Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse

Zdar chlapi. Mohl by se semnou někdo podělit o své zkuženosti z revíru D5. Zajímá mne vsecho. Od navnady, přez nepovolené zavážení až k ubytování....moc by mi to pomohlo. Zatim děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: D.O.K. - Profil , 1.3.2008 kaprařina - revíry, cestování
Dále moderují: Mitchell Profil + Horda Profil

Která ze tří nádrží a proč?

A) Dyje 530%

B) Dyje 611%

C) Dyje 743%

D) ani jedna.....16%

Od 5.2.2009 hlasovalo 1666 čtenářů.

vundu - Profil | Út 16.6.2020 19:15:08

Dědek >> cus Jarousi...tam je vic tech mistru umu, co jsou i zde na Mrku a tady se zrejme jeste neodvazili rozvasnit...
tvl na fb ho kritizuje kdejaky mutant ale sem primo k tematu nenapise skoro nikdo nic...
zase se utvrzuji v tom, ze clovek jako takovy uz snad nema vubec koule...

    vundu - Profil | Út 16.6.2020 19:13:05

    fheavy >> nazdar synku....
    ingenyru je dnes fsude 6 pulek :-)))

      Seržant55 - Profil | Út 16.6.2020 19:06:08

      vundu >> Máš pravdu že se vůbe ozívají,to jsou ti kkti co kvůli nim bují ty zákazy a omezení.

        Dědek - Profil | Út 16.6.2020 18:40:54

        vundu >> Hlavně jeden dole z jihu, taky zdejší na MRKu. Člověk by nevěřil, kolik je schopen mít v sobě žlučové jedovaté nenávisti.

          fheavy - Profil | Út 16.6.2020 18:36:34

          vundu >> nazdar strýcu,
          Svató pravdu máš..

            vundu - Profil | Út 16.6.2020 18:28:47

            ...me celkem zamrzel fakt, jak se nekteri do Dana pustili na Fb k videu ktere zverejnil....

            Dana znam osobne, super "klucina"..pohodar, vi co dela, umi...a pak stado tupych dementu, co hani kazde jeho slovo a dalsi stado co mu vycita ze je -........nevim co vsechno a ze si jen honi ego tim videem...kretenu je u vody vice nez dosti a tady je dalsi nazorna ukazka toho, ze pro rybicku udelame uplne vse...po dobrem, i po zlem a kdo nesdili jejich nazor neni hoden cokoliv zverejnovat, komentovat.....

            rybarina jakpo takova nejde do sra*ek...ta uz tam je diky takovym kktum uz peknych par let...

              fheavy - Profil | Út 16.6.2020 17:50:08

              _Karel_ >>kdepak ja se nepřu,jen to někdy možna blbě napíšu,nic proti tobě ,jen diskutujem.vpoho )

                _Karel_ - Profil | Út 16.6.2020 17:36:24

                fheavy >> Nejsme ve sporu. Nebo máš pocit, že se jich zastávám? :-)

                  fheavy - Profil | Út 16.6.2020 17:25:07

                  _Karel_ >> jo naštěsti to dobře dopadlo,ale takovymu hazardu se da zabránit,takovy lidi potom nabadaji k opatřenim a můžou to znepřijemnit tim i ostatnim rybářum .

                    _Karel_ - Profil | Út 16.6.2020 17:20:16

                    fheavy >> Zvládl to (naštěstí). Ty bys pro něj plaval? Já ne. Nejsem tak skvělý plavec, navíc to nebylo nutné. Snad si to vezmou jako ponaučení.

                      fheavy - Profil | Út 16.6.2020 17:17:51

                      xDanielS >>to tak dnes je ,potom seš za vola ty a oni pry dorazily bezpečně ke břehu,ja to vidim spíš nebezpečně ))

                        _Karel_ - Profil | Út 16.6.2020 17:17:20

                        xDanielS >> Je samozřejmě hezký někomu pomoci, a pokud jde o život nebo zdraví, tak by se mělo. Ale pokud jde o záchranu vybavení, notabene jejich vinou, je to je a jen tvoje dobrá vůle. Šlechtí tě, žes ji měl, a pokud z tebe skutečně chtěli dělat pitomce, je to chucpe.

