Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse

Zdar chlapi. Mohl by se semnou někdo podělit o své zkuženosti z revíru D5. Zajímá mne vsecho. Od navnady, přez nepovolené zavážení až k ubytování....moc by mi to pomohlo. Zatim děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: D.O.K. - Profil , 1.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Mitchell Profil + Horda Profil

Která ze tří nádrží a proč?

A) Dyje 530%

B) Dyje 611%

C) Dyje 743%

D) ani jedna.....16%

Od 5.2.2009 hlasovalo 1666 čtenářů.

Npazez - Profil | Ne 20.9.2009 17:52:07

Jóóó Smolka ten tvrdej chleba máááá

    NFery - Profil | Ne 20.9.2009 17:22:09

    syny >> :-)))..je fakt,že pana Smolky by byla škoda..tolik velkých kaprů,které zachrání nezachrání všichni kapraři dohromady..to si málokdo uvědomuje..

      Nsyny - Profil | Ne 20.9.2009 17:16:39

      Nechci vám brát iluze,ale je to záměrně vypuštěná fáma kakrem a hrajim,aby ještě na poslední chvíli uvedli kapraře do letargie a splnili tak plán odebraných povolenek,takže ostražitost i nadále....:o)
      (někdy se fakt nestačím divit)

        NSalmon - Profil | Ne 20.9.2009 17:12:55

        cipa >> Já slyšel, že ho zbavili statutu veřejného činitele, proto nejezdí. Taky asi blaf.
        Kanic (nebo Kakr?) určitě bude mít víc informací. Jezdí s ním na kontroly.

          Ncipa - Profil | Ne 20.9.2009 14:02:53

          dostala se ke mě informace,že p.Smolka(Reno) dostal infarkt a prý už není mezi námi?je to jen nějaký blaf nebo je to pravda?

            NFery - Profil | Ne 20.9.2009 9:09:38

            CoDu >> plácáš kraviny..chtěl by jsi po rybářích poplatek za vstup na tvuj pozemek,kterej sis třeba i nezákoně oplotil až k vodě??

              NCoDu - Profil | Ne 20.9.2009 8:39:31

              Martin M. >> Ty by jsi hned volal policii? Tak to ale nechodí. Asi nejdříve zvedneš hlas (pohádáš se), případně zavoláš nějakého kamaráda na pomoc a to většinou stačí. Policie je opravdu krajní řešení. Chtěl jsem tím jen říci, že hádka s majitelem soukromého pozemku, na který máš právo
              vstupovat, může vyřešit okamžitou situaci, byť pravděpodobně jeden, ten co ustoupí (možná i oba) bude naštvaný a bude mít zkažených následujících pár hodin. Někomu to za to stojí, jiný se tomu radši vyvaruje.

              Uživatel rybářského revíru, rybářský hospodář a jeho zástupce, držitel povolenky k lovu a rybářská stráž mohou při výkonu rybářského práva vstupovat na pobřežní pozemky, pokud na ně není vstup zakázán z důvodu obecného zájmu; jsou však povinni nahradit škodu, kterou při tom způsobí.

              Máš právo vstoupit na pobřežní pozemky, ale nemáš právo k tomu použít další pozemky, byť přes ně je jediná možnost se tam dostat. A také zde není jednoznačně uvedeno, že to právo je bezplané.

                NRomik153 - Profil | Ne 20.9.2009 1:16:35

                Martin M. >> ale taky jen u statni vody... na soukromym rybniku ne

                  NMartin M. - Profil | So 19.9.2009 21:09:12

                  CoDu >> zavolam na nej policii.
                  Rozdil je v tom, ze rybar na cizi pozemek u vody vstupovat muze, ma na to pravo dane zakonem.

                    NCoDu - Profil | So 19.9.2009 19:52:29

                    Tyranožížalopes >> Romik153 >> podívej se na to i z druhý strany. Máš například neoplocený vinohrad, děláš tam a přijde cizí člověk a chová se tam jako by to bylo veřejný (nás všech). Ty mu řekneš, že je tvém pozemku ať odejde a on na Tebe, jestli máš u sebe nějaký doklad, že je to tvoje. Aktualní výpis z katastru, mapy, a pod. Jak se zachováš?

                      NRomik153 - Profil | So 19.9.2009 11:14:33

                      Martin M. >> u me to je prave taky tak byl sem tam jednou zadarmo po hadce a po druhe sme si to zaplatily.. pak uz nikdy ale nechci se s tim smirit ze neco takovyho muze vyhrat proto tady zkousim sehnat co nejvic informaci abych mohl zacit delat problemy a treba vyhrat ..

                        NMartin M. - Profil | So 19.9.2009 0:28:11

                        Tyranožížalopes >> Romik153 >> nedal bych mu ani korunu. Pokud by delal problemy, volal bych policii. Pravda ale je, ze bych z te chytacku uz nic nemel, zazil jsem neco podobneho na D5. Sice jsem chytal dal, ale uz jsem tam pak nikdy nebyl, takze vlastne on vyhral.

                          NRomik153 - Profil | So 19.9.2009 0:03:29

                          jeste jednou nic oplocenyho tam neni.... sou tam cedule soukromy pozemek a kdyz tam vlezes tak za tebou behem hodiny dobehne ''pan velky majitel'' a chce zkasirovat penize povoleni rybolovu z ''jeho'' pozemku... jestli to ale opravdu patri jemu to nevim neukazal nam zadnej papir i kdyz sme jej zadali o predlozeni...

                            NJosher - Profil | Pá 18.9.2009 9:59:39

                            kakr >> Já jsem s tím na D7 operoval a majitel řekl,že mám pravdu a klidně jsem chytal dál.I věci jsem si na místo mohl dovézt.Jméno toho člověka si ale nepamatuji.

                              Nkakr - Profil | Pá 18.9.2009 9:51:37

                              Josher >>
                              Je to dost rozšířený omyl, povodí nevlastní nic. Nic nebrání MO dát si do BP ustanovení, že platí zákaz lovu za všech oplocených areálů.

                                Nsyny - Profil | Pá 18.9.2009 9:46:25

                                Josher >> to plati,pokud se nepletu pouze na Svitave,ale to je samostatna kapitola.....

                                  NJosher - Profil | Pá 18.9.2009 9:39:06

                                  Tyranožížalopes >> Romik153 >> 3metry od vody to patří povodí.Pokud se nemýlím,tak z oplocených pozemků se chytat nesmí.

                                    NAcim - Profil | Pá 18.9.2009 1:02:32

                                    Simik1987 - s tím biokoridorem na D5 teda nevím. Oblast pod Pavlovem od Yachtclubu po Dolní Věstonice byla letos vyhlášena jako rekreační oblast. Čeká se jen na schválení regulačního plánu, aby se tam mohla zavést elektrika a začít oficiálně stavět chaty. Samozřejmě na stavební povolení.

                                      NMartin M. - Profil | Pá 18.9.2009 0:35:54

                                      Tyranožížalopes >> Romik153 >> tak se ho priste zeptej, jestli zavola policaty sam, nebo je mas zavolat ty.
                                      Rozhodne bych tam ale nezkousel stanovat, tak daleko rybarske pravo nesaha.

                                        NRomik153 - Profil | Čt 17.9.2009 23:35:14

                                        Martin M. >> nevim .. zatim se nestalo nikdy nic... jen tam nabouchal znacky a natahl ocelovy lano... taky bych chtel vedet co se stane kdyz by se neco melo dit...

                                          Červené karty: MrKos, rover, block21, Eda003, pánvička, vaughn, keltt, Bond001, Marleso, Refkař