Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse

Zdar chlapi. Mohl by se semnou někdo podělit o své zkuženosti z revíru D5. Zajímá mne vsecho. Od navnady, přez nepovolené zavážení až k ubytování....moc by mi to pomohlo. Zatim děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: D.O.K. - Profil , 1.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Mitchell Profil + Horda Profil

Která ze tří nádrží a proč?

A) Dyje 530%

B) Dyje 611%

C) Dyje 743%

D) ani jedna.....16%

Od 5.2.2009 hlasovalo 1666 čtenářů.

Nkakr - Profil | St 16.9.2009 20:12:04

Tyranožížalopes >> Romik153 >>
Cituji:
ze to svaz nekomu dovoli kdyz si k tomu nekoupi ani 1m2 vodni plochy

Svaz nikomu nic nedovoluje, nákup pozemků je věcí mezi prodávajícím a kupujícím a MRS do toho nemá co mluvit. Právo přístupu k vodě máš dané zákonem o rybářství, přístup ovšem není příjezd.
Někdy je problém i s přístupem, zvláště když na soukromém pozemku pobíhá velký pes.....

    NMartin M. - Profil | St 16.9.2009 20:03:02

    Tyranožížalopes >> Romik153 >> nejsem v tomto tematu odbornik, ale take bych cekal, ze vykon rybarskeho prava smis delat na cizim pozemku bezuplatne a vyhodit te nemuze. Navic bych cekal, ze betonove schody jeho nejsou.

      Nfishmen17a - Profil | St 16.9.2009 19:52:40

      u nas je mozne vsechno :(

        NRomik153 - Profil | St 16.9.2009 18:57:08

        co me tedka napadlo se vas zeptat jak to je na D7 s tema soukromima pozemkama ze strany mikulova... cela strana je pod znackama soukromy pozemek.. ze si musis zaplatit nakou castku na osobu a auto na noc aby si tam moh byt...poprve co sem tam s mamkou prijel tak v podvecer k nam prisel (asi) majitel tech pozemku ze co tady delame ze to je soukromy pozemek atd a tak nas chtel vyhodit i kdyz tehdy tam jeste zadny znacky s napisem soukromy pozemek nebyli... v noci sme pak slyseli bouchani do zeleznych tycek a rano sme videli ze pred ''vjezdem'' na misto sou zabouchany znacky - soukromy pozemek, vstup zakazan! udajny majitel se jmenuje prijmenim BAKO ... mam na nej telefon kdyby vas taky zajimalo co to ma znamenat... v prirucce moravskych mimopstruhovych revirech na D7 o soukromych mistech ze strany mikulova nic nestoji... pripadni zajemci o cislo pana BAKA piste rad vam ho dam prece neni mozny aby si neko takhle kupoval pozemky u statniho reviru a vybiral penize za to ze si tam nekdo chce o vykendu zachytat... a jestli to je normalne mozny tak proc si kazdej nekoupi vlastni pozemek o rozloze treba 5x5 metru to az tak drahy neni... nejde mi o penize co bych za ten vykend musel zaplatit v pripadne chuti si zachytat na jeho mistech ale o princip.... ze to svaz nekomu dovoli kdyz si k tomu nekoupi ani 1m2 vodni plochy
        pan bako nam totiz rekl ze jen misto na zemi je soukromy ze jetli chceme muzem zajet autem do vody a rozdelat si bivaky a vercaj ve vode ze to uz mu pak je ukradeny co kdo dela ve vode pred jeho pozemkem....
        zajimalo by me jestli o tom nekdo neco nevite... prej ze s tim je porad nakej problem... vi o tom aji pani janickova z prodejny u musova... a rika ze s tim uz je dlouholetej problem tak kdo na 7icku chodite casteji by ste o tom mohly neco slyset... prosim o odpovedi..

