Bruntál a okolí

Všecky vás zdravím mám na vás dotaz, kam jezdíte na kapry v okolí Bruntálu a jaký máte výsledky a na co chytáte.
Předem děkuji za obpovědi:)

A neříkej te že HARTA tam totiž nejsou žádní velcí kapři a jestli jo tak nevím jak na ně:((((
Autor diskuse: Zámek - Profil , 12.1.2008 kaprařina - revíry, cestování

Jaké jsou vaše nejoblíbenější pruty??

A) Třídílné 3,6m-2,5lbs2%

B) Třídílné 3,6m-2,75lbs5%

C) Třídílné 3,6m-3lbs15%

D) Třídílné 3,6m-3,5lbs1%

E) Dvoudílné 3,6m-2,5lbs3%

F) Dvoudílné 3,6m-2,75lbs23%

G) Dvoudílné 3,6m-3lbs13%

H) Dvoudílné 3,6m-3,5lbs2%

I) Jiné37%

Od 14.2.2008 hlasovalo 191 čtenářů.

NMartin... - Profil | St 3.12.2008 20:38:34

pajinek >> to neva..já bych vzal asik ještě někoho abych nejel prázdný...určo se tam slezeme a zase pokecáme

    Npajinek - Profil | St 3.12.2008 20:35:23

    Martin... >> dobra , jeste se ozvu jak to dopadlo. A kdo pojede nevim, Zamek nemuze ma akci na hospode to urco vis a paia chce nakupovat darky. Nikdo dalsi se nehlasil, tak ze to vypada ze budem sami ( ty a ja )

      NMartin... - Profil | St 3.12.2008 17:19:28

      pajinek >> já myslím že šlo....doma jsme až do pondělka tak by to šlo....a kdo ještě pojede?

        Npajinek - Profil | St 3.12.2008 15:54:04

        Martin -- v sobotu nevim jak mi to vynde chcou aby jsme sli makat. Zatim se zuby nechty branim,ale....... Kdyby nahodou, sloby to prelozit na nedeli ????

          NMartin... - Profil | Út 2.12.2008 0:11:07

          Zámek >> kua podběrák mám velkej ale foťák nee....kua vánoční dárek pro mě :-P

            NZámek - Profil | Út 2.12.2008 0:10:15

            pajinek.. mám hospodu celej víkend plnou je to tento měsíc samá akce :( asi se neutrhnu :(

            Martin... tak si kup pořádnej foťák velkej podběrák a mušeš mi pak gratulovat mě to vubec nebude vadit :)

              NMartin... - Profil | Po 1.12.2008 23:55:41

              Zámek >> jasně počítej se mnou...stejně se budu doma nudit a taxíka a fotografa a podebírače ryb potřebuji :o))

                Npajinek - Profil | Po 1.12.2008 23:53:19

                Zamek --- cus ty planujes jaro, ale jeste nemas vyresenej ten to vikend !!! Co jedes s nami na Hartu ???

                  NZámek - Profil | Po 1.12.2008 23:46:22

                  Marťas.. jedeš příští sezonu někam hned ze začátku ?? já se chci urvat na pár dní na jednu pískovnu jak jsem byl se špacírem a stomártem jedeš taky??

                  nebo je tady někdo kdo by jel hned po rozpuštění ledu třeba od patku do neděle?

                    Npajinek - Profil | Po 1.12.2008 23:41:48

                    akorad trvala dost dlouho

                      Npajinek - Profil | Po 1.12.2008 23:38:51

                      kamaradu na podebirani bylo dost, ale zrovna byla pauza

                        NMartin... - Profil | Po 1.12.2008 23:30:06

                        takhle si to představuji...jen trošku ten větříček :o)) a taky kamarád u vody (sám jsme se nudil a nemě mě kdo podebírat rybky)

                          Npajinek - Profil | Po 1.12.2008 23:28:48

                          a ta pohoda

                            Npajinek - Profil | Po 1.12.2008 23:25:40

                            to jo, ale v tomhle je to lepsi

                              NMartin... - Profil | Po 1.12.2008 23:07:39

                              i v takovím počasí se dají chytat ryby :o))

                                Npajinek - Profil | Po 1.12.2008 22:38:24

                                klobas --- to jooooo

                                  Nklobas - Profil | Po 1.12.2008 22:32:16

                                  pajinek >> Ale peknej né ?:))))

                                    Npajinek - Profil | Po 1.12.2008 22:31:11

                                    klobas -- ten pristresek vydim uz podruhy, tak to vybal v plne parade

                                      Npaia - Profil | Po 1.12.2008 21:09:37

                                      klobas >> no mám toho prostě naplánovanýho moc a mám k tomu málo času, tak budu muset vybírat, ale asi tu Hartu nakonec nepojedu a pokud ano, tak leda, že překacám taky tatu a pojedeme spolu.

                                        Nklobas - Profil | Po 1.12.2008 21:00:14

                                        paia >> Urcite ryby porad kousou