Bruntál a okolí

Všecky vás zdravím mám na vás dotaz, kam jezdíte na kapry v okolí Bruntálu a jaký máte výsledky a na co chytáte.
Předem děkuji za obpovědi:)

A neříkej te že HARTA tam totiž nejsou žádní velcí kapři a jestli jo tak nevím jak na ně:((((
Autor diskuse: Zámek - Profil , 12.1.2008 kaprařina - revíry, cestování

Jaké jsou vaše nejoblíbenější pruty??

A) Třídílné 3,6m-2,5lbs2%

B) Třídílné 3,6m-2,75lbs5%

C) Třídílné 3,6m-3lbs15%

D) Třídílné 3,6m-3,5lbs1%

E) Dvoudílné 3,6m-2,5lbs3%

F) Dvoudílné 3,6m-2,75lbs23%

G) Dvoudílné 3,6m-3lbs13%

H) Dvoudílné 3,6m-3,5lbs2%

I) Jiné37%

Od 14.2.2008 hlasovalo 191 čtenářů.

NMartin... - Profil | Čt 18.12.2008 22:44:06

Zámek >> to je jasný to by šlo :-* kura jestli nevstaneš tak urguji Evku ať Tě polije kýblem vody :o))

    NZámek - Profil | Čt 18.12.2008 22:42:40

    Tak hoši v sobotu i v uterý bych tepreticky mohl samozdřejmě když se donutím vstát žejo ale jen na dopoledne tak abych kolem 14:00 byl O5 v Rymáku

      NMartin... - Profil | Čt 18.12.2008 22:39:08

      Zámek >> :-D kua ty mi dáváš :-D ale o víkendu Ti to tam asik přijedu zkritizovat :o)) a tak si užít...drž mi jeden pokoj :o))

        NZámek - Profil | Čt 18.12.2008 22:37:36

        moment musím kouknout do diáře

          NAlov - Profil | Čt 18.12.2008 22:31:06

          Osobně bych to viděl v sobotu a poté v úterý ještě :-D

            NAlov - Profil | Čt 18.12.2008 22:30:34

            Vypadá to na sobotu :(

              NMartin... - Profil | Čt 18.12.2008 22:30:19

              Zámek >> no s Tebou se počítá...jen to chce abys tak občas zvednul telefon když Ti někdo volá :o)) asik v sobotu i v neděli bych jel a pak i přes týden :o))

                NZámek - Profil | Čt 18.12.2008 22:28:13

                Kluci na mysli mějte aj MĚ teda pokud mi to práce umožní ale v nedělu by mi to možná klaplo ale včilka je otázka kdy jedete zda v sobotu :( nebo v nedělu:)))

                  NAlov - Profil | Čt 18.12.2008 21:52:52

                  Spacir> Rybky na mě serou a proto hážu vtěrku mezi vás. O víkendu se snad uvidíme :-)

                    NSpacir - Profil | Čt 18.12.2008 21:39:06

                    Alov: panacek:) co ryby?kousou?na schuzi se doufam uvidime co?jak se jinac dari?

                      NAlov - Profil | Čt 18.12.2008 21:25:33

                      Jdu tak náááhodou kolem no :-)

                        NMartin... - Profil | Čt 18.12.2008 21:19:58

                        Alov_na_MRK_rezignuj >> Alov >> ale ale....ty ses tady taky ukázal jo :o))

                          NAlov - Profil | Čt 18.12.2008 21:17:52

                          Co je to tu za bordel! :-D

                            NSpacir - Profil | Čt 18.12.2008 19:13:33

                            martin: sam jeste nevim....

                              NMartin... - Profil | Čt 18.12.2008 18:57:38

                              Spacir >> Martin jde zas za ženskýma co???to ti pak osobně řeknu a kde bys byl pes noc?To bych jel možná s Tebou

                                NSpacir - Profil | Čt 18.12.2008 18:52:35

                                martin: tak je sem hod nebo do sz....pred odjezdem je mi to k hovnu, az budes vedet tak mi dej vedet, at se muzu nachystat, ale pokud uz zitra budu vedet ze vikend mam volnej tak razim asi pres noc...

                                  NMartin... - Profil | Čt 18.12.2008 18:51:16

                                  Spacir >> jasně ozvu se večer před odjezdem....sice o to menším mám daleko přesnější info :o))

                                    NSpacir - Profil | Čt 18.12.2008 18:43:41

                                    jinak jsem se byl kouknout na oborne v nedeli, i na harte jsem byl, a na tom mensim rybniku jsou prej pstruzi a dravci, a na tom vetsi take dravci a kapri do cca 60cm, pred dvema lety to temer vypustily ten velkej a zustala tam louzo o rozloze 20 x 20 m, a vsecky ryby slovily, a zpet vypustily jen stiky a kapry brali s sebou, a ted vysazovali do 60cm, takze na kapry to tam zadna slava nebude a proto vim ze jezdit se tam ted nevyplati...to znam jine reviry kde muzu cekat o par cisel vetsi ryby...

                                      NSpacir - Profil | Čt 18.12.2008 18:41:35

                                      Martin...: ja bych rad sral ale co rekne sef to plati, tak dej vedet kde budes, kdyztak bych se zastavil, jedes pres noc???

                                        NMartin... - Profil | Čt 18.12.2008 18:27:30

                                        Spacir >> to nevím...možná oborná nebo bukáč ale spíš Harta....na práci ser...makat budeš celý život :o))