Skandální a vtipné fotky :-0

Atmosféra v některých otázkách houstne, o víkendu nám opět zamrzlo a tak bych Vás chtěl , do víkendu následujícího, poprosit o přidání zajímavých, vtipných, či skandálních fotek. Zkrátka vše, nad čím se upřímně zasmějěme, nebo podivíme.. nebojte se peprných komentářů, perte to tam!!! :-)))
Autor diskuse: Filla - Profil , 18.2.2008 všeobecné - ostatní

sumián - Profil | Út 19.2.2008 19:18:52

podzimní přivlač

    tulo - Profil | Út 19.2.2008 19:13:12

    Vase zprava

      tulo - Profil | Út 19.2.2008 19:02:45

      Jinák ,take rad prosím o boží milost:))

        tulo - Profil | Út 19.2.2008 18:53:21

        Cucáku-je nádherná a Fill je asi pod sedativem že na ní nešel,ale letos ju dá,když ne on tak aspoň Já ,ty,Koloušek,kok atd)))))))))))
        P.S-Dujač dáš si ju taky???:))

          hroch2 - Profil | Út 19.2.2008 18:41:26

          nekteré dívky nedokázali pochopit ze ryba může být tak malá!!

            hroch2 - Profil | Út 19.2.2008 18:39:37

            i takhle to vypadalo na rybářských závodech na soukr. rybníku našeho kamaráda(jeho oslava narozenin spojená s rybářskými z).....

              jwkriz - Profil | Út 19.2.2008 17:40:10

              Vase zprava

                jwkriz - Profil | Út 19.2.2008 17:38:56

                vyky-taky jsme vyvezli na 250 metru

                  Jarin05 - Profil | Út 19.2.2008 17:38:15

                  když musí ,tak musí. Ale hlavně ať se to ta moje nedozví.

                    Filla - Profil | Út 19.2.2008 17:23:05

                    Rak v lednici... tento pruzracny lom kdysi skryval 15ky, huzel die massenmedien to chtely jinak :(

                      Filla - Profil | Út 19.2.2008 17:18:22

                      TK: to urcite nebude od fy vasr :))

                        TK - Profil | Út 19.2.2008 16:05:28

                        Dobře rozmíchané krmení :-)

                          Muskiehunter - Profil | Út 19.2.2008 14:34:35

                          Blondak : Jo sichr je sichr! :-))

                            elhierro - Profil | Út 19.2.2008 14:05:51

                            Asi fotomontáž...... :-)

                              Filla - Profil | Út 19.2.2008 13:19:33

                              Cucak: Zkus u vody nafotit nahou zenskou, bohuzel mam partaky jen chlapce... krasne chlapce! ... jako ty Mišáčku, uz se tesim na letni wedra mucinku :-0
                              Blondak: :-))))))))) tak ten to ma pomazleny, kvalitni signalizace musi beet!

                                Blondak - Profil | Út 19.2.2008 12:54:29

                                Na co date na policajta nebo na pipak a nebo na predspicak?:-)))))))))

                                  Blondak - Profil | Út 19.2.2008 12:50:39

                                  kamos po ranu ( ala rozzurenej Betoven)

                                    Cucák - Profil | Út 19.2.2008 12:22:19

                                    Filla : Už mi to začíná připadat dost podezřelý, jak se specializuješ na pánský akty ....
                                    Jestli ty nejsi takovej rybářskej Robert Vano .........?

                                      Filla - Profil | Út 19.2.2008 11:45:55

                                      a jedna ze skandalnich ... voda na jezere Svitjaz byla taaaak studena :))) ..... promin šluke :))

                                        Filla - Profil | Út 19.2.2008 11:44:09

                                        popularni vodnik z Dyje ... sinice na Musove?! ... a co jako