          NRomik153 - Profil | Út 15.9.2009 21:16:22

          kakr >> nepremeroval ale rikali mi ze tam maji na sumce kaprika 44 cm co chytily rano, a ze jim minulou noc prisel kapr 79cm atd... ja jim nic nemeril proste me k nim treba zabehl pes tak sem musel pro nej a tak sme se dali do reci atd... vim ze tam k70 neplati ale nekdo se neridi chyt a pust ale k70 i na revirech kde neplati k70 tak mohly nechat plavat aspon toho 79cm kapra.. kdyz uz brali vsecky co chytli dokonce i jednoho podmirovyho jako nastrahu...
          ja nic resit nechcu jenom sem vam tady napsal jaky sem mel sousedy...

            Nkakr - Profil | Út 15.9.2009 21:03:44

            Tyranožížalopes >> Romik153 >>
            Pokud vím, tak na Dyji 5 a 7 neplatí K 70. V tom nic neporušili, každý se na kapra dívá jinak, někde v něm vidí miláčka, jiný kus masa.
            Ostatní co popisuješ je také dost na hraně, tys jim ryby přeměřoval (kapr 44) na sumce?
            Pokud chceš něco řešit, tak musíš na místě. Ex post na MRKu fakt nepomůže.....

              NRomik153 - Profil | Út 15.9.2009 20:52:53

              kakr >> nerikam ze za tyden maj papiry pujdou chytat klidne aji na cerno... a v podstate dv z nich nekradli... maji na to pravo byli tam od patku do nedele 3 dny takze si kazdej 3 kapry vzit mohlyjen me jde o princip... mohly se aspon drzet mota K70 kdyz uz ne uplne chyt a pust.. to ze meli 7. prut nahozenej... dobre to je proti predpisum a ten 4 kapr v jednom saku taky + nocni lov ... je tech prestupku vic ale proste me v tu chvilu nnenapadlo ze bych to mel nekomu hlasit.... za to se vam teda omlouvam...

                Nkakr - Profil | Út 15.9.2009 20:37:17

                Tyranožížalopes >> Romik153 >>
                Nechápu, proč pláčeš na MRKu, když Ti vedle kradou ryby?. Když uvidíš zloděje doma v obýváku, tak také budeš zastávat názor, že nechceš nikomu dělat problémy a bonzovat nedokážeš?
                Tvrzení, že zaplatí pokutu a a papíry mají za týden zpátky máš s agentury JPP?

                  NRomik153 - Profil | Út 15.9.2009 20:17:42

                  Martin M. >> no mobil mam, mluvit umim.. a bohuzel nepreju nikomu nic spatnyho a nikomu nechci delat problemy... proste bych to nedokazal takhle nekoho bonznout. a podle me byto stejne nema vetsinou cenu... lidi sou hovada vsichni (vetsinou nevedome) akorat kazdej nekde jinde a v necem jinym a tomu dotycnymu to treba vubec spatny nepripada...... (omlouvam se ze sem to takhle rekl) proto podle me ani nema cenu nekoho takovyho bonzovat... protoze kdyz uz si berou kazdej min.3 kapry domu a jeste tak pekny tak zaplatijou pokutu odevzdaj listky ale za tyden sou s prutama zase u vody jako by se nic nedelo.. dokonce kdyz sem se s nima i bavil mi rkali ze minulej rok jim sebrali povolenky za nocni chytani .. na tom stejnym fleku jak byly tento vykend a normalne dal chytali prez noc na 7 udic kazdej 2 kapraky + jeden sumcak vedle...
                  jeste jednou se omlouvam za to co sem psal v hornich radcich nechci aby se to nekoho dotklo (nemyslim tim konkretne rybarinu) ale tohle je bohuzel muj nazor na lidi a nerikam tim ze ja sem vzorovej.... takze mi tento prispevek prosim neberte ve zlim

                    NTrol11 - Profil | Út 15.9.2009 20:13:25

                    kanic >> zarybňovací dekrety neznám,ale podle výpočtu Martin M těch metráku tam chybý více.... Myslím si že ta voda to už má za sebou. Ryby které se vysadí tak nestačí dorůstat... řekl bych že 20% vysazených ryb ujede a dalších20% sežerou dravci. Dále pak nesmíme zapomínat na takové ,,rybáře" kteří všechno co chytí sežerou a nebo prodají, rekl bych že tech je tam taky dost....
                    Je to smutné ale bohužel je to tak...
                    Méně ryb= více potravy. A proto si myslím že je kapr stahnutý v prostředu nádrží kde nehrozí nebezpečí a má spoustu přirozené potravy tudiž nemá nutkání jezdit ke břehu aby něco sežral.

