Bruntál a okolí

Všecky vás zdravím mám na vás dotaz, kam jezdíte na kapry v okolí Bruntálu a jaký máte výsledky a na co chytáte.
Předem děkuji za obpovědi:)

A neříkej te že HARTA tam totiž nejsou žádní velcí kapři a jestli jo tak nevím jak na ně:((((
Autor diskuse: Zámek - Profil , 12.1.2008 kaprařina - revíry, cestování

Jaké jsou vaše nejoblíbenější pruty??

A) Třídílné 3,6m-2,5lbs2%

B) Třídílné 3,6m-2,75lbs5%

C) Třídílné 3,6m-3lbs15%

D) Třídílné 3,6m-3,5lbs1%

E) Dvoudílné 3,6m-2,5lbs3%

F) Dvoudílné 3,6m-2,75lbs23%

G) Dvoudílné 3,6m-3lbs13%

H) Dvoudílné 3,6m-3,5lbs2%

I) Jiné37%

Od 14.2.2008 hlasovalo 191 čtenářů.

Npajinek - Profil | Čt 18.12.2008 23:03:03

Martin -- hned s fleku, ale leda ze by me dovezla na kole. Jinac co to mas za spoluzacku ??? Ta je jebla nebo dobre prastena.

Zamek -- jo ale na posledy s Martou, ted mam pust. Jo to je tak , dvakrat jedes jak prase a pak nejaky cas nejezdis vubec.

    NAlov - Profil | Čt 18.12.2008 23:00:52

    Na lehko jezdím jen vláčet. Jinak plná polní :-DD Pro jistotu dycky. Dojdu k vodě a rozhodnu se, co bude. A podle toho chytám no :-)

      NMartin... - Profil | Čt 18.12.2008 23:00:49

      Zámek >> a do čaje rum co????to já pěkně kafíčko....já beru 2 kapráky, bágl a tašku se stojanem :o)) a na židlu už nemám ruce :-D

        NZámek - Profil | Čt 18.12.2008 22:58:52

        :):) 6 udic to já pojedu jen tak nalehko malej bagl a udicu do ruky do druhé krmení svačinku a termosku s čajem:):):))))

          NAlov - Profil | Čt 18.12.2008 22:56:34

          Zámek> Pravidelně s sebou tahám 6 prutů :-D 2 kaprnaky, 2 feedery a 2 vláčáky, takže sám nebudeš :-)

            NMartin... - Profil | Čt 18.12.2008 22:56:13

            Zámek >> klidně ho vem...třeba zachytáš...no to Ti zítra večer zavolám tak měj mobil u sebe

              NZámek - Profil | Čt 18.12.2008 22:55:02

              pajinek... Zdaz brachu jak je byl jsi na fišle??

              a kam teda o tom víkendu??berete někdo fedeer nebo budu sám??

                NMartin... - Profil | Čt 18.12.2008 22:54:01

                pajinek >> no jo...ukecej mamku a pojeď taky :o))

                  Npajinek - Profil | Čt 18.12.2008 22:53:56

                  Planujete rybacku, skoda ja bych musel jed tak akorat na kole.

                    NMartin... - Profil | Čt 18.12.2008 22:53:09

                    Zámek >> tu pak předám sám :o)) jj Silvestrová vláčka na Hartě to bude labůžo

                      Npajinek - Profil | Čt 18.12.2008 22:51:48

                      Jdu nahodou kolem a koukam jak jste najednou ukecani. Horsi jak stary baby.
                      Zdarec borci.

                        NAlov - Profil | Čt 18.12.2008 22:51:35

                        Přesně tak. I kdyby bylo - 10. Zařídím si odvoz a z plácačkou v kapse jdem na ně :-)

                          NZámek - Profil | Čt 18.12.2008 22:50:32

                          Na silvestra a kam asi jedině Harta co ???

                            NZámek - Profil | Čt 18.12.2008 22:49:53

                            PUSU???? dneska není komu leda že bych si ju dál sám sobě Marťule tady dneska není

                              NAlov - Profil | Čt 18.12.2008 22:49:52

                              Jednoznačně kapr nebo kapr. Vláčet se jde na Silvestra :-D

                                NMartin... - Profil | Čt 18.12.2008 22:49:26

                                Zámek >> já bych sedl na kapříka či něco podobnýho....a na procházku bych šel později

                                  NMartin... - Profil | Čt 18.12.2008 22:48:25

                                  Zámek >> na Tebe jen pořádně ledovou :o)) a pozdravuj tam a dej za m pusu :-D

                                    NZámek - Profil | Čt 18.12.2008 22:48:13

                                    tak kam se teda pojede?? a počítám že cílová ryby kapr nebo něco podobnýho hmm?? a nebo pujdem koupat nějákou tu gumu a woba

                                      NAlov - Profil | Čt 18.12.2008 22:46:20

                                      Zámek. To dáš. V kolik sraz u vody? Ha?

                                        NZámek - Profil | Čt 18.12.2008 22:45:58

                                        O.K ale nějáké teplejší abych nedostal velkej šok:)