Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse

Zdar chlapi. Mohl by se semnou někdo podělit o své zkuženosti z revíru D5. Zajímá mne vsecho. Od navnady, přez nepovolené zavážení až k ubytování....moc by mi to pomohlo. Zatim děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: D.O.K. - Profil , 1.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Mitchell Profil + Horda Profil

Která ze tří nádrží a proč?

A) Dyje 530%

B) Dyje 611%

C) Dyje 743%

D) ani jedna.....16%

Od 5.2.2009 hlasovalo 1666 čtenářů.

kordos88 - Profil | So 3.10.2009 19:19:17

co rikate na toto plovouci tedka na podzim?http://www.nikl.cz/p892-carp-candy-fluoro.php

    Fery - Profil | So 3.10.2009 18:44:19

    Malda512 >> to nejlepší teprve přijde..

      fishmen17a - Profil | So 3.10.2009 18:36:11

      mne se na 7 darilo

        judas.d - Profil | So 3.10.2009 18:20:08

        Malda512 >> Mně vubec já tam nebyl!

          nej.vydra - Profil | So 3.10.2009 18:11:38

          Malda512 >> Nejlepší rok za několik let.

            Malda512 - Profil | So 3.10.2009 17:58:44

            Tak jak to vypadá na5? Prý mrtvo. Letošní rok je jeden z nejhorších jaký vůbec pamatuji. Dařilo se vám na pětce?

              fishmen17a - Profil | So 3.10.2009 14:55:30

              video z musova z ptaci perspekity tu - http://www.musov.info/index.php?link2=video&det=54​

                polda23 - Profil | Pá 2.10.2009 22:27:49

                to psal ten zelenej hastrmanek, ja nee

                  polda23 - Profil | Pá 2.10.2009 22:27:21

                  Na co asi na klobásku.......... Ferdíci:-)

                    Plumley27 - Profil | Pá 2.10.2009 19:20:26

                    salamkapr >> No přece na Dyji 6

                      salamkapr - Profil | Pá 2.10.2009 16:11:49

                      polda23 >> kdes to chytl, tu šikovnou hastrmanku? A na co ?? :-)))

                        Sla - Profil | Pá 2.10.2009 13:38:33

                        kordos88 >> o vikendu ma docela foukat tak snad ryby budou brat

                          Ctvrtek - Profil | Pá 2.10.2009 13:10:52

                          kordos88 >> Nevím jestli něco,ale někdo určitě :o)

                            kordos88 - Profil | Pá 2.10.2009 13:04:08

                            dneska jedu na dyje7 na vikend tak doufam ze neco prijde

                              polda23 - Profil | Pá 2.10.2009 8:16:58

                              slavina >> zajimava dedukce.... :-)

                                fishmen17a - Profil | Čt 1.10.2009 23:16:47

                                salamkapr >> sel jako beranek, ale zoubky mel nabrousene :)

                                  slavina - Profil | Čt 1.10.2009 21:30:20

                                  polda23 >> dedukce:-)))

                                    polda23 - Profil | Čt 1.10.2009 20:57:56

                                    slavina >> jak to vis?

                                      slavina - Profil | Čt 1.10.2009 18:17:55

                                      polda23 >> V zimě si tam můžeš vzít brusle na tu 6 a trénovat:-)))

                                        polda23 - Profil | Čt 1.10.2009 17:48:32

                                        Jedinně Dýje 6

                                          Červené karty: MrKos, rover, block21, Eda003, pánvička, vaughn, keltt, Bond001, Marleso, Refkař