Bruntál a okolí

Všecky vás zdravím mám na vás dotaz, kam jezdíte na kapry v okolí Bruntálu a jaký máte výsledky a na co chytáte.
Předem děkuji za obpovědi:)

A neříkej te že HARTA tam totiž nejsou žádní velcí kapři a jestli jo tak nevím jak na ně:((((
Autor diskuse: Zámek - Profil , 12.1.2008 kaprařina - revíry, cestování

Jaké jsou vaše nejoblíbenější pruty??

A) Třídílné 3,6m-2,5lbs2%

B) Třídílné 3,6m-2,75lbs5%

C) Třídílné 3,6m-3lbs15%

D) Třídílné 3,6m-3,5lbs1%

E) Dvoudílné 3,6m-2,5lbs3%

F) Dvoudílné 3,6m-2,75lbs23%

G) Dvoudílné 3,6m-3lbs13%

H) Dvoudílné 3,6m-3,5lbs2%

I) Jiné37%

Od 14.2.2008 hlasovalo 191 čtenářů.

NAlov - Profil | Po 22.12.2008 7:07:35

Příspěvek č 1800 :-DDD

    NZámek - Profil | Po 22.12.2008 0:18:37

    No však včera jsem zavřel v 4:šé ráno noc předtím v 4:00 je to nářez jsem utahenej jak čokl

      Nklobas - Profil | Po 22.12.2008 0:12:15

      Zámek >> ok tak to potom jo sem se ti chtel smát :)

        NZámek - Profil | Po 22.12.2008 0:08:06

        ještě jo ale už tu nikdo neni tak jen všecko uklidím a je povšem:))

          Nklobas - Profil | Po 22.12.2008 0:05:49

          Zámek >> jsi jeste vpráci?

            NZámek - Profil | Ne 21.12.2008 23:32:27

            pajinek..... JJ svatá pravda hned v uterý tvé rčení splním sice si to užiju ale hovno chytnu:)))

            néééé to né alespoň okounka sice du na candoše tak doufán že se podaří nakoupím kopítka a smáčky co budu takat co možná nejvíc po dně tak to vydím co hod novu navazovat ale těch 4OO-600 obětuju pač candáta jsem chytil pouze jedenkrát v životě:(((( a to na rybyčku co byla na štiku :)

              Npajinek - Profil | Ne 21.12.2008 23:10:14

              Borci -- neni umeni nachytat spousty ryb, ale krasne si ten den uzit. ( jak rikam : ryby neberou, ale je tu krasne )

                NAlov - Profil | Ne 21.12.2008 21:20:54

                Jjj. Však já vím. Jen ještě uvažuju, kdy si zaplave :-DD To by už asi moc hlína nebyla :-/

                  NZámek - Profil | Ne 21.12.2008 21:14:14

                  Alov... Ty jse směješ ale to je pravda tak to doopravdy dopadne:))))

                    NAlov - Profil | Ne 21.12.2008 20:41:16

                    Zamek> Přesně tak. Hned pote napišu do "Muj lov" :" Dneska vlacka na super tajne vode. Utrhal jsem jen cca 15 ks nastrah a radsi to ani nebudu pocitat. Ale byl to nadherny relax v nadhernem mrazu v nadherne chumelenici v nadhernych vlnach a bylo z toho nadherne zero. Ale bylo kráááásně..." :-D

                      NZámek - Profil | Ne 21.12.2008 20:26:58

                      Alov.... jj u se na to moc těším až budu celej zmrzlej a cestou dom si říkat jéé to bylo paráda utrhal jsem jenom za 500kč věci ato že jsem nic nechytil to nevadí hlavně že jsem zmrzl :)))))

                        NAlov - Profil | Ne 21.12.2008 20:12:00

                        Zamek> Tak jak to dopadne je uz ted jasne. Predpokladané ztráty - 4 woby a samo tak 6 - 8 gumicek :-DD K tomu mraz, ktery slibujou...Takze to bude hlina no :-)

                          NZámek - Profil | Ne 21.12.2008 18:37:40

                          Alov.. jasnačka tak já prochodím nějáký usek a dám vědět jak jsem dopadl obvolal jsem pár lidiček a zehnal jsem si broďáky pač jsem byl bez nich a vypadal jsem jako to prse celej od bahna zítra do Bruntálu nakoupit nějáke smáčky a gumy do zásoby tak jsem zvědavej jak to dopadne :))))

                            NAlov - Profil | Ne 21.12.2008 18:25:43

                            Zámek> Zítra jedu do Opavy na Sádrák zkusit ještě nějakého vánočního násaďáka, protože ty kecy doma se nedají vydržet:-D Prý celý rok nedonesem domů ani šupinu, tak aspon toho vánočního jsme mohli donést :-DD Takže tím pádem úterý padá. Ale pak můžem vyrazit kdykoliv a Silvestr je jasná věc. Odvoz už mám, páč bych rád i nějakou tu kapinku alkoholu skonzumoval. Ozdob na vánoční pařezy mám dost, takže zdobit můžem o sto šest. I Silvestrovská výzdoba nevypadá taky špatně :-DD
                            Jinak Martin je doma bez netu, takže jedině po telefonu. Jsme domluveni, že jak se domluví nějaká špatnost, tak mu dám bud já nebo ty vědět a jedem :-)

                              NZámek - Profil | Ne 21.12.2008 17:21:23

                              Klobas..... no ještě nevím, to upřesním někdy kolem konce roku nebo na začáku ledna ale určitě to budu vědět tak 5dní před srazem

                              Alov.... tak co jak vypadá vláčka, já jedu v pondělí dokoupit něco na rhání:))
                              Martin....A co ty jak to vypadá s tebou pujdš taky vykoupat nějáké gumy a ozdobit pár pařezu:))

                                NAlov - Profil | Ne 21.12.2008 13:01:29

                                Ten Pavlík Zlámalů z teho Pegiclubu je ale hlavička otevřená. Tak šup, šup, šup pánové. Čeká na Vaše rady zdarma aby Vám pak mohl prodávat své mraženky :-DD

                                  NAlov - Profil | Ne 21.12.2008 12:37:26

                                  Zámek> Včera jsme to zabodli před 4 hodinou s čistým zerem. Aspon Martin měl záběra, ale jinak prd. Počasí docela ušlo. Pokecali jsme. Pohoda ...

                                  Jinak zdar všem :-)

                                    Nklobas - Profil | Ne 21.12.2008 10:56:58

                                    Zámek,Martin-- dojedete teda do tý břeclavi ?

                                      NZámek - Profil | So 20.12.2008 20:56:07

                                      pajinek.... už jsem toho měl až nad hlavu bylo to fajn a navic tam nikdo jinej nechytal tak pohodička

                                      klobás...jj z pár pařezu vyrobíme vanoční stromky když jsou ty svátky:)))))

                                        Nklobas - Profil | So 20.12.2008 20:50:58

                                        Zámek >> To říkam že djes vždy jen neco postrácet :)