Skandální a vtipné fotky :-0

Atmosféra v některých otázkách houstne, o víkendu nám opět zamrzlo a tak bych Vás chtěl , do víkendu následujícího, poprosit o přidání zajímavých, vtipných, či skandálních fotek. Zkrátka vše, nad čím se upřímně zasmějěme, nebo podivíme.. nebojte se peprných komentářů, perte to tam!!! :-)))
Autor diskuse: Filla - Profil , 18.2.2008 všeobecné - ostatní

Lihor - Profil | Čt 21.2.2008 21:40:06

Koubas: JJ,jěště ta poleva ale na tu nebyl čas!!!Sme už měli hlad:-)

    Lihor - Profil | Čt 21.2.2008 21:39:31

    CUCÁK:Pošli adresu a uděláme ti sbírku:-)

      Koubas - Profil | Čt 21.2.2008 21:38:47

      mooooc hezky hovínko:) jeste poleva okolo:D:D:D:d

        Lihor - Profil | Čt 21.2.2008 21:38:14

        CMT 2007 - HEAVY CARP 2 ve vývozu se zasekl kolegovi do palce..krve jak z prasete..lodka celá od krve!!!

          Cucák - zvoník od Matky Boží - Profil | Čt 21.2.2008 21:37:38

          cock and lick pere prádlo a to bez prdele

            Lihor - Profil | Čt 21.2.2008 21:26:56

            Výroba bolí:-)

              Lihor - Profil | Čt 21.2.2008 21:23:58

              CMT 2007 po kalbě

                Šolcik - Profil | Čt 21.2.2008 21:19:11

                Radši jsem si už koupil bivak. :o)

                  Koubas - Profil | Čt 21.2.2008 20:03:08

                  Toto si uzete koupit na svatebni dort ...

                    Cider - Profil | Čt 21.2.2008 19:34:30

                    Vase zprava

                      Cider - Profil | Čt 21.2.2008 19:34:15

                      Vase zprava

                        Cider - Profil | Čt 21.2.2008 19:34:04

                        Vase zprava

                          Cider - Profil | Čt 21.2.2008 19:33:52

                          Vase zprava

                            Cider - Profil | Čt 21.2.2008 19:33:42

                            Vase zprava

                              Cider - Profil | Čt 21.2.2008 19:33:27

                              Vase zprava

                                Filla - Profil | Čt 21.2.2008 19:30:47

                                kamaradi rybari, diky za paradni refresh, moc sem se pobavil a dokonce i neco dozvedel! sypte to sem dal, ja jedu lapat :)))
                                jeste jedna o tom, jak stryko adolf zalapal v obore ;-)

                                petruv zdar vsem v 08!!!

                                  Kok - Profil | Čt 21.2.2008 19:29:38

                                  to je zrovna fotka jak jsem na sobě pral tričko a trenky:)

                                    Kok - Profil | Čt 21.2.2008 19:28:05

                                    Filla - :))))), já ani netušil že jsi mě tehdá fotil

                                      Filla - Profil | Čt 21.2.2008 19:26:40

                                      skoda, ze sem nevyfotil ,jak sjizdis Dyji na karimatce!!! to by tu nikdo nepobral :)))

                                        Filla - Profil | Čt 21.2.2008 19:24:54

                                        Koks: tvych fotek moc nemam, furt nekde lovis zaby a hady k snedku :))))))))