Skandální a vtipné fotky :-0

Atmosféra v některých otázkách houstne, o víkendu nám opět zamrzlo a tak bych Vás chtěl , do víkendu následujícího, poprosit o přidání zajímavých, vtipných, či skandálních fotek. Zkrátka vše, nad čím se upřímně zasmějěme, nebo podivíme.. nebojte se peprných komentářů, perte to tam!!! :-)))
Autor diskuse: Filla - Profil , 18.2.2008 všeobecné - ostatní

Filla - Profil | Út 29.4.2008 16:48:03

Knapík: pekny grafko cece, si to ale vobechcal :-))

    Knapík - Profil | Út 29.4.2008 16:41:55

    rybářská tématika jak vyšitá

      Filla - Profil | Út 29.4.2008 16:17:25

      Panenko skakawa?!!! clovek se neukaze par dni na netu a hned se to zvrhne v krvave orgie... omluva vsem slabsim jedincum za poblity klavesky a dik MM za promazy!
      PROSIM VKLADEJTE JEN FOTKY S RYBOLOVNOU TEMATIKOU, NEBO TY, S CESTAMA ZA SUPINAMA SPOJENE.... kuju uctive B-)

        Brody* - Profil | Ne 27.4.2008 21:32:17

        Člověk se jde do lesíku vysejřit a najde tohle :)) jeden telefonát domů, hodnej kámoš přijel, vzal je, odjel...pak zas přijel, dovezl hotový a my sežrali :)) byly dobrý co masáku Rváču? :)

          j.sladkay - Profil | Ne 27.4.2008 21:05:53

          prevzate ale aj tak dobre :)))

            kapr,kapr,kapr - Profil | Pá 25.4.2008 21:00:53

            chlapi nechce někdo z váš rohlíkové boilie?

              Koki - Profil | Pá 25.4.2008 19:33:48

              berlinan-to já taky doufám

                Raggo - Profil | Pá 25.4.2008 18:19:26

                Filla - to je evidentni :-)

                  KROPACEK - Profil | Pá 25.4.2008 17:26:01

                  Vase zprava

                    KROPACEK - Profil | Pá 25.4.2008 17:23:53

                    JeZeDák si chtěl skrátit cestu a někdo mu tam dal škarpu.

                      Filla - Profil | Pá 25.4.2008 12:56:45

                      Ge-Ma: a jak myslis, ze vznikla tato otazka? :))

                        Ge-MA - Profil | Pá 25.4.2008 1:49:44

                        chlapy .....nehulte to.............)))

                          Bacax - Profil | Čt 24.4.2008 23:48:30

                          zámek:nenapil z křištálově čistého potůčku... :-)

                            soulfly - Profil | Čt 24.4.2008 23:35:40

                            zámek - nikdy by ses už nerozběh po rozkvetlé louce.

                              pavel68 - Profil | Čt 24.4.2008 23:32:27

                              no a prostě vůbec...tak bacha!
                              Ať ti koušou :-)

                                Bacax - Profil | Čt 24.4.2008 23:25:09

                                zámek:a asi ani nechytáš...

                                  Dejv - Profil | Čt 24.4.2008 8:49:56

                                  zámek - a možná ani nepíšeš......

                                    pavel68 - Profil | Čt 24.4.2008 6:23:54

                                    Zámek-tak dej majzla ať nedáš další pecku, pro tentokrát dopadlo až moc dobře Fittipaldi :-))) Bejt ta rána na tvou stranu-nechodíš...

                                      Zámek - Profil | Čt 24.4.2008 3:30:27

                                      Hoši jeto dobrý příští pátek jedu pro nové auti :)