Bruntál a okolí

Všecky vás zdravím mám na vás dotaz, kam jezdíte na kapry v okolí Bruntálu a jaký máte výsledky a na co chytáte.
Předem děkuji za obpovědi:)

A neříkej te že HARTA tam totiž nejsou žádní velcí kapři a jestli jo tak nevím jak na ně:((((
Autor diskuse: Zámek - Profil , 12.1.2008 kaprařina - revíry, cestování

Jaké jsou vaše nejoblíbenější pruty??

A) Třídílné 3,6m-2,5lbs2%

B) Třídílné 3,6m-2,75lbs5%

C) Třídílné 3,6m-3lbs15%

D) Třídílné 3,6m-3,5lbs1%

E) Dvoudílné 3,6m-2,5lbs3%

F) Dvoudílné 3,6m-2,75lbs23%

G) Dvoudílné 3,6m-3lbs13%

H) Dvoudílné 3,6m-3,5lbs2%

I) Jiné37%

Od 14.2.2008 hlasovalo 191 čtenářů.

Npajinek - Profil | So 20.12.2008 20:47:52

Zamek -- udelal jsi dobnre, jinac te mrdne! Prace neni zajic

    NZámek - Profil | So 20.12.2008 20:41:53

    klobas.... dneska jsembyl na hartě s Martinem a alovem kluci na kapra a já vláčet kluci asi o budu a já jenoho okouna a jedna kudlička se mi setřepala:) jinak jsem dneska přišel o 2 woblorky a 3 gumy

    pajinek... jj byl byla to pohoda konečně jsem se zdejchl z práce


    spacir.... tak ať se ti daří líp jak mě:))

      Npajinek - Profil | So 20.12.2008 20:38:06

      klobas -- mu ano je to pan podnikatel !!!

        NSpacir - Profil | So 20.12.2008 20:36:18

        Zamek: pokud je 1 od meziny tak tam se nemuze chytat ale to urcite vis...je to oznaceno tabulemi...zitra nejspis pujdu taky rozcerit vodu pokud cas a pocasi povoli...

          Npajinek - Profil | So 20.12.2008 20:36:01

          Zamek --- ty jsi byl na fislich ???

            Nklobas - Profil | So 20.12.2008 20:33:56

            Zámek >> Čus chystás se jít ztratit pár třpytek wobůů a tvistrů ???že se ti to vubec vyplatí :))

              NZámek - Profil | So 20.12.2008 20:28:43

              tady je trojka je to nic moc ve vodě pár pařezu ale šlo byto příjemně spojit z dvojkou ato černé je:) jenom čára na tady to useku nevim přesně kama koryto teče:):):) já bych šel vláčet na 2+3 a co vy???????

                NZámek - Profil | So 20.12.2008 20:15:36

                tady je dvojka je to u černého mostu naposledy tamlapnuto pár okounu a ve vodě bylo vidět hejna plotiček možnost najetí štiky aby si šla zalovit plotičky to černé je koryto

                  NZámek - Profil | So 20.12.2008 19:59:42

                  tady je jednička černé je koryto jinak je tam dost ukrytu pro dravce realná šance něco chytit

                    NZámek - Profil | So 20.12.2008 19:42:44

                    hoši nesmějte se mi jasný!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                    posílám pár obrázku jako inspiraci na další vycházku s vláčákem každý sektormá jinou barvu a nad ním je napsané číslo pošlu info o každém znich

                      NZámek - Profil | So 20.12.2008 19:00:46

                      fishmen17a: tisíceré díky :)

                        Nfishmen17a - Profil | So 20.12.2008 18:45:58

                        Zámek >> dej tisknout, najede ti okno a pak dej ulozit jako

                          NZámek - Profil | So 20.12.2008 18:33:34

                          joooo a jak jste dopadli lapli jste pak ještě něco???

                            NZámek - Profil | So 20.12.2008 18:31:08

                            Hoši hodtě sem mapu harty a označte kam asi tak pujdem zavláčet:) já bych to udělal ale nevim jak si mám uložit mapu :( když zmáčknu pravé tlačítko myši tak to funguje akorát jako zoom:)

                              NZámek - Profil | Pá 19.12.2008 21:02:58

                              hááááá já jsem na to zamopěl, mám tolik práce že nevím kde mi hlava stojí :):)))))))))
                              hned mu volám

                                NAlov - Profil | Pá 19.12.2008 18:06:45

                                Zámek, ty hlavo! Kde náš mobil??? Martin ti volá jak blázen a nic ! :-/

                                  NMartin... - Profil | Čt 18.12.2008 23:33:45

                                  pajinek >> jasně tak čus a potom podáme info co a jak

                                    Npajinek - Profil | Čt 18.12.2008 23:32:56

                                    borci taky jdu chrnet zdar

                                      NMartin... - Profil | Čt 18.12.2008 23:29:22

                                      Alov_na_MRK_rezignuj >> Alov >> jasně tak čus

                                        NMartin... - Profil | Čt 18.12.2008 23:28:37

                                        Zámek >> vem hlavně nco na zahřátí...myslím že bude stačit obyč šrot a nějaké ty píčoviny do něj ale nechám to na Tobě...kdybys chtěl tak udělám i pro tebe :o))