Bruntál a okolí

Všecky vás zdravím mám na vás dotaz, kam jezdíte na kapry v okolí Bruntálu a jaký máte výsledky a na co chytáte.
Předem děkuji za obpovědi:)

A neříkej te že HARTA tam totiž nejsou žádní velcí kapři a jestli jo tak nevím jak na ně:((((
Autor diskuse: Zámek - Profil , 12.1.2008 kaprařina - revíry, cestování

Jaké jsou vaše nejoblíbenější pruty??

A) Třídílné 3,6m-2,5lbs2%

B) Třídílné 3,6m-2,75lbs5%

C) Třídílné 3,6m-3lbs15%

D) Třídílné 3,6m-3,5lbs1%

E) Dvoudílné 3,6m-2,5lbs3%

F) Dvoudílné 3,6m-2,75lbs23%

G) Dvoudílné 3,6m-3lbs13%

H) Dvoudílné 3,6m-3,5lbs2%

I) Jiné37%

Od 14.2.2008 hlasovalo 191 čtenářů.

Npajinek - Profil | St 10.12.2008 15:11:34

Martin -- nedele ,taky zero, ale pokecali jsme ne? Tak o co jde je konec roku, ale pristi rok jim to nandame !

    Nklobas - Profil | Po 8.12.2008 21:29:04

    Martin... >> ok

      NMartin... - Profil | Po 8.12.2008 21:24:03

      klobas >> jj moc spokojený...dokonce i hlásiče ladí k proutkům...spokojenost veliká

        Nklobas - Profil | Po 8.12.2008 21:19:35

        Martin... >> aa tak to potom jo a co stojan spokojenej??

          NMartin... - Profil | Po 8.12.2008 21:17:42

          klobas >> to víš...my si to umíme zařídit aby nebyl....ale doma je :o))

            Nklobas - Profil | Po 8.12.2008 21:14:23

            Martin... >> JJ ale jakto že u vas není sníh :))

              NMartin... - Profil | Po 8.12.2008 21:10:02

              klobas >> jenom přes den...dýl jsem nemohl kvůli nachlazení...i tak to bylo o hubu :o))

                Nklobas - Profil | Po 8.12.2008 20:59:46

                Martin... >> Jsi byl i pres noc nebo jen pres den

                  NMartin... - Profil | Po 8.12.2008 20:56:34

                  klobas >> se jim nechtělo...zkoušel jsem možné i nemožné

                    Nklobas - Profil | Po 8.12.2008 20:55:04

                    Martin... >> Jakto že zero? nechtelo se jim nebo jsi delal neco spatne?

                      NMartin... - Profil | Po 8.12.2008 20:52:23

                      ze soboty....totální zero

                        Npaia - Profil | So 6.12.2008 22:01:15

                        pajinek >> ne, čeká mě cesta vlakem.

                          Npajinek - Profil | So 6.12.2008 21:19:52

                          paia -- zitra jedem s Martou na ne. Ne na Hartu, ale do Bruntalu na bukac. Jedes s nami ???

                            Npajinek - Profil | Pá 5.12.2008 21:18:34

                            Martin -- plati ta nedele ???

                              Npajinek - Profil | Čt 4.12.2008 16:20:48

                              Martin -- tak tu sobotu jdu makat. Takze ta Harta pripada az v nedeli.Pojedem teda ne ?

                                Npaia - Profil | St 3.12.2008 22:58:01

                                Martin... >> jezdím EC v 17:07 tuším.

                                  NMartin... - Profil | St 3.12.2008 20:52:33

                                  paia >> to ti vůbec nezávidím....je možný že jsme jezdili spolu...já jsem jezdil vlakem ve 16:11 z olmiku

                                    Npaia - Profil | St 3.12.2008 20:49:04

                                    Martin... >> to, co každý jiný všední den - pracovat.

                                      NMartin... - Profil | St 3.12.2008 20:47:17

                                      paia >> a co v Praze???

                                        Npaia - Profil | St 3.12.2008 20:43:16

                                        v neděli je to pro mě stejně pase, ve 4 odpoledne se vracím do Prahy.