Bruntál a okolí

Všecky vás zdravím mám na vás dotaz, kam jezdíte na kapry v okolí Bruntálu a jaký máte výsledky a na co chytáte.
Předem děkuji za obpovědi:)

A neříkej te že HARTA tam totiž nejsou žádní velcí kapři a jestli jo tak nevím jak na ně:((((
Autor diskuse: Zámek - Profil , 12.1.2008 kaprařina - revíry, cestování

Jaké jsou vaše nejoblíbenější pruty??

A) Třídílné 3,6m-2,5lbs2%

B) Třídílné 3,6m-2,75lbs5%

C) Třídílné 3,6m-3lbs15%

D) Třídílné 3,6m-3,5lbs1%

E) Dvoudílné 3,6m-2,5lbs3%

F) Dvoudílné 3,6m-2,75lbs23%

G) Dvoudílné 3,6m-3lbs13%

H) Dvoudílné 3,6m-3,5lbs2%

I) Jiné37%

Od 14.2.2008 hlasovalo 191 čtenářů.

Nklobas - Profil | Ne 14.12.2008 20:28:07

Martin... >> já vždy když mu volam tak to zvedne jeho mlada malokdy se stane že to zvedne on :))

    NMartin... - Profil | Ne 14.12.2008 20:24:46

    pajinek >> to se divím :o)) jo zámkovi jsem dneska volal a zvedla to jeho mladá tak se pak nesmíme divit :o)) a určo taky prohání v práci brigádnice :o))

      Npajinek - Profil | Ne 14.12.2008 20:18:55

      Martin net mi nechali a je tu uplne mrtvo, tak ze prijdu kouknu a jdu zas pric.

      Zamkovi zavidim ze ma na cem makat ja mam uz odlezeniny od toho valeni.
      POKUD MU STOHOCASU NEUKRAJUJE NEJAKA ZENSKA !!!

        Nklobas - Profil | Ne 14.12.2008 20:17:58

        Martin... >> JJ máš vždycky pravdu :))

          NMartin... - Profil | Ne 14.12.2008 20:15:18

          klobas >> no dyt to říkám :o))

            Nklobas - Profil | Ne 14.12.2008 20:09:18

            Martin... >> Ležím v posteli usebe notas a písu ti .. :))

              NMartin... - Profil | Ne 14.12.2008 20:04:29

              tady to nějak povymřelo....mno hlašte se mi...
              Alov: jak si dopadl na rybkách?
              pajinek: to ti snad s tím řidičákem nevzali i net??? :o))
              Zámek zas moc maká
              ostatní se válejí :o))

                NZámek - Profil | St 10.12.2008 18:30:18

                to až po práci :):)
                joo a dneska mi držte palce jedná se o mojí budoucnost tak doufám že to klapne tak mi držte palečky večer se musí něco stát tak doufám že na mě ta paní nezapomene a budu to O.K

                  Nklobas - Profil | St 10.12.2008 18:11:00

                  Martin... >> V pracovní dobe ..... :))

                    NMartin... - Profil | St 10.12.2008 18:07:58

                    Zámek >> to si nestihneš ani zašukat co?? :o))

                      NZámek - Profil | St 10.12.2008 18:06:39

                      pajinek... já jsem pořád tady ale nej jako pozorovatel pač jen kouknu co nového a hned zase dopráce:( unavenej su jak pes :( ale co nadělám kurnik kdyby ta škola nebyla ráno v 7:00 budíček kafe cigáro škola je 14:15 a su na cestě dom 14:20 su doma ve 15:00 otvírám krám je 1:00-2:00 končím a du spát a pořád dokola:):)

                        NMartin... - Profil | St 10.12.2008 18:04:17

                        pajinek >> já bych věděl co s ním je ale on by se pak se mnou nebavil :o)) pracuje jak černej

                          Npajinek - Profil | St 10.12.2008 17:52:19

                          Borci -- co je se Zamkem ? Stahl ho kapr do vody nebo co ???

                            Npajinek - Profil | St 10.12.2008 16:03:43

                            Martin -- s motorovkou neni problem, ale s fridexem jako ridic uz je horsi.A toho kaprika skusim i ja i kdyby mel byt malej, ale potesi

                              NMartin... - Profil | St 10.12.2008 15:30:56

                              pajinek >> jasně ale poviná výbava fridex a motorovka na led :o)) jinak když bude přiatelno tak zkusím kapříka :o))

                                Npajinek - Profil | St 10.12.2008 15:29:12

                                Marto -- na 31. 12. se urco domluvime. To jim dame.

                                  Npajinek - Profil | St 10.12.2008 15:22:43

                                  Alov -- neboj jednou to prinde, jen si musis trochu verit.

                                    NMartin... - Profil | St 10.12.2008 15:22:03

                                    Alov_na_MRK_rezignuj >> Alov >> jj přesně tam ale zase někdy se to musí zlomit :o))

                                      NMartin... - Profil | St 10.12.2008 15:21:14

                                      pajinek >> neboj ono to určo klapne...ale bylo parádně...jen škoda že jsem tam nezůstal dýl :-(

                                        NAlov - Profil | St 10.12.2008 15:14:34

                                        pajinek> Jjj. Tak tohle si říkám celý rok po měsících a je tu prosinec a furt howno :-D Njn. Co už...