                    Toto je jen má uvaha,nic víc.....

                      Nc@m@ro - Profil | Út 15.9.2009 19:50:33

                      cau lidi newite jak to vypada na 5 s sumcema?

                        NMoravadream - Profil | Út 15.9.2009 19:11:39

                        Simík1987 >> Simik1987 >> s těma sumcema to není tak horký, bílé tam je tolik že než narazí na násadu je nacpanej a tak to je všude

                          NSimik1987 - Profil | Út 15.9.2009 18:35:48

                          Hmm, tak s těma rybama na PĚTCE, co tam vysazujou, nevím, nevím. Kapr má tak 20cm a váha tak max.do půl kila. A ta ryba než doroste, tak to bude pár let. A sumci se zase nažerou

                            NDring - Profil | Út 15.9.2009 18:29:07

                            nejakej vrabec me stebetal do ucha, ze p. Smolka byl postaven mimo sluzubu, je to pravda ?

                              NMartin M. - Profil | Út 15.9.2009 18:26:43

                              Tyranožížalopes >> Romik153 >> mobil mas? mluvit umis?

                                NRomik153 - Profil | Út 15.9.2009 17:55:19

                                o vykendu co sem tam byl sem mel vedle sebe kaprare masare... zavazeli asi 300m daleko zakrmovali ..... byli ve trech a odnesli si vsecko co chytily s nicim se netrapily kazdej mel ve vode svuj sak a davali si tam kapry co nachytali... jeden tam byl moc peknej 79 cm a pak ostatni mezi 60-70 cm meli jich kazdej 3 nebo 4 uplnenakonec mi bylo lito ze sem jim pomahal pri tom kdyz zavazeli na sumce vecer... ( slysel sem ze jim to bere dva byli na lodce a jeden se staral na brehu o prut na kterym vysel kaprik 44cm kteryho navnadily na sumce. :-( ) tak sem mu ten prut chvilu podrzel aby si moh jit seknout dalsiho kaprika ... :-(((

                                  Nkanic - Profil | Út 15.9.2009 7:48:03

                                  Trol11 >> jak jsi došel k takovému číslu,ty znáš zarybňovací dekrety ?

                                    NMartin M. - Profil | Po 14.9.2009 23:20:06

                                    Trol11 >> 200 metraku ryb na 1500 ha vody, to je asi 13kg na hektar? To bude citit?

                                      NTrol11 - Profil | Po 14.9.2009 22:57:25

                                      Celkově to na Mlýnech nejde vůbec. K pobavení tam chybý asi 200 metráků ryb. Bojím se toho že nastala ta doba kdy na te vodě pujde cítit každá odnesená ryba... Škoda že si to někteří masaři neuvědomují....

                                        NRomik153 - Profil | Po 14.9.2009 18:09:43

                                        tak sem se dnes vratil ze 7icky ale docela nic moc... jedini kaprici co mi prisly byly do 40 cm a to na 12mm boilies a inak na vetsi boilies mi prisel sumec zaberu malo a ryb jeste min... v podstate vsecko prisk´lo na 12mm boilies jahoda/ryba az na bolena a sumce... bolen byl na rybicku na feeder u brehu vsici tam ty boleny urcite znate... co tam delaj za randal...

                                          Červené karty: MrKos, rover, block21, Eda003, pánvička, vaughn, keltt, Bond001, Marleso, Refkař