Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse

Zdar chlapi. Mohl by se semnou někdo podělit o své zkuženosti z revíru D5. Zajímá mne vsecho. Od navnady, přez nepovolené zavážení až k ubytování....moc by mi to pomohlo. Zatim děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: D.O.K. - Profil , 1.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Mitchell Profil + Horda Profil

Která ze tří nádrží a proč?

A) Dyje 530%

B) Dyje 611%

C) Dyje 743%

D) ani jedna.....16%

Od 5.2.2009 hlasovalo 1666 čtenářů.

Bezďa - Profil | Po 13.7.2020 22:51:23

eugenkorda >> to se uvidí. Jednoho jsem chytil nechtěně za tričko a jikry z něho jeli. Jestli pludek přežije netuším. Ale bylo jich tam neuvěřitelné množství. A ryby jak telata.

    Martin M. - Profil | Po 13.7.2020 22:46:24

    Bezďa >> kapri se taky trou, ale chytame jen nasadaky.

      eugenkorda - Profil | Po 13.7.2020 22:16:19

      Bezďa >> pokud to prezije, tak se mame na co tesit

        Bezďa - Profil | Po 13.7.2020 21:30:59

        eugenkorda >> myslel jsem si taky že ne. Ale 14 dnů zpět jsem to viděl na vlastní oči.

          eugenkorda - Profil | Po 13.7.2020 14:57:00

          Bezďa >> tolstolobik se u nas vytira? To slysim asi poprve

            Bezďa - Profil | Po 13.7.2020 13:00:20

            Tolstači se před pár týdny třeli tak to bude zřejmě důvod nějakého uhynu.

              Martin M. - Profil | Po 13.7.2020 12:10:06

              A byly to desitky, stovky, tisice nebo vetsi mnozstvi ryb?

                RybářPohodář - Profil | Po 13.7.2020 10:07:46

                Mysak07 >> i sumce cca 120 jsem tam viděl odrovnaného :-/

                  xDanielS - Profil | Ne 12.7.2020 16:03:45

                  vundu >> Od pohodáře je za dva!

                    vundu - Profil | Ne 12.7.2020 13:52:34

                    xDanielS >> ...a uz mas zase nelibice :-)))

                    asi prestanu s tebou karamadit :-))))

                      marmyš - Profil | So 11.7.2020 21:32:10

                      Konik79 >> Ráno jeli lovit do těch míst(asi na schody) dva rybáři a když to viděli,tak pokračovali do Bulhar. Nevím kde to přesně bylo,možná někde v rohu nafoukané,proto se ptám.

                        Konik79 - Profil | So 11.7.2020 21:18:57

                        marmyš >> Já byl ráno ve Strachecu u přístaviště něco dělat na lodi a tam uplně čisto, žádné ryby na hladině

                          Feederman@ - Profil | So 11.7.2020 20:39:49

                          marmyš >> Aha.

                            Feederman@ - Profil | So 11.7.2020 20:39:30

                            Mysak07 >> A kde přesně to mělo být?

                              marmyš - Profil | So 11.7.2020 20:38:28

                              Feederman@ >> Jsem to blbě napsal,otrava asi ne,ale nedostatek kyslíku možná.Mrtvoly byly u Strachotína.

                                Mysak07 - Profil | So 11.7.2020 20:33:58

                                Feederman@ >> prý tam plavalo plno tostolobiku a mezi tým cejni

                                  Feederman@ - Profil | So 11.7.2020 20:24:03

                                  marmyš >> Cože, tam byla nějaká otrava??

                                    marmyš - Profil | So 11.7.2020 19:56:57

                                    Ví někdo něco podrobnějšího o otravě ryb na pětce?

                                      Pvl - Profil | So 11.7.2020 18:17:12

                                      xDanielS >> To je asi stejný -podobný argument , že by měly být u vody odpaďáky a nebyl by tam bordel ...

                                        xDanielS - Profil | So 11.7.2020 18:01:17

                                        Pvl >> Zde mne dostal argument, že "od toho tam ti záchranáři jsou". Včera jsem tam byl. Moc pěkný větřík, stromy lámal....

                                          Červené karty: MrKos, rover, block21, Eda003, pánvička, vaughn, keltt, Bond001, Marleso, Refkař