                          fheavy - Profil | Út 16.6.2020 17:15:34

                          _Karel_ >> myslim že ten borec ve vlnach měl o bezpečnem doraženi ke břehu trochu jinou představu )))

                            xDanielS - Profil | Út 16.6.2020 17:14:43

                            fheavy >> Protože jsem zveřejnil oni video.

                              xDanielS - Profil | Út 16.6.2020 17:12:26

                              _Karel_ >> Když jsem přijel, třetí ještě plaval. Netušil jsem, v jakém jsou stavu a ani v jakém stavu jsou jejich věci. Pomohl jsem s věcmi v gumácích, pomohl z nich vylít vodu a vytáhnout výš. Druhá loď o kus dál přistála v pohodě. Špicí proti větru se nechala unášet ke břehu, kluci ve vestách .

                                fheavy - Profil | Út 16.6.2020 17:11:26

                                Seržant55 >> jj.)

                                  xDanielS - Profil | Út 16.6.2020 17:07:08

                                  Dědek >> Ani o to úplně nejde. Jde o to, že to žena natáčela, já to pak našel v telefonu a přišlo mi dobré to zveřejnit, aby se každý mohl podívat, jak to může dopadnout, když nejsi vybaven a připraven. Počet lodi na D5 se zvyšuje geometrickou řadou. Několik věcí mě zaujalo u tohoto případu. Dle českého práva, mimo jiné, loď o výtlaku 1000kg včetně její váhy je nutno registrovat a k jejímu řízení je třeba mít zkoušku VMP. Tak nějak jsem na jejím boku žádné číslo nepostřehl, byť je celkem nasnadě, že taková loď limit nejenom splňuje, ale i výrazně překračuje. Opravdu pecka byl na takovémto kolosu 2.5hp motor. Když jsem to celé zahlédl, loď bez posádky byla tlačena větrem a vlnami ke břehu, na břehu dva lidé, dva nafukováky zalité vodou narážejí do břehu, třetí člověk plave od lodi. Žádné vesty. Kotevní tyče lodě byly ohnuté až k hladině, když ji postupně vlny dotlačily k břehu. Samo že posádku vítr překvapil, byť bouřky hlásili už týden ve zprávách a co se blíží, bylo na radaru dobře tři hodiny vidět. Prostě s tím minimem meteorologie, které musíš umět k VMP, bys věděl. Už se delší dobu proslýchá, že díky přibývajícím podobným incidentům bude tohle SPS řešit.

                                    _Karel_ - Profil | Út 16.6.2020 17:04:50

                                    xDanielS >> Nemyslím si, že když 3 chlapi bezpečně dorazí ke břehu, je kdokoli byť jen morálně povinnen jim pomáhat. Ať si na šutrech pochroumají kotníky sami, když byli pitomci.

                                      Seržant55 - Profil | Út 16.6.2020 17:03:53

                                      fheavy >> Nebo-pár po tlamě,aby se jim rosvítilo?

                                        fheavy - Profil | Út 16.6.2020 16:30:28

                                        Dědek >> když se na to divaš tak vidíš chlapa jak pobiha po brehu a hlavně odnáši motor někam,na to že jsou tam lidi je ta prodleva dost velká,myslim že ma min.2ku v žile a neví čí je podle jeho chováni?? Tak nevim čim se takovy lidi chcou ohrazovat,po vytaženi z vody by jim prospěla vďěk a pokora ))

                                          Červené karty: MrKos, rover, block21, Eda003, pánvička, vaughn, keltt, Bond001, Marleso, Refkař