Bruntál a okolí

Všecky vás zdravím mám na vás dotaz, kam jezdíte na kapry v okolí Bruntálu a jaký máte výsledky a na co chytáte.
Předem děkuji za obpovědi:)

A neříkej te že HARTA tam totiž nejsou žádní velcí kapři a jestli jo tak nevím jak na ně:((((
Autor diskuse: Zámek - Profil , 12.1.2008 kaprařina - revíry, cestování

Jaké jsou vaše nejoblíbenější pruty??

A) Třídílné 3,6m-2,5lbs2%

B) Třídílné 3,6m-2,75lbs5%

C) Třídílné 3,6m-3lbs15%

D) Třídílné 3,6m-3,5lbs1%

E) Dvoudílné 3,6m-2,5lbs3%

F) Dvoudílné 3,6m-2,75lbs23%

G) Dvoudílné 3,6m-3lbs13%

H) Dvoudílné 3,6m-3,5lbs2%

I) Jiné37%

Od 14.2.2008 hlasovalo 191 čtenářů.

NZámek - Profil | Čt 18.12.2008 23:28:32

AVOL... zdarec parde

    NAlov - Profil | Čt 18.12.2008 23:27:29

    Ok hoši. Takže domluveno. Zámek telefon u ucha omotaný kolem hlavy izolepou a zbytek se obvolá. Tak zatím dobrou noc a Petruv zdar :)

      NZámek - Profil | Čt 18.12.2008 23:27:14

      hoši a jaké krmení si mám vzit aby bylo učiné v "ledové vodě"?????????? asi koupím něco od trapra

        NMartin... - Profil | Čt 18.12.2008 23:27:11

        Zámek >> takže se ti dovolám???bude tam zítra i Marťa???kdybych se Ti náhodou nedovolal tak bch brnknul jí ať mi tě předá :o))teda pokud budeš na fleku

          NMartin... - Profil | Čt 18.12.2008 23:26:13

          pajinek >> no tak ten tady bude strašit ještě hodně dlouho popelář :-D

            NZámek - Profil | Čt 18.12.2008 23:25:20

            ok zitra budu na telefonu pač budu muset hodně jezdit a všechny obědnávky pujdou přez telefon:(

              Npajinek - Profil | Čt 18.12.2008 23:25:10

              Martin... >> dela dobre, proto ze straveny cas u vody se nepocita do zivota Jo a pozdravuj ho i tveho otce.

                NMartin... - Profil | Čt 18.12.2008 23:24:17

                Alov_na_MRK_rezignuj >> Alov >> to zvládneš :o)) já ještě upřesním kam by se jelo jo....zítra okolo 8 to budete vědět pokud stihnu ráno spoj a kdž nee tak až okolo 9 :-D

                  NMartin... - Profil | Čt 18.12.2008 23:21:49

                  pajinek >> to se ještě uvidí....jasně ten pardál ještě pořád chce jet

                    NMartin... - Profil | Čt 18.12.2008 23:20:28

                    pajinek >> věřím....to já jsem bez auta pořád tak se musím řídit podle tatíka nebo bráchy...je to na chuja :o))

                      NAlov - Profil | Čt 18.12.2008 23:17:22

                      Zamek, Martin a ostatní> Hlavmně někde, kde se nemusí jít 500m pěšky. Protože já toho mám fakt fest a pokudbych bral stojan, tak ten už asi ponesu v držce :-DD

                        Npajinek - Profil | Čt 18.12.2008 23:16:58

                        Martin -- Gusta jede taky ? A kam vubec jedete, Harta nebo bukac ???

                          NMartin... - Profil | Čt 18.12.2008 23:16:46

                          Zámek >> asi si sedíš na očích :o)) VEM SI ZÍTRA TELEFON FO PRÁCE A JÁ TI VEČER ZVOLÁM KAM BY SE JELO :o)) rozumíš mé řeči indiáne??

                            NZámek - Profil | Čt 18.12.2008 23:15:27

                            kurnik ale pořád nevím kam by se jelo na fišle o tom víkendu

                              Npajinek - Profil | Čt 18.12.2008 23:13:41

                              Martin -- vis co je to za trest, od dneska mam dovolenou, ale bez papiru. Snad to vynde na silvestra a jestli jo tak se maj ryby na co tesit.

                                NMartin... - Profil | Čt 18.12.2008 23:11:34

                                pajinek >> taky možná....zkus ale někoho překecat páč Gusta by byl rád :o))

                                  NMartin... - Profil | Čt 18.12.2008 23:10:27

                                  Zámek >> no záleží kam by se jelo..ono ostatně nač tahat dříví do lesa :o))

                                    Npajinek - Profil | Čt 18.12.2008 23:09:38

                                    Martin... >> paia se urco zapomel v Praze jinak by se tu ukazal.

                                      NMartin... - Profil | Čt 18.12.2008 23:04:44

                                      pajinek >> ta to má tak od přírody a to si představ že ona má zdravku...no masakr...zkus někoho překecat třebas paiu pokud ovšem nemá zazimovaný auto :o))

                                        NZámek - Profil | Čt 18.12.2008 23:04:27

                                        No kdybych měl tahat všecko k vodě tak se víc nachodím jak nachytám ee jen fedeer krmení a čajíček:):):):):):)a přemíšlím že bysme každej mohli dovést trochu dřeva a udělat oheň něco když tak opíct a když by nebylo co opíkat tak nám bude alespoň teplo :)