Skandální a vtipné fotky :-0

Atmosféra v některých otázkách houstne, o víkendu nám opět zamrzlo a tak bych Vás chtěl , do víkendu následujícího, poprosit o přidání zajímavých, vtipných, či skandálních fotek. Zkrátka vše, nad čím se upřímně zasmějěme, nebo podivíme.. nebojte se peprných komentářů, perte to tam!!! :-)))
Autor diskuse: Filla - Profil , 18.2.2008 všeobecné - ostatní

NHolátko - Profil | Po 18.2.2008 20:39:33

    NHolátko - Profil | Po 18.2.2008 20:38:44

      NHolátko - Profil | Po 18.2.2008 20:38:07

        NHolátko - Profil | Po 18.2.2008 20:36:46

        Fotoserial kamarad znojemak Michal lezici-spici

          Nexori - Profil | Po 18.2.2008 20:35:57

          taky něco přihodim -kolega podzimní unava

            NFredyn - Profil | Po 18.2.2008 20:24:06

            Pvl- vim ale to je dlouho, nove bych se nebranil a mozna bych ji i zalozil, jen takovy rozptyleni

              NPvl - Profil | Po 18.2.2008 20:22:34

              Fredyn - ® Ta zde byla

                NFredyn - Profil | Po 18.2.2008 20:19:24

                by to chtelo zalozit otazku auta na ryby

                  NKEULI - Profil | Po 18.2.2008 20:16:53

                  KaŠA Man:-)))

                    NSander - Profil | Po 18.2.2008 20:08:07

                    Luban > moje řeč... Auto na ryby zcela ideální.

                    Jen ta tvá bílá, s tou by mě na rybách hanba kopala!!

                      NHomer - Profil | Po 18.2.2008 20:04:14

                      Luban>to nemáš strach, že se Ti fáčko na tý rozsekaný cestě do Černic rozsype?

                        NFredyn - Profil | Po 18.2.2008 19:24:28

                        Luban- bez si na Tuning forum :-))

                          NRomikS - Profil | Po 18.2.2008 19:14:53

                          pinkla sme ožrali,že nemohl chodit a chodili za výčep nalívat sami... :-)))

                            NLuban - Profil | Po 18.2.2008 19:12:13

                            TO JE ON, MÉHO SRDCE ŠAMPIJON :o)
                            Fáro pro rybářské účely...

                              NRomikS - Profil | Po 18.2.2008 19:04:11

                              tohle není z lovu,ale po lovu...:-)

                                Ndujáč - Profil | Po 18.2.2008 19:01:26

                                Kok:...pěkně,já věděl,že to Fillkovi neprojde beztrrstně..... :-))

                                  NKok - Profil | Po 18.2.2008 18:59:24

                                  dujáč - zdarec,..............to je mazec co?, jak se členové kok týmu trumfují:))

                                    Ndujáč - Profil | Po 18.2.2008 18:55:59

                                    Fill:ty si nechtěl skandální fotky?? :-))

                                      Ndujáč - Profil | Po 18.2.2008 18:53:35

                                      ufff,konečně sem od těch prasečin očistěn,že by vyšší moc??
                                      Kok:čest práci :-)

                                        Njwkriz - Profil | Po 18.2.2008 18:52:30

                                        prostě rybařina je náročná