Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse

Zdar chlapi. Mohl by se semnou někdo podělit o své zkuženosti z revíru D5. Zajímá mne vsecho. Od navnady, přez nepovolené zavážení až k ubytování....moc by mi to pomohlo. Zatim děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: D.O.K. - Profil , 1.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Mitchell Profil + Horda Profil

Která ze tří nádrží a proč?

A) Dyje 530%

B) Dyje 611%

C) Dyje 743%

D) ani jedna.....16%

Od 5.2.2009 hlasovalo 1666 čtenářů.

NMartin M. - Profil | St 17.6.2020 22:26:27

Celej duben se mne lidi ptali, jestli uz jsou na jezerech vytreni cejni, tak teda musim odpovedet - ne, jeste nejsou. A vsichni kapri jeste taky ne.

    NMartin M. - Profil | St 17.6.2020 13:25:30

    Stesti, ze to nefouklo v dobe karanteny, to tam tech lodi bylo i 20. Verim, ze kdyz tam je nekdo uz 3 dny zabivakovanej, docela to kouse a ma si predstavit, ze to ma zacit balit, coz bude asi par hodin trvat, tak vaha do posledni chvile. Ja byl v sobotu nekde pobliz a ten vitr se zvedl opravdu prudce, na vode bych byt nechtel.
    Pokud ta lod byla na kotevnich tycich, ktere se ve vlnach ohnuly, tak tomu ani silnejsi motor nepomuze. Tam bych na vsechny apeloval, aby mely upevneni tyci vyresene tak, ze se da objimka otevrit do strany a i ohnutou tyc z ni vyjmout bez vysunovani.

      NCharley7 - Profil | Út 16.6.2020 22:20:47

      Carplounge >> a ty jsi byl jedním ze zůčastněných?

        NBezďa - Profil | Út 16.6.2020 21:51:49

        Za mě to video je poučné a je vidět že ti kluci na to do smrti nezapomenou.
        Je slyšet že to točí ženská a myslím si že je dobře že pomáhat nešla. Dokonce si myslím že se ptala jestli nechtějí pomoct.
        Loňský případ Skopexe by měl být příkladem i pro ty kluky na videua pro všechny co jezdí na vodu.
        Skopex se vyjádřil a s pokorou napsal svůj příběh a myslím si že každý kdo si ho přečetl pochopil že šlo opravdu o život.
        Jezdím taky na loď na D5 a vím co tam počasí umí.
        Ps: hrdinů jsou plné hřbitovy

          Ncechura09 - Profil | Út 16.6.2020 21:47:04

          Carplounge >> Kámo klid. mezi lidmi zapojenými v diskuzi neprorazíš.
          Je taková doba, že pokud je někdo v úzkých, najde se víc ochotných natočit video jako pomoci.
          Musíme doufat, že až budem potřebovat, najde se aspoň jeden, který nebude mít potřebu být youtuber.
          Dobrou

            N_Karel_ - Profil | Út 16.6.2020 21:46:37

            Carplounge >> Tak opisovat od ostatních umíš, jakou medicínu ti doporučili. Já jsem ti psal slušně, tak se hned nerozbreč. Pokud chceš úctu, tak to si musíš zasloužit.

              NCarplounge - Profil | Út 16.6.2020 21:38:17

              Přeji vsem slušným rybářum úspěšnou zahájeno, dobrou noc. Marek

                NCarplounge - Profil | Út 16.6.2020 21:35:34

                _Karel_ >>toto je diskuze a ne nějakéj sedlackej trh, nijak jsem tě nenapadl tak na mě nestekej. Nemám naturu tady se hanlive vyjadřovat. Myslím že tady od toho jsou jiní. neuškodilo by z tvé strany trošku pokory a ucty, bohužel je evidentní že těmato vlastnostma moc neoplývás...

                  Nfheavy - Profil | Út 16.6.2020 21:31:41

                  _Karel_ >> u nas se o takovéch říká "že je blbé jak pumpa na saně"🤣🤣🤣

                    N_Karel_ - Profil | Út 16.6.2020 21:13:07

                    Carplounge >> Že tě hanba nefackuje. To video je ukázka pro ostatní, že nemají počasí podceňovat. Možná se díky němu nějakej vůl neutopí. Loni se tam stala podobná záležitost a je to výchovnej příklad jako hrom. Na tvým místě bych šoupal nohama a nechytračil.

                      Nfheavy - Profil | Út 16.6.2020 20:21:27

                      vundu >> strécu to co tady gómeš só pro někoho asi cizi slova)))

                        Nvundu - Profil | Út 16.6.2020 20:14:15

                        Carplounge >> ...ucta, respekt, ohleduplnost...mam pokracovat??

                        nebo staci haneni, nadavani nasili, agrese, naschvaly, sobeckost, zavist....mam pokracovat??

                        nevim ptam se, stejne jako ty....

                          Nvundu - Profil | Út 16.6.2020 20:02:25

                          Carplounge >> Marku...tuhle nezavidenihodnou situaci si panove zavinili sami...o tom netreba diskutovat...
                          s tim ze natocil video bez souhlasu, k tomu pokud vim se Dan vyjadril...to ze sel pomoci, z nej dela mnohem vice cloveka nez z tech co si nedali ani vestu a totalne ignorovali nejakou predpoved...
                          a v neposledni rade posunuli nas rybare zase o kousek niz do zumpy, kterou delaji prave takovy, co ignoruji psane i neosane pravidla...
                          klidne se na me zlob za muj nazor...ted resit nejake zverejnovani je to posledni co dana situace mela ukazat... lid je totalne bezohledny, ukaze se ze udelal chybu a okamzite se brani hanlive a nevim jak jeste....tohle za me zcedla urcite neni ani trosku v poradku...
                          Dana znam dobre a jen hlupak bude psat bludy...kdyby alespon pulka kritizujicich vedela o rybarine, zakonech, pravidlech a vyhlaskach to co on, ani bych nepipl...

                          S pozdravem a pranim hezkeho zbytku vecera Jaroslav Fuksa ml

                          p.s. vypln si kartu, a neschovavej se v anonymite...

                            Nfheavy - Profil | Út 16.6.2020 20:00:02

                            Carplounge >> jo kdyz se ti borci dostali na breh tak jim cvakalo u pr.. a střízlivy všichni taky urcitě nebyli ale sotva jim otrnulo tak misto poděkováni jsou zase mistři světa,za mně je to poucny pro vsechny znale i neznale a snad se už u některych objevi trochu vic pudu sebezachovy doufam.. tady se odbiha od tématu ohrožení života a to je určitě nadřazeny vůči jakemukoliv videu ,to už je jen jako varovani at se každej takovej prašti po hlavě a je rad že tady vubec ještě existuje čus ))

                              NCarplounge - Profil | Út 16.6.2020 19:59:53

                              Dědek >> můžeš mě prosím tě objasnit proč bych měl být pokoru k sobě? A pokoru k ostatním???

                                NDědek - Profil | Út 16.6.2020 19:51:00

                                Carplounge >> To je přesně ono, to pokřivené vidění "problému". Kdybych byl já v situaci těch chudáků na videu a někdo mě takhle v té situaci zveřejnil, tak bych prostřednictvím chatu pod videem, tomu co mě a mé věci pomáhal zachránit, poděkoval a sám bych lidi nabádal, ať se na video podívají, jaká to byla hrůza, že je to varování pro ostatní ať nejsou tak neopatrní, jako jsem byl já. Ale ono se nesmí mít o sobě falešné vysoké mínění a připustit si, že jsme každý omylný a děláme prostě chyby. Na zveřejnění osobně nic špatného nevidím a kousek kritiky, by měli snést i ti kluci na tom videu. Ono by to chtělo trochu pokory jak k sobě, tak k ostatním i přírodě...
                                Ty tu pokoru v sobě evidentně nemáš...

                                  NCarplounge - Profil | Út 16.6.2020 19:40:51

                                  Chtěl jsem se uživatele XdanielS zeptat odkud ty videa a fotky má co zde uveřejnil a odpovědi se mě nedostalo, dal na týden Ban. Bohužel. Dneska zveřejňovat a točit lidi bez jejich vědomi a ještě v takovéto situaci ať už je to jejich vina nebo ne mě jako rybáře minimálně zaráží a překvapuje čeho jsou lidi mezi rybářema schopni. Myslím že ani jednomu z nás co na jezera jezdí chytat ryby a píše sem do diskuzí by se nelíbilo kdyby přijel domů z ryb a bylo s ním video na internetu a ještě v tyto nezavidenyhodny situaci. Marek

                                    Nfheavy - Profil | Út 16.6.2020 19:22:33

                                    vundu >> tak to je ,neni co dodat)))

                                      NDědek - Profil | Út 16.6.2020 19:20:39

                                      vundu >> internetoví hrdinové a nenávistní žvanilové. Myslím, že je to Danovi u prdelky, stejně jako ten žvanil co ho tady furt dokola, kvůli jediné kravině roky pomlouvá :-).
                                      Tak ono to koresponduje o člověku víc než dost. Prostě mrdka, na mrdce. :-)

                                        Nvundu - Profil | Út 16.6.2020 19:17:09

                                        Seržant55 >> jenze kkta nenapadne ze pise, dela kktinu a proto si ani neni vedom, ze se kvuli kktum deje to co se deje...a navic tito kkti na nejaky zakaz a vyhlasku budou kaslat i nadale

                                        pro ne to bude porad jen neco cerneho na necem bilem, s cim si muzou max vytrit rit-copy vundu

                                          Červené karty: MrKos, rover, block21, Eda003, pánvička, vaughn, keltt, Bond001, Marleso, Refkař