Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse

Zdar chlapi. Mohl by se semnou někdo podělit o své zkuženosti z revíru D5. Zajímá mne vsecho. Od navnady, přez nepovolené zavážení až k ubytování....moc by mi to pomohlo. Zatim děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: D.O.K. - Profil , 1.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Mitchell Profil + Horda Profil

Která ze tří nádrží a proč?

A) Dyje 530%

B) Dyje 611%

C) Dyje 743%

D) ani jedna.....16%

Od 5.2.2009 hlasovalo 1666 čtenářů.

Njudas.d - Profil | Čt 1.10.2009 17:38:17

cipa >> nazdar kamaráde tak co daří se?

    Nsalamkapr - Profil | Čt 1.10.2009 17:23:11

    fishmen17a >> Jak dlouho jsi unavoval?? :-))) sice malý , ale i takový záběr potěší, že jo :-))))
    Já mám "štěstí" jen na takové :-))) nic pořádného :-((

      NTrol11 - Profil | Po 28.9.2009 19:41:51

      Dnes sem dojel ze čtyř denní výpravy na D5 a výsledek je jeden cejn,jinak bez záběru

        Nfishmen17a - Profil | Po 28.9.2009 19:22:10

        zabral i fousac uctyhodnych rozmeru :)

          Nfishmen17a - Profil | Po 28.9.2009 19:17:05

          nejpeknejsi fotka vypravy

            Nfishmen17a - Profil | Po 28.9.2009 19:13:16

            nejake to foto na oziveni -

              NZdeneks - Profil | Po 28.9.2009 18:28:59

              čau, prodloužený víkend jsme strávili v kempu na Velké Laguně...chtěli jsme původně na D7,ale všude kvůli dnešnímu volnu plno..podle zprav z D7 šli mali kapři a hodně cejni...Já jsem na této mnohými opovrhované laguně udělal za 3 dny jedenáct záběrů, z toho ale jen 3 ryby, nej 78 cm...,jinak vše skončilo pralese podvodních rostlin:(

                Nfishmen17a - Profil | Po 28.9.2009 15:40:37

                tak ted jsem se vratil , prvni den ve ctvrtek vecer to slo jedna sedmdesatka nam utekla primo pred podberakem :) , lidi tam bylo dost , hodne lidi vyuzilo delsiho vikendu. jinak ryby braly hlavne v noci . dneska se to uz trosku vylidnilo , byli sme na 7 od mikulova kousek od spice zatoky. zkratka sme si dobre zachytali. bohuzel i masari vedle.

                  NRomik153 - Profil | Čt 24.9.2009 18:56:29

                  fishmen17a >> naposled co sem tam byl to bylo plny vsecko... usadily sme se na prvnim prazdnym slusnym miste... ze strany mikulova to je plny vsecko ... aby si tam nasel misto musis prijet uz v utery... nejpozdeji stredu... malokdy najdes misto v patek ..

                    Nfishmen17a - Profil | St 23.9.2009 19:29:59

                    nevite jak to vypada na sedmicce? snad tam neni preplnino

                      Nsyny - Profil | Po 21.9.2009 18:50:58

                      cipa >> to můžeš být klidný,každou chvíli se objeví nějaká nová historka s téměř kriminální zápletkou...

                        Ncipa - Profil | Po 21.9.2009 18:05:59

                        syny >> jak jsem slyšel tak prodávám,proto jsem se tady slušně zeptal co je na tom pravdy nic víc,aspoň se ten blaf třeba nebude nešířit dál? ;)

                          Ncarpson - Profil | Po 21.9.2009 8:52:05

                          kanic >> ja myslim,ze krome tech doutniku, jeste i ta hmotnost, to jedno s druhym dohromady...no uvidime

                            Nkanic - Profil | Po 21.9.2009 7:50:48

                            syny >> doutníky jsou jediný problém a omezení už asi nepomůže

                              Nsyny - Profil | Po 21.9.2009 7:42:26

                              kanic >> tak to vidis,jeden si odskoci na dovolenou a tady uz je po smrti....podle povery tedy bude sbirat povolenky jeste hodne dlouho,pokud teda omezi ty svoje doutniky......:o)












                                Npazez - Profil | Po 21.9.2009 5:53:50

                                kanic >> že tě to baví. V noci dělají jen k...y a policajti.

                                  NSla - Profil | Ne 20.9.2009 22:41:16

                                  kanic >> nechcete si vzit dovolenou jeste tak na 14 dni?:))

                                    Nkanic - Profil | Ne 20.9.2009 21:34:24

                                    pánové,zůstávejte v klidu,vše jede v starých kolejích,byla jenom dovolená a od příštího týdne začne zase zpestření rybolovu

                                      Ncipa - Profil | Ne 20.9.2009 18:43:27

                                      syny >> za optání člověk nic nedá? a kde by se měl víc člověk dozvědět informací než tady mezi rybáři na mrku jak to tedy vlastně je a je vidět,že i ty o tom něco víš?

                                        NMartin M. - Profil | Ne 20.9.2009 18:42:14

                                        CoDu >> pristup pres pozemky souhlas, zpoptlaneni nesouhlas.

                                          Červené karty: MrKos, rover, block21, Eda003, pánvička, vaughn, keltt, Bond001, Marleso, Refkař