdy září. Kluci co jezdili později tak neměli moc kprů ale zase váhově byli uplně někde jinde.Nachytali kapry přes 15kg.

                            NFery - Profil | So 3.10.2009 23:10:18

                            Malda512 >> počasí..nejlepší bude říjen a listopad

                              NMalda512 - Profil | So 3.10.2009 23:09:08

                              Fery >> Co máš na mysli? Myslíš že ted budou kapři cpát břicha na zimu.

                                NMalda512 - Profil | So 3.10.2009 23:08:24

                                Já letos ohledně kprů vyhořel. Vždy jsem trefil tak chujovské počasý . Ohledně sumců se jedná o velmi vydařený lov. Ale kapry jsem prostě netrefil. Hold Vám co se zadařilo gratuluji.

                                  Nkordos88 - Profil | So 3.10.2009 23:06:31

                                  Salmon >> to je jen o štesti nesmis spolehat na informace ze na 5 nebo 7 berou dojedes tam a nic pak dojede nekdo jinej a chyta jak drak muj nazor timto ja se neridim jestli nekdo rekne tam berou tam ne

                                    NSalmon - Profil | So 3.10.2009 22:00:04

                                    Malda512 >> Já mám úplně opačné informace. Od známých prý po několika letech zase dobrý rok na kapry. Tolik osmdesátek už prý pěkně dlouho nenachytali. Já tam byl letos jen 2x (bohužel), ale oba výjezdy se vydařily. Když né do délky, tak alespoň do počtu ryb nad 70cm:-)

                                      Nfishmen17a - Profil | So 3.10.2009 21:37:49

                                      Sumik1 >> uz se na to divu.

                                        NSumik1 - Profil | So 3.10.2009 21:08:53

                                          Červené karty: MrKos, rover, block21, Eda003, pánvička, vaughn, keltt, Bond001, Marleso, Refkař