Bruntál a okolí

Všecky vás zdravím mám na vás dotaz, kam jezdíte na kapry v okolí Bruntálu a jaký máte výsledky a na co chytáte.
Předem děkuji za obpovědi:)

A neříkej te že HARTA tam totiž nejsou žádní velcí kapři a jestli jo tak nevím jak na ně:((((
Autor diskuse: Zámek - Profil , 12.1.2008 kaprařina - revíry, cestování

Jaké jsou vaše nejoblíbenější pruty??

A) Třídílné 3,6m-2,5lbs2%

B) Třídílné 3,6m-2,75lbs5%

C) Třídílné 3,6m-3lbs15%

D) Třídílné 3,6m-3,5lbs1%

E) Dvoudílné 3,6m-2,5lbs3%

F) Dvoudílné 3,6m-2,75lbs23%

G) Dvoudílné 3,6m-3lbs13%

H) Dvoudílné 3,6m-3,5lbs2%

I) Jiné37%

Od 14.2.2008 hlasovalo 191 čtenářů.

NZámek - Profil | Po 15.12.2008 16:40:54

fishmen17a....No Harta je taky taková že se rybkám moc nechce byl jsem tam v neděli a borci s feederem ani šupinu ajá na vláčku pstruha a kolem 8 okounu alestíhlata bez pohybu voda byla krásn čistá a když jsem vylezl na kopec vyděl sem pulku zátoky a šli vidět akorát mraky plotic tak jsem čekal že štiky udou hodat ale ani jeda nukázla.)

    NMartin... - Profil | Po 15.12.2008 16:35:23

    Zámek >> no to Ti musí vyjít...mladá Tě určitě pustí

      Nfishmen17a - Profil | Po 15.12.2008 16:31:53

      ale ja sem porad na rybach. nejakou spolecnost b to chtelo :) , taky u vas ryby nejsou pri chuti? pred par dny to jeste slo.

        NZámek - Profil | Po 15.12.2008 16:30:15

        Martin..... no jasn dofám že se vždycky na ráno utrhnu tak do těch 14:30

          NZámek - Profil | Po 15.12.2008 16:27:51

          hoši hoši serte na ženský a věnujte se rybám ne však mteruce :) .)

            NMartin... - Profil | Po 15.12.2008 16:21:46

            fishmen17a >> jo je :o))

              NMartin... - Profil | Po 15.12.2008 16:21:35

              Zámek >> budem jezdit na fišle

                NZámek - Profil | Po 15.12.2008 16:18:52

                No vidím:) co budeš dělet prez svátky?? říkal jsem si s Martinem že zajdem na Harta vzít si věci na kapra a posedět si nebo jít zevláčet

                  Nfishmen17a - Profil | Po 15.12.2008 16:17:56

                  Zámek >> je slecna zadana ? :))

                    NMartin... - Profil | Po 15.12.2008 16:17:41

                    Zámek >> jo jsem

                      Npaia - Profil | Po 15.12.2008 16:12:28

                      není... :o)

                        NZámek - Profil | Po 15.12.2008 16:01:31

                        Zdar lidi je tu někdo??

                          NAlov - Profil | Ne 14.12.2008 23:42:39

                          Tak snad se ti zadaří líp jak nám. No nic. Jdu chrnět. Zdar a dobrou všem :-)

                            NMartin... - Profil | Ne 14.12.2008 23:34:41

                            Alov_na_MRK_rezignuj >> Alov >> asi harta nebo uvidím jak to bude s rybníkama

                              NAlov - Profil | Ne 14.12.2008 23:28:50

                              A kde chceš razit na šupiny??

                                NMartin... - Profil | Ne 14.12.2008 23:24:10

                                Alov_na_MRK_rezignuj >> Alov >> jo to je v pořádku

                                  NAlov - Profil | Ne 14.12.2008 23:23:04

                                  Tak z Harty něco mám, ale samá mlha :-DDD Lichnov jsem nestihl resp. jsem zapomněl foták. Ale kámoš povídal, že v Lichnově je tak 5 cm led, takže letos asi ende. Tu Hartu ti hodím zítra. Musím to přesosnout a už se mi dnes nechce :-(

                                    NMartin... - Profil | Ne 14.12.2008 23:21:11

                                    Alov_na_MRK_rezignuj >> Alov >> no oboje když jsme už u toho :o))

                                      NAlov - Profil | Ne 14.12.2008 23:20:32

                                      Které máš na mysli? Lichnov nebo Hartu?

                                        NMartin... - Profil | Ne 14.12.2008 23:19:34

                                        Alov_na_MRK_rezignuj >> Alov >> to já v pátek terve přijedu a pak valím hned v sobotu nebo neděli na rybky....máš ty fotky jak si slíbil??