Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse

Zdar chlapi. Mohl by se semnou někdo podělit o své zkuženosti z revíru D5. Zajímá mne vsecho. Od navnady, přez nepovolené zavážení až k ubytování....moc by mi to pomohlo. Zatim děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: D.O.K. - Profil , 1.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Mitchell Profil + Horda Profil

Která ze tří nádrží a proč?

A) Dyje 530%

B) Dyje 611%

C) Dyje 743%

D) ani jedna.....16%

Od 5.2.2009 hlasovalo 1666 čtenářů.

Nfheavy - Profil | So 11.7.2020 10:48:37

Pvl >> hmm 🤣🤣

    NPvl - Profil | So 11.7.2020 10:15:08

    fheavy >> To může být také způsobené oční vadou :o§)

      Nfheavy - Profil | So 11.7.2020 10:12:22

      Pvl >> to je něco jak moje bejvalá tchyně když řekne že je tráva modrá tak je prostě modrá )))

        NPvl - Profil | So 11.7.2020 9:51:42

        fheavy >> To snad ani není blbost ,ale ignoranství .

          Nfheavy - Profil | So 11.7.2020 9:48:33

          dun >> jo komu neni rady,v apatyce nekoupi)) když pánbůh rozdával rozum tak asi stáli ve frontě na blbost ...

            NPvl - Profil | So 11.7.2020 9:47:53

            dun >> To nemá cenu se nad tím pozastavovat ... laviny , velká voda atd. Je nejhorší ,že kvůli těmto "hrdinům" nasazují život záchranáři . "Nám ( mně ) se přeci nemůže nic stát ....všichni jsou po.raný "

              Ndun - Profil | So 11.7.2020 9:40:27

              Tak se v noci zase zachraňovalo,o možnosti bouřek se mluvilo 2 dny předem....
              https://www.hzscr.cz/clanek/jihomoravske-hasice-zam​estnala-nocni-bourka.aspx

                Nfheavy - Profil | Po 6.7.2020 21:38:17

                cechura09 >> jj vim))

                  Nfheavy - Profil | Po 6.7.2020 19:54:05

                  marmyš >> no no nebuď jak moja,chcu se s tebou udobřit a ne se hádat))

                    Ncechura09 - Profil | Po 6.7.2020 19:53:39

                    fheavy >> Náhodou, umí být i vtipnej.....:)

                      Nmarmyš - Profil | Po 6.7.2020 19:50:54

                      fheavy >> Nic ti nenapíši,ty bys mě pak nechtěl tři roky učit lovit ryby,abych se ti vyrovnal. Ten palec kdyby sis strčil do řiti,tak uděláš nejlíp,to se neodpouští. Jdu se chystat na ráno.......

                        Nfheavy - Profil | Po 6.7.2020 19:47:34

                        marmyš >> tak se hned nečerti dyt ja tě mám docela rád,jen sem myslel že ses ufokl kvuli tomu palci nahoru,
                        No ja to postiženi mam holt v brzkym věku ale to mně řiká moja furt)))
                        A ted už konečně napiš cos lapnul?

                          Nmarmyš - Profil | Po 6.7.2020 19:41:52

                          fheavy >> Kdy já jsem ty wole dědkovatěl? S tebou to jede z kopce už pár let a já raději mlčím.

                            Nfheavy - Profil | Po 6.7.2020 19:40:21

                            marmyš >> jj,vpoho myslel sem že dědkovatíš ale vidim že tě to přešlo .))
                            No a jak dopadl sraz?

                              Nmarmyš - Profil | Po 6.7.2020 15:00:58

                              fheavy >> My měli ten sraz v Bohušicích,takže sob.+neděle. Dnes tady na řece,zítra Mušov. Tak nějak pořád v jednom kole. :-)

                                Nfheavy - Profil | Po 6.7.2020 13:07:14

                                marmyš >> a co ty ,byls někde?

                                  Nfheavy - Profil | Po 6.7.2020 12:44:28

                                  marmyš >> Jirka si to prvně otestoval na mně a teď už ma jistotu))😁

                                    Nmarmyš - Profil | Po 6.7.2020 12:24:40

                                    cechura09 >> Je vidět že jsi dobrý pozorovatel. :-)

                                      Ncechura09 - Profil | Po 6.7.2020 12:11:05

                                      marmyš >> Sedl sem dnes Karlovi na flek. Na něm se netrhá. ( to jsme ale při prvním výběru místa nikdo nevěděli....:))

                                        Nmarmyš - Profil | Po 6.7.2020 12:04:38

                                        cechura09 >> A jéé,tak to jsem nevěděl. Domluvíme jiný termín,až budeš mít nějakou pauzu. Kolik krmítek zařvalo?

                                          Červené karty: MrKos, rover, block21, Eda003, pánvička, vaughn, keltt, Bond001, Marleso, Refkař