Bruntál a okolí

Všecky vás zdravím mám na vás dotaz, kam jezdíte na kapry v okolí Bruntálu a jaký máte výsledky a na co chytáte.
Předem děkuji za obpovědi:)

A neříkej te že HARTA tam totiž nejsou žádní velcí kapři a jestli jo tak nevím jak na ně:((((
Autor diskuse: Zámek - Profil , 12.1.2008 kaprařina - revíry, cestování

Jaké jsou vaše nejoblíbenější pruty??

A) Třídílné 3,6m-2,5lbs2%

B) Třídílné 3,6m-2,75lbs5%

C) Třídílné 3,6m-3lbs15%

D) Třídílné 3,6m-3,5lbs1%

E) Dvoudílné 3,6m-2,5lbs3%

F) Dvoudílné 3,6m-2,75lbs23%

G) Dvoudílné 3,6m-3lbs13%

H) Dvoudílné 3,6m-3,5lbs2%

I) Jiné37%

Od 14.2.2008 hlasovalo 191 čtenářů.

NSpacir - Profil | Čt 18.12.2008 18:26:23

martin...: kam jedes, chci jet taky tak uvidim esli pujdem do roboty nebo ne...

    NMartin... - Profil | Čt 18.12.2008 18:21:45

    Spacir >> o víkendu razím na rybky....to nevíš????sraz je přesunutý na později :o))

      NSpacir - Profil | Čt 18.12.2008 18:13:39

      o vikendu se nekdo chysta na lov???

        NSpacir - Profil | Čt 18.12.2008 18:13:24

        tak chlapci kolik vas bude na ten vas sraz????

          NMartin... - Profil | Čt 18.12.2008 18:02:50

          Zámek >> to je spolužačka :o)) no vidíš...tak to bys mě mohl sponzorovat nee :o))

            NZámek - Profil | Čt 18.12.2008 17:54:19

            :) Toje ale pěknéj výmaz:):) to video je z blázince??? a v práci to jde otevřel jsem v13:00 a včilka mám už 10 000 vydělaný :):):):):):) Jooo kdyby to tak šlo každej den to by byla pohoda

              NMartin... - Profil | Čt 18.12.2008 17:49:50

              Zámek >> http://www.youtube.com/watch?v=7RDyBsOsFk4
              no a jak je v práci voe??? :o))

                NZámek - Profil | Čt 18.12.2008 17:48:39

                Hoši co je něják to tu vázne

                  NMartin... - Profil | Po 15.12.2008 21:29:33

                  Zámek >> ženský doma a my někde na rybách :o)) nebo by jsme je mohli vzít i občas sebou....pojd na icq

                    NZámek - Profil | Po 15.12.2008 21:20:52

                    :) no tak to by mi bylo jasný jak bude vypadat společná rodinná dovolená :)))

                      NMartin... - Profil | Po 15.12.2008 21:14:19

                      Zámek >> já si nestěžuji...v tom bych viděl spíš pozitiva :o))

                        NZámek - Profil | Po 15.12.2008 21:04:45

                        martin.. ještě si stěžuj :)))))

                          NMartin... - Profil | Po 15.12.2008 17:13:52

                          Zámek >> kurwa s Tebou v rodině :o))

                            NZámek - Profil | Po 15.12.2008 17:01:31

                            no teoreticky jo je to totiž sestra od mojí přítelkyně
                            .)

                              NMartin... - Profil | Po 15.12.2008 16:54:38

                              Zámek >> no to snad bude hračka....kdyžtak poradíš...a to je Tvoje švagrová či co?

                                NZámek - Profil | Po 15.12.2008 16:51:27

                                no já to ještě letos prubnu nemám ještš letos žadnou štiku tak to musím ještě prolomit

                                  Nfishmen17a - Profil | Po 15.12.2008 16:48:53

                                  unas je to ted mrtve, sem tam se splete nasadak,ale vetsim se nechce. dravci sou ale docela prichuti. uz bylo i zamrzle a od te doby ryby prestaly brat.

                                    NZámek - Profil | Po 15.12.2008 16:47:33

                                    Jo tak to já nevím musíš si ji vychovat podle sebe

                                      NMartin... - Profil | Po 15.12.2008 16:46:52

                                      Zámek >> bude i taková Marťa??

                                        NZámek - Profil | Po 15.12.2008 16:43:39

                                        Martin... jo tak to nemám trach to ona mě v rybažřině podpoje dkonce i koupil na vánoce biva contitál a m doma v klídku:)