Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse

Zdar chlapi. Mohl by se semnou někdo podělit o své zkuženosti z revíru D5. Zajímá mne vsecho. Od navnady, přez nepovolené zavážení až k ubytování....moc by mi to pomohlo. Zatim děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: D.O.K. - Profil , 1.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Mitchell Profil + Horda Profil

Která ze tří nádrží a proč?

A) Dyje 530%

B) Dyje 611%

C) Dyje 743%

D) ani jedna.....16%

Od 5.2.2009 hlasovalo 1666 čtenářů.

Ncechura09 - Profil | Po 6.7.2020 11:58:43

marmyš >> Od zítra po 3 měsících začínám opět pracovat.... nedám to

    Nmarmyš - Profil | Po 6.7.2020 11:53:58

    cechura09 >> Zítra u Pasecu,co ty na to?

      Ncechura09 - Profil | Po 6.7.2020 11:51:20

      marmyš >> Do 9 jsem byl v mikině, o půl 10 balil, šlo to.
      V poledne nebo 4 odpo bych to nedal.

        Nmarmyš - Profil | Po 6.7.2020 11:21:49

        cechura09 >> Je ti teplo,chlapče? :-)

          Ncechura09 - Profil | Po 6.7.2020 11:04:17

          kut >> I dnes.....:))

            NxDanielS - Profil | Po 6.7.2020 8:24:11

            D6

              Nkut - Profil | Ne 5.7.2020 21:40:30

              pohoda

                Nmiky1770 - Profil | Po 29.6.2020 18:27:26

                xDanielS >> Ahoj ...moc děkuju za odpověd...rozhodně to letos vyzkouším...díky

                  Nmiky1770 - Profil | Po 29.6.2020 18:25:35

                  Jurgen83 >> Díky moc za odpověd....byl jsem s rodinou před několika lety na dovolené ve Věstonicích a právě na tom slepáku jsem tehdy chytil krásnýho amura na vlastnoručně dělaný vanilkový boilis...a ted bych to chtěl znovu vyzkoušet....jsem tedy rád že to tam stále funguje...ještě jednou dík

                    NxDanielS - Profil | Po 29.6.2020 14:48:31

                    miky1770 >> Ryb tam je dost, tedy spíše menších, ale zachytat se tam dá vcelku dobře, občas se chytí i větší ryba. Dravci až tuším od 1.9.

                      NJurgen83 - Profil | Po 29.6.2020 11:42:54

                      miky1770 >> zdravim
                      Vsude se da rybarit. (Pokud to neni zakazane) Zalezi co od toho cekas. Rybaru tam byva porad dost. Jezdim tam jednou za cas. Zadnej velkej uspech tam nemam, ale jeste se mi nestalo ze bych tam sedel sam takze ryby tam jsou.

                        Nmiky1770 - Profil | Ne 28.6.2020 15:06:25

                        Zdravím ...rád bych se zeptal na slepé rameno staré Dyje...dá se tam rybařit ,nebo ne.....máte někdo zkušenost ...děkuji za odpověd...hezký denpřeji (v obci Dolní Věstonice)

                          Nkut - Profil | Ne 28.6.2020 9:51:03

                          sobotní ráno

                            Nvundu - Profil | Čt 18.6.2020 21:13:26

                            Kolis >> cus predsedo...to vis, nekdy mi ujedou nervy... :-))))

                              NKolis - Profil | Čt 18.6.2020 18:05:51

                              vundu >> napsal jsi to naprosto přesně namestku, dal není o čem, HW... 👍😏

                                NRybářPohodář - Profil | Čt 18.6.2020 8:56:39

                                Martin M. >> díky to bylo bez bojky jen mi to přepsal mobil :)

                                  NMartin M. - Profil | Čt 18.6.2020 8:03:58

                                  RybářPohodář - 18.6.2020 7:59:48 >> zakrmovani neni lov ryb, na to ani nepotrebujes povolenku a nemusis se ridit rybarskymi pravidly.
                                  Nevim co je "bez nozky".
                                  Myslim, ze za 3 tydny tam tu dovolenou budes mit pestrou vrchovate :-)

                                    NRybářPohodář - Profil | Čt 18.6.2020 7:59:48

                                    Dobře ráno pánové měl bych dotaz k Mušovu s rodinou jedu za 3 týdny do Pasohlavek a rád bych si spestril dovolenou rybaření:) lze zakrmovat z lodi? Samozřejmě bez nožky to jsem v RŘ nasel. Moc děkuji.

                                      NMalda512 - Profil | St 17.6.2020 22:42:43

                                      Carplounge >> Byl jsi už někdy v situaci kdy jsi někomu zachraňoval život a nebo poskytoval první pomoc ????

                                        NMalda512 - Profil | St 17.6.2020 22:40:24

                                        Pánové já osobně bych neřešil vůbec to,ze to někdo natočil ale to ze si lidé neváží vlastního života. To by mela být podstata problémů . To ze se v debatách najdou kecalove co by v dannem okamžiku nehnuli ani brvou je zcela jasná věc . A vždy ti co nejvic křičí,moralizují a poučují tak ti bývají největší zbabělci . A tohle je věc která se děje skoro u každého zásahu at je to dopravní nehoda,požár,vyprošťování osob atd atd. Ten kdo jim zachránil život je borec a vše ostatni jsou jen tupe zvasty .

                                          Červené karty: MrKos, rover, block21, Eda003, pánvička, vaughn, keltt, Bond001, Marleso, Refkař