Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse

Zdar chlapi. Mohl by se semnou někdo podělit o své zkuženosti z revíru D5. Zajímá mne vsecho. Od navnady, přez nepovolené zavážení až k ubytování....moc by mi to pomohlo. Zatim děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: D.O.K. - Profil , 1.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Mitchell Profil + Horda Profil

Která ze tří nádrží a proč?

A) Dyje 530%

B) Dyje 611%

C) Dyje 743%

D) ani jedna.....16%

Od 5.2.2009 hlasovalo 1666 čtenářů.

NMartin M. - Profil | Čt 17.9.2009 23:30:05

Tyranožížalopes >> Romik153 >> a kdyz neodejdes, tak co se stane?

    NRomik153 - Profil | Čt 17.9.2009 23:26:55

    Martin M. >> neni tam nic oploceny.. a on sam rybar neni chce na tom jen vydelat... pronajimat ty mista.. rybarum na vykendy vetsinou... je to kseft jak prase musov je plnej rybaru o vykendech .... nebo aspon na D7 to tak j nevim jak na D5

      NMartin M. - Profil | Čt 17.9.2009 23:17:13

      Tyranožížalopes >> Romik153 >> vsak chytej a nech ho vyzurit. Pokud tam svaz zakaze chytat, tak i jemu. Ja bych byl jen pro, zakaz lovu z oplocenych pozemku a hotovo.

        NRomik153 - Profil | Čt 17.9.2009 23:14:50

        pokud to v prirucce 2010 bude stat prijdou rybari o nadherny mista s nadhernyma kaprama... je to opravdu misto na kapry jak delany i kdyz tam je mala hloubka -> 1m...
        znamej co tam byl se mnou v den 1. hadky tam chytil kapra 64cm a to z daleka neni nejvetsi co se tam zkovava tento usek ma na daleko vetsi kusy sou tam i nadherni sumci ktery prez den pri trose stesti vidis u hladiny.. nad 1m maji urcite.. troufnu si aji rict ze vic.. bilou rybu tam za to chytis hur.... fakt nadherny mista o ktery by sme (my rybari) prisly...

          NRomik153 - Profil | Čt 17.9.2009 23:08:50

          Martin M. >> tak at si to zkousi dal... dokud to nebude napsany v prirucce tak mu tam budu lozit at si klidne zavola policajty.. pokud to nestoji v prirucce vydyne v roku 2009 tak tam mam jeste pravo chytat ... nebo se v tomhle milim??

            NRomik153 - Profil | Čt 17.9.2009 23:06:52

            Martin M. >> neni to nic novyho podle mistnich... prej pan BAKO dela problemy uz nekolik roku ze vyhazuje rybare z mist... mel by na to pravo kdyby tyto mista byli zmineny v prirucce reviru nebo??

              NMartin M. - Profil | Čt 17.9.2009 23:03:49

              Tyranožížalopes >> Romik153 >> to ze te vyhanel jeste neznamena, ze musis odejit. Proste to na tebe zkousel.

                NRomik153 - Profil | Čt 17.9.2009 23:00:33

                Josher >> ale jaktoze si teda dovoluje nas vyhazovat nakej chlapek z mista kterymu udajne patri ty pozemky?? kdyz o tom musi vedet ze se mu tam nekdo muze nasackovat k kdyz by tam mel kus zahradky s kolotocem?? nedokazal nam ani ukazat papir na kterym stoji ze tyto pozemky sou jeho.. ... je to podle me zprostost kdyz si nekdo tak vychcanej kupuje takhle pozemky a podle me by do toho svaz mel nejvetsi pravo zaskakovat kdyz jde o koupi takovychto pozemku ktery konci primo u brehu.... dalsi drzost pana BAKA je ze si dovoli rict nekomu ze si mame rozdelat vercajk a stany ve vode ze to uz ho nezajima... ... kdyby sem se tehdy kuli tomuto problemu nehadal tak je tam aspon o 6 znacek oznacujici soukromy pozemek min... v noci po hadce sme totiz slyseli mlaceni do zeleznych tyci a rano stali vsude cedule (soukromy pozemek) ... ktery tam jeste den pred tim nestaly... ... proste si nedokazu predstavit ze revir napr. D7 je jen vodni plocha k reviru musi patrit i nakej ten metr od brehu.. inak by nebylo mozny provozovat rybolov na statnich vodach i kdyz by clovek mel rybarsky listek ten prece uhrazuje pravo k lovu na reviru a pokud je reviir jen vodni plocha tak by to bylo trochu nedomysleny... .... kazdej m2 nekomu patri at je to nakej soukromnik nebo stat ... potrebovala by se povolenka budto od statu nebo majitele...
                proste me to nejde do hlavy... a chtel bych v tom mit trochu jasnejipokud nekdo o necem takovim vi.. a jestli shromazdim dostatek informaci zacnu delat problemy i kdyz vim ze jeden clovek sam nic takovyho nezvladne... ale aspon tuto zprostotu nekomu ztizim... rekl bych ze to je spis ve prospech rybaru toto podnikani... tak bych byl velmi rad kdyby mi v tomto nekdo pomoh... a treba nekdo koho to zajima se pridal a sbiral informace....

                  NKončan - Profil | Čt 17.9.2009 13:09:12

                  Jedna pro spestření.

                    NJosher - Profil | Čt 17.9.2009 12:06:45

                    Simík1987 >> Simik1987 >> K vodě jít můžeš,ale nesmíš tam autem.3 m břehu patří povodí.Já na D7 byl naposledy loni a s majitelem pozemku jsem problém neměl.Dokonce jsem tam zajel i autem a to zadarmo.
                    Jenom aby to nebylo ještě horší s těmi biokoridory.

                      NSimik1987 - Profil | Čt 17.9.2009 11:42:32

                      Josher >> Mno na D7, by to mělo za pár let skončit a měli by se všichni vystěhovat. To stejné D5. Jak je pod Pavlovem a Dolní Věstonice, má tam být bio koridor. Ale když to tak člověk vidí pod tím Pavlovem jak staví ty baráky, tak nevím, jak to dopadne. Ale D7 už není, jak to bývalo. Všude samé boudy soukromé pozemky a když tam chce člověk jed, tak tě ještě zdrbou,div nezmlátí,co tam vůbec chodíš lovit. Přitom od vody pár metrů to má povodí a ty si můžeš jít bez problémů tam lovit. Jen oni jsou strašně chytří, a vykládají, jak je to jejich.

                        NJosher - Profil | Čt 17.9.2009 11:36:54

                        Na D7 ty pozemky byly údajně vráceny v restituci.Řešili to policajti i obec Pasohlávky a pokud vím,tak se zatím moc nevyřešilo.Trochu se to hýbe s odstraňováním těch maringotek nebo jak se to dá nazvat.

                          NDr.happy - Profil | Čt 17.9.2009 11:25:41

                          čuss all:u nás na moravě,teda hlavně na okolnich slepých ramenach to funguje tak že pokud má nějaky mýstní zahrádkář pozemek až k vodě tak mu tam můžeš bez problémů vejít a nemusíš mět z ničeho strach i kdyby tam měl kolotoč:-)))vždyť jak už tady někdo niže psal pokud je ta voda státní tak 5m?(nevím přesně kolik)od kraje břehu nemůže nikdo vlastnit snad ne??

                            NMartin M. - Profil | Čt 17.9.2009 0:01:41

                            Tyranožížalopes >> Romik153 >> jo pardon, ja myslel D5. To co pises neznam, to bude neco noveho.

                              NRomik153 - Profil | St 16.9.2009 23:34:09

                              Martin M. >> myslim tu cast kdyz jedes po hrazi z brna smer mikulov tak uplne konec nadrze .. nevim jak to mam vysvetlit zkusim to takhle (tu celou stranu co spojuje hraz a paralelne s hrazi bezici breh)
                              je to 35 mist kde by se dalo normalne chytat... ma to vsecko ocislovany..

                                NMartin M. - Profil | St 16.9.2009 21:32:29

                                Tyranožížalopes >> Romik153 >> nevim presne, kterou cast brehu myslis - kdyz si stoupnes pred penzion U Langru, tak smerem k hrazi jsou kolem vody betonove schody a tam jsou soukrome pozemky.

                                  Nkakr - Profil | St 16.9.2009 21:31:50

                                  Tyranožížalopes >> Romik153 >>
                                  Podívej se na §11 odstavec 8 zákona č.99/2004Sb.
                                  Jiná věc je vymahatelnost práva.

                                    NRomik153 - Profil | St 16.9.2009 21:23:20

                                    kakr >> kdyzby do toho svaz nemel co mluvit tak uz to davno muselo stat v prirucce mimopstruhovych rviru ze tento usek je soukromej ze se tam nesmi chytat v podstate... zalezi jen na majiteli jestli te necha nebo ne.. proste o hadce se svazem ohledne techto pozemku vim z vice stran vim ze tam hadka je takze to neni o prodejci a kupci jak rikas...
                                    a o pristupu k tem mistam ti nic nebrani jedine kdyby si byl clovek velmi vysoce moralne a eticky vychovan... ze by ses zastavil pred znackou soukromy pozemek vsup zakazan! vic tam toho neni.. co by ti mohlo pristup k vode ztizit...

                                      NRomik153 - Profil | St 16.9.2009 21:06:36

                                      Martin M. >> co myslis tema betonovyma schodama?? podle me je to co tam dela prasarna.. pozemky primo u vody by nemeli yt nikomu na prodej... melo by aspon jeste 5 metru pevniny od zacatku brehu patrit k reviru... protoze za par roku kdyz to tak pujde dal tak bude D7 soukroma a budou si ji delit 100vky lidi jako majitele...protoze jeden si koupi 3 mista druhej 1 treti 5 ctvrtej si pak zase koupi rovnou nakou celou zatoku... a pak uz bude nepristupna uplne protoze nekdo tam ma postavenej plot kolem jeho pozemku .. za tech par roku bude cela nadrz za plotem a budem se na ni jen moct koukat... ;.(( snad se mi povede si koupit naky pekny misto kdyz to je tak jednoduchy..

                                        Nkanic - Profil | St 16.9.2009 20:23:52

                                        co se týká pozemků na D7 od Mikulova - před zahájením stavby dálnice Brno - Vídeň mají být soukr.pozemky vyvlastněny a v tomto prostoru se bude těžit štěrk pro potřeby stavby.Pravdou je to ,že jsem již zaznamenal snahu majitelů o prodej parcel.Takové info jsem dostal ,ale jestli je to stopro pravda zatím nemohu zaručit.

                                          Červené karty: MrKos, rover, block21, Eda003, pánvička, vaughn, keltt, Bond001, Marleso, Refkař