Bruntál a okolí

Všecky vás zdravím mám na vás dotaz, kam jezdíte na kapry v okolí Bruntálu a jaký máte výsledky a na co chytáte.
Předem děkuji za obpovědi:)

A neříkej te že HARTA tam totiž nejsou žádní velcí kapři a jestli jo tak nevím jak na ně:((((
Autor diskuse: Zámek - Profil , 12.1.2008 kaprařina - revíry, cestování

Jaké jsou vaše nejoblíbenější pruty??

A) Třídílné 3,6m-2,5lbs2%

B) Třídílné 3,6m-2,75lbs5%

C) Třídílné 3,6m-3lbs15%

D) Třídílné 3,6m-3,5lbs1%

E) Dvoudílné 3,6m-2,5lbs3%

F) Dvoudílné 3,6m-2,75lbs23%

G) Dvoudílné 3,6m-3lbs13%

H) Dvoudílné 3,6m-3,5lbs2%

I) Jiné37%

Od 14.2.2008 hlasovalo 191 čtenářů.

NAlov - Profil | Ne 14.12.2008 23:17:46

Holá holá!!! Harta v sobotu čisté zero. Seděl jsem s klukem na hloubce. Na mrtvou rybku 2 záběry. Jeden jsem total zdupal a ten druhý škoda mluvit. Kluk dělal co mohl, ale po vymotaní asi 50 m vlasce to zajelo někde do řiti a bylo po prdeli. Na bobulky ani brnk.
Počasí docela šlo. Sice mlha a 1C nad nulou, ale bylo bezvětří, tak se to dalo... Ve čtvrtek jedu zas :-) (nebo v pátek...)

    NZámek - Profil | Ne 14.12.2008 22:57:44

    Vase zprava

      NZámek - Profil | Ne 14.12.2008 22:56:47

      pajinek dobrou noc pracante

        NMartin... - Profil | Ne 14.12.2008 22:51:11

        pajinek >> jj zdarec a hezky se vyspinkej ať se ti líp pracuje :o))

          Npajinek - Profil | Ne 14.12.2008 22:50:33

          Borci jdu chrnet, zitra do rachoty. Zdarec

            NMartin... - Profil | Ne 14.12.2008 22:49:55

            Zámek >> asi to neumí :o)) my mu pak ukážem...určitě by jel i někdo s náma....na kapříka by to chtělo někam na hloubku a na štičku taky...pár míst znám kde se daří i ve velkých mrazech a dá se tam v poho dojet autem

              NZámek - Profil | Ne 14.12.2008 22:47:44

              Mar.... Jak jsem byl dneska na hartě tak šli vidět plotky mraky plotic ale kapřík žádnej koukal jsem aj zeskal dolu do vody byla úúúúplně pruzračná až nadno tak jsem myslel že přijede štika na lov a nic ani se tam nikde neukázala :( ale plotic tam byo plno seděl tam aj chlápek a jeho feeder byl nehybný tak se jim asi nechtělo

                NMartin... - Profil | Ne 14.12.2008 22:43:04

                Zámek >> můžeme oboje...některý dne sednout a některý den si zajít zavláčet...záleží n Tobě jak ti to bude časově vycházet...já budu stejně doma a ládovat se cukrovím tak raději bych jel na rybky.....to je škoda že nebyla :´-(

                  NZámek - Profil | Ne 14.12.2008 22:39:44

                  Joo toho času není včilka moc je to na pi°u

                    NZámek - Profil | Ne 14.12.2008 22:38:09

                    Martin .... Né dneska tady nebyla

                    A jinak na kdy to teda vidíš tu hartu ke kounci roku mám tady akce tak by to bylo lepší někdy přez týden stejnak máš ve škole volno tak je to jedno kdy by se jelo ne?? a pujdem jen tak sednout na kapříka nebo pujdem pokusi nějáké to štěstí a zavláčet si??
                    Možná bych domluvil odvoz celej den mužem slapat a pak nás někdo vyzvedne

                      NMartin... - Profil | Ne 14.12.2008 22:33:44

                      Zámek >> no y ses vyhrabal z ráce a sedl k PC :o)) a co byla Mrťa dneska v práci?

                        NMartin... - Profil | Ne 14.12.2008 22:33:07

                        pajinek >> to taky čučím...jasně to platí...já jinak bez toho nemůžu zakončit rok :o))

                          Npajinek - Profil | Ne 14.12.2008 22:31:34

                          Tooo koukam Zamek si na nas udelal cas.

                            NZámek - Profil | Ne 14.12.2008 22:30:17

                            Zdar hošové tak jak je já jsem se dneska na chvilku zdáchl k vodě jééé to byla pohoda být u vody než být pořád zalezlej v práci byl jsem se projít s vláčákem po hartě a povedl se jeden pstroužek potoční a pár okounků takže super jen škoda že to bylo jen na chvilku ale co se dá dělat doufám že se mi podaží ještě jednou zajít k vodě

                              Npajinek - Profil | Ne 14.12.2008 22:29:18

                              Jo a bankomat sukat nemusis, staci kdyz si koupis barvu do tiskarny.

                                Npajinek - Profil | Ne 14.12.2008 22:28:10

                                Martin -- od nedele co jsme byli spolu ne. A ted taky nebudu chvilu jezdit, pac na kole se mi nechce. Jo a pokud ho budu mit na zpatek mezi s vatky tak toho 31.12. to plati ?

                                  NMartin... - Profil | Ne 14.12.2008 22:22:42

                                  pajinek >> zase nešukám bankomat abych mohl provolávat paušál :o)) byl jsi na rybkách?

                                    Npajinek - Profil | Ne 14.12.2008 22:19:14

                                    Martin, klobas -- von vam dal jeji tel. cislo, proto ze s casovyho duvodu sam na ni nestaci, tak potrebuje vypomoc.

                                    A nebo potrebuje aby jste odvratili jeji pozornost a on tim padem bude mit vyce casu na sve servyrky. Tak volejte casteji !!!

                                      Nklobas - Profil | Ne 14.12.2008 20:32:45

                                      Martin... >> Ani bych se tomu nedivil ... :)

                                        NMartin... - Profil | Ne 14.12.2008 20:31:18

                                        klobas >> asi je to její telefon a on nám ho dal jen proto aby jsme ho neotravovali